TUTORIÁL: Slavnostní líčení očí

Martina  |  22. 12. 2016  |  Přidat komentář

líčení očí

Dámy, víte, jak má vypadat slavnostní líčení? Teď, když vánoční a silvestrovské oslavy klepou na dveře, vám ukážeme, jak se nalíčit výrazně a přitom působit natolik sofistikovaně, že vám všichni padnou k nohám. Zkuste to.

Základem je báze pod oční stíny!

Díky bázi pod oční stíny vám každé líčení o mnoho déle vydrží. Zakryje nedokonalosti či barevnou nerovnoměrnost vašeho víčka a dokonale jej připraví k aplikaci očních stínů. Vyzkoušejte Artdeco Eye Shadow Base, která navíc barvu vašich stínů zintenzivní.
 
báze pod oční stíny Artdeco Eye shadow Base
 

Vykonturujte důležité části

Se správně vykonturovaným obličejem viditelně zkrásníte. Zaměřme se nyní na to, jak si vykonturovat oči, aby co nejlépe vynikly. Použijte světle hnědý pudr a naneste jej na nadočnicové oblouky. K rozjasnění očního okolí zvolte ten nejsvětlejší stín, kterým zakamuflujete nedostatky a známky únavy. Doporučujeme zkusit konturovací paletku Artdeco Most Wanted.
 
 Konturovací paletka Makeup Revolution
 
 Tipy na líčení očí Artdeco Most Wanted
 
Jaký stín zvolit ke konturování očí
 

Zvolte vysoce pigmentovaný oční stín – pudrově růžovou!

Když zvolíte pudrově růžovou barvu, tak nic nezkazíte, protože obecně sluší všem věkovým kategoriím. Jak ale zvolit takové stíny, aby se nespaly a byly opravdu kvalitní? Dbejte na vysokou pigmentaci. Pokud si pořídíte méně pigmentované stíny, tak hned při prvním líčení zjistíte, že po nanesení na oko klesne jejich barevná intenzita o několik odstínů, než je na paletce. Velmi dobře pigmentované jsou například paletky od Makeup Revolution.
 
Pigmentované stíny Makeup Revolution
 
Tip na oční stíny
 

Oční linka? Pomozte si lepicí páskou.

Chcete si udělat opravdu precizní oční linku? Věřte, že vám k tomu pomůže obyčejná lepicí páska. Měla by to však být páska z lékárny, která je určená na tělo. Stačí ustřihnout dva proužky a nalepit je směrem od spodního víčka k obočí tak, aby posloužily jako šablona. K vytvoření linky dále použijte to, na co jste zvyklí, ať už gelovou linkou, fix či stín. A pokud chcete, aby vám linka vydržela až 24 hodin, tak skvělým tipem jsou voděodolné gelové oční linky L'Oréal Paris Super Liner. Na závěr naneste řasenku a můžete vyrazit oslavovat Vánoce i Silvestr. 
 
Gelové oční linky L'Oréal Paris Super Liner
 
Jak si udělat oční linku pomocí lepicí pásky
 
Jak na slavnostní líčení očí
 
Slavnostní líčení očí
 
 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Inspirujte se líčením porotkyně Superstar

Inspirujte se líčením porotkyně Superstar

Chtěly byste vyzkoušet nějaký z make-up looků, které měla Monika Bagárová jako porotkyně v Superstar? Teď je ten pravý čas experimentovat a zkusit i ...

Celý příspěvek

Inspirujte se looky světových hvězd z festivalu v Cannes

Inspirujte se looky světových hvězd z festivalu v Cannes

Inspirace není nikdy dost! Ať už vás čeká jakákoliv speciální příležitost, od návštěvy divadla, přes svatbu až po večeři s přítelem, s looky ...

Celý příspěvek