4 Valentýnské dárky pro muže: jak to celé vidí chlap?

Radek  |  8. 2. 2016  |  Přidat komentář

valentýnské dárky pro muže

Utrpení s výběrem vánočního dárku je úspěšně za námi a snad ještě větší se nezadržitelně blíží - Valentýn. Obecně je známo, že mužům se dárek vybírá mnohem hůř než ženám, prostě na ty hadříky, šperky ani šminky moc nejsme. Ani tu nádhernou kytici a luxusní bomboniéru jako poslední řešení v případě, že jste to jako někteří z nás tak trochu zasklily, nemáte. A co pak? Paradoxně vás zachrání to, na co v koupelně při pohledu na vaše včera umyté a vyleštěné umyvadlo nadáváte nejčastěji – naše vousy. Ano, od přírody nám rostou víceméně všem, někteří z nás si je holí, někteří si je nechají růst do mnoha verzí plnovousů, anebo delších či kratších knírků.

Že se vám aftershave nebo pěna na holení nezdají jako vhodný dárek k Valentýnu? A co když budou vypadat skvěle a luxusně? Stejně jako vy se malujete, my se staráme o naše vousy. A stejně jako vám udělá radost luxusní rtěnka nebo stíny, tak i nám udělá radost něco pěkného na holení, i když to možná nedáváme tak viditelně najevo. Vybral jsem sedm produktů, které podle mě vypadají skvěle a o některých vaše drahé polovičky možná ani nevědí, že existují, takže ho překvapíte i tím, jakou práci jste si s výběrem daly. Tady jsou.

The Bluebeards Revenge Razors & Blades břitva na klasické výměnné čepele

Nějakou dobu se zdálo, že klasickému holení zvoní umíráček, ale naštěstí slaví svůj zasloužený návrat na výsluní. Pokud se i vás muž rozhodl k návratu ke klasice, tak ho tato břitva rozhodně potěší. Anebo o návratu ke kořenům pánského holení jen mluví? Dejte si tu práci a zajděte do některého klasického pánského holičství, které se začínají objevovat stále častěji, a kupte mu k této břitvě i poukaz na kurz klasického holení. Vy budete za hvězdu a on bude ten nejšťastnější chlap na světě!

the bluebeards revenge razors blades

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Captain Fawcett Accessories kartáč na vousy

Váš miláček má krásný pěstěný plnovous, jste ráda, když vám kamarádky říkají, jak mužného chlapa doma máte, ale doma je to peklo, protože si vousy doma češe vašim hřebínkem nebo nedej bože TangleTeezerem? Tomu udělejte rázný konec a kupte mu tento kartáč na vousy. Uvidíte, jakou radost mu uděláte a nejen proto, že se mu vážně bude hodit, ale i proto, že bude moct před kamarády ukazovat jakou stylovou vychytávku používá.

captain fawcett accessorie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Crabtree & Evelyn West Indian Lime mýdlo na holení

Další stylovou vychytávkou pro klasické mokré holení je toto mýdlo schované ve stylové dřevěné misce, takže po jeho použití stačí dokoupit a je to. Mýdlo si může vzít kdykoli kamkoli s sebou a rozhodně s ním ostudu neudělá. Navíc krásně voní po limetce a vetiveru, takže z tohoto mýdla budete mít požitek i vy!

crabtree evelyn west indian lime

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roger & Gallet L'Homme Sport pěna na holení

Pěna na holení jako dárek? Říkáte si, že tak maximálně tatínkovi nebo dědečkovi k Vánocům. Tak to jste ještě neměla v ruce žádný výrobek značky Roger & Gallet . O kvalitě jejich výrobků se dlouze zmiňovat nebudu, je vynikající, ale naprosto skvěle tyto výrobky i vypadají. A pokud se váš manžel zajímá i o historii, tak mu určitě řekněte, že výrobky této značky používal i Napoleon a hned k této pěně kupte i láhev dobrého koňaku a máte vyhráno.

roger gallet lhomme sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Nebojte, na knírače jsem nezapomněl, takže pokud takového máte doma, tak toto je ta pravá volba. Muži jsou tak trochu hračičkové, takže pokud mu dáte do ruky tento vosk, tak vám každý den ukáže, jak je najednou kreativní a vy se budete divit, co se dá s takovým obyčejným knírem dělat.

captain fawcett moustache wax

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L'Occitane Pour Homme balzám po holení

Nevím čím to je, ale všechno, co je v klasické metalické tubě vypadá prostě dobře. Určitě vám značku L’Occitane nemusím představovat a taky mi dáte za pravdu, že v této tubě je i kvalitní obsah. Mnoho z nás mužů má citlivou pokožku a proto pro ně holení představuje takové malé utrpení zakončené zarudlou pokožkou a svěděním. Pokud je to případ i vašeho chlapa, tak mu kupte tento balzám, ale hodí se pro všechny typy pokožky, takže rozhodně dobrá volba pro všechny.

loccitane pour homme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Castelbel Portus Cale Black Range luxusní mýdlo pro muže

V úvodu jsem psal, že všem mužům rostou vousy, ale přeci jen se najdou výjimky, kterým by se spíš hodila pinzeta, než holicí strojek a tudíž by nějaký produkt na holení mohli brát spíš jako urážku.  Tak mu zkuste koupit toto mýdlo, které je v opravdu hodně luxusním balení. A pokud spolu rádi cestujete, tak mu určitě nezapomeňte říct, že značka pochází z portugalského Porta, které se již několik let po sobě umisťuje na předních příčkách žebříčku měst, která musíte za svůj život navštívit. A kdo ví, kde spolu strávíte toho příštího Valentýna.

castelbel portus cale black range

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 4 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Valounek  |  30. 3. 2021 8:13:41
My si s partnerem letos dali takového valentýna-nevalentýna. Koupili jsme si běhací pás, abychom se hodili trochu do formy po zimě a po tom sezení na home office. Jen byl problém s výběrem, protože teď je všude zavřeno. Nakonec nám s tím pomohl tenhle článek > https://entuzio.cz/bezecke-pasy/ který vás pěkně provede výběrem a doporučí ten běžecký pás na míru.
odpovědět
lenka  |  21. 9. 2016 15:28:38
Můj partner je asi vyjímka, ale největší radost mu udělají parfémy: http://eshop.marionnaud.cz/panske-parfemy/ no holt se rád navoní. Ale je pravda, že mu neroste moc vousů, takže přípravky na péči o ně, tak nějak odpadají )
odpovědět
Verča  |  12. 2. 2016 8:31:16
super napady. skoda ze ten muj nema vousy...
odpovědět
Andrea  |  9. 2. 2016 11:11:10
SUPER INSPIRACE, DĚKUJI!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: