1 Velký tarotový horoskop na rok 2015 a tipy na nejvhodnější parfémy pro jednotlivá znamení

Pavel  |  6. 1. 2015  |  Přidat komentář

horoskopy

Zjistěte, co vás čeká v roce 2015 a na co byste si měli dávat pozor. Jaké parfémy a kosmetika jsou nejvhodnější pro jednotlivá znamení?

Beran

V roce 2015 budete chtít kralovat a rozhodovat se jenom sami za sebe. To samozřejmě zvyšuje riziko egoismu, což je schopnost, která není ve společnosti příliš ceněna. Zkuste obrousit hrany ve vašem jednání za pomoci citů, neboť projevy pochopení a empatie budou dobře hodnoceny. Pokud chcete naplnit vaše plány po uznání, zapracujte na větší trpělivosti a cílevědomosti, tedy vlastnostech, které se spolu s energickým přístupem stanou vaší silnou zbraní. Naučte se dobře kombinovat povinnosti, zábavu a relaxaci.

Vztahy

Partnerské harmonie nejlépe dosáhnete, pokud do vztahu zapojíte nejenom dobrou komunikaci a projevy lásky, ale také ruce. To znamená jak příjemné dotyky, tak i plnění pracovních povinností. Vyvarujte se porovnávání toho, kdo doma pracuje více. Jakékoliv známky soupeření nebo zbytečné kritiky by mohly udělat zlou krev.

Práce

Vyvarujte se nepřizpůsobivosti, pro kterou v dnešní složité době není místo. Dobrou službu vám neudělají ani přílišná hašteřivost nebo odmlouvání nadřízeným. Naopak zapojte svůj temperament ve prospěch kolektivu a získáte plusové body. Pokud byste se dostali do fáze přemýšlení o změně místa, dobře si to promyslete, neboť se může ukázat, že to nemusí být dobrá volba.

Zdraví

Zaměřte se na celkovou regeneraci organismu s důrazem na svaly a dále na bloky a omezení nejenom v oblasti páteře, ale kdekoli v rámci pohybového aparátu. Pro uvolňující masáže můžete použít například tělový a masážní olej Saloos Bio Wellness.

Tip pro ženy

Parfémovaná voda pro ženy Armani Code Woman podpoří vaši snahu o sebeprosazení a současně vám dodá svůdnost a tajemnost, tedy vlastnosti, po kterých každá žena touží. To vše za pomoci esencí medu, květu pomeranče, exotického dřeva a zázvoru.

Tip pro muže

Pro muže narozené ve znamení Berana je v roce 2015 ideální volbou toaletní voda Versace Eau Fraiche Man, která posiluje mužnost a šarm. Esence vůní jsou „okořeněny“ bílým citronem, růžovým dřevem, šalvějí a estragonem.

Býk

Vesmír je vám nakloněn a tak máte dobrou příležitost dotáhnout do zdárného konce všechny záležitosti, které máte rozdělány. Nejlépe vám to půjde v oblastech, které jsou zaměřeny na materiální témata. Důležité je, abyste neusnuli „na vavřínech“ a dokázali znovu šlápnout na plyn a vyrazit na novou cestu. Právě nové začátky jsou důležité, a pokud v nich chcete uspět, nezapomínejte na získané zkušenosti. Do života zapojte více lehkosti, nadhledu a tolerance, pak půjde vše o hodně lépe.

Vztahy

Nelze vyloučit, že budete pokukovat po někom jiném, než stávajícím partnerovi. Pokud u toho zůstane, ničemu to nevadí, ovšem další kroky včetně případné nevěry si dobře rozmyslete, mohli byste toho následně litovat. V partnerském svazku může platit přísloví, že vás „pálí dobré bydlo“, proto se naučte vážit toho, co máte.

Práce

Pokud se chcete zaměřit na budování kariéry, může být rok 2015 tím pravým obdobím. Zkuste si uvědomit, že dobrá pracovní pozice je vždy ovlivňována mnoha faktory, a jedním z nich jsou dobré vztahy na pracovišti. Přílišné zaměření na peníze a neochota tolerovat nedostatky spolupracovníků by se mohly obrátit proti vám.

Zdraví

Nepřehánějte to s teplými koupelemi a snažte se spíše preferovat sprchu, jinak se nevyhnete vzniku nebo zhoršení hemeroidů, které může pobyt v horké vodě podpořit. Pro mytí můžete využít harmonizující sprchový gel Dermacol Aroma Ritual.

Tip pro ženy

Vaši eleganci dokáže dobře podpořit parfémovaná voda Calvin Klein Eternity, která je vhodná pro nošení během celého roku. Harmonické souznění konvalinky, lilie, růže, jasmínu, pižma, ambry, santalového dřeva, pačuli a mandarinky umocní vaši jedinečnost a smyslnost.

Tip pro muže

Býci jsou praktičtí, ale také mají vztah k přírodě a jsou silnými jedinci. Přesně tuto kombinaci vlastností dokáže rozvinout parfém Jil Sander Sander for Men. Německá značka Jil Sander úspěšně působí na trhu s parfémy a oblečením již od roku 1973.

Blíženci

Vaše myšlení a komunikační schopnosti budou opakovaně podrobeny různým zkouškám, jenž můžou přivodit napjaté situace s komplikovaným koncem. Největším rizikem jsou oblasti, ve kterých nedokážete „držet jazyk za zuby“ v okamžiku, kdy je to vhodné, nebo tam, kde jste situaci podcenili. Je proto nejvyšší čas, abyste se naučili dotahovat věci do konce a více rozvíjeli trpělivost a pečlivost. Povrchní jednání může být po zásluze potrestáno. Také se zaměřte na praktickou sféru života, která vám jinak proteče mezi prsty.

Vztahy

Rok 2015 může přivodit rozpad vztahu, pokud se oba nezačnete soustředit na odstranění třecích ploch. Uvědomte si, že neustálé vyměňování názorů bez hmatatelného výsledku, nebo dokonce nepříjemné hádky, nic nevyřeší. Je také nejvyšší čas k tomu, abyste si začali dávat více najevo, jak se milujete. Vřelé doteky jsou pro spokojené soužití důležité.

Práce

Vyvarujte se investic, zadlužování a velkých výdajů, neboť vesmírné energie těmto krokům příliš nepřejí. Můžete mít problém vaše nápady prosadit, ale nesnažte se to „lámat přes koleno“ a vyčkejte na lepší načasování. Mnohem důležitější je, abyste se nedostávali do sporů jak s nadřízenými tak s kolegy. Zapracujte na větší toleranci a naučte se naslouchat názorům druhých.

Zdraví

Během roku se můžete setkat s dočasným nebo dlouhodobějším zhoršením stavu vaší kůže, přičemž největším problémem se můžou stát různé druhy ekzémů. Jako prevenci lze vyzkoušet zinek ve formě doplňku stravy Nutristar Food Supplements.

Tip pro ženy

Mezilidské vztahy zkuste okořenit pomocí parfému Bvlgari Omnia Crystalline, který vám dodá půvab i křehkost. Tento produkt je navíc zajímavý i svým nadčasovým flakónem, jenž můžete bez problémů ukázat při jakékoliv příležitosti.

Tip pro muže

Jako Blíženci milujete moderní a zajímavý svět, jehož součástí se můžete stát díky parfému Hugo Boss Boss No.6, který je také nazýván parfémem pro muže 21. století. Jedinečná esence navíc přináší zemitost, kterou vaše vzdušné znamení potřebuje.

Rak

Ve vašem životě a konání byste se měli pokusit o co největší vyváženost, přičemž prim hrají takové atributy, jakými jsou aktivita, praktický přístup k životu, city a relaxace. Všechny tyto čtyři principy by měly být v harmonii, jinak nebudete v roce 2015 spokojení. Během tohoto období vám je nabízena příležitost si uvědomit, že jste „strůjci vlastního osudu“ a je jenom na vás samotných, zda s sebou necháte vláčet nebo ne. Nenechte se proto využívat a pokud je potřeba, nebojte se odmítavě vyjádřit nebo zaujmout opačný postoj, než zastává většina.

Vztahy

Partnerský vztah potřebuje něčím okořenit, milé doteky a jemnost již nemusí ke spokojenému soužití stačit. Zkuste se zeptat partnera, co by si přál a pokuste se najít společnou řeč. Důležité ovšem také bude, abyste pouze pasivně nepřijímali jeho nápady, ale přišli s vlastní aktivitou. Občasné nečekané a příjemné překvapení budou přínosem.

Práce

Na pracovišti se vám nabízí příležitost posunout se ve firemní hierarchii o něco výše, nebo alespoň můžete upevnit vaši stávající pracovní pozici. Pokud se vám to má podařit, musíte ukázat „ostřejší lokty“, ale vyčkejte na správnou dobu, aby se to neobrátilo proti vám. Více se vám bude dařit v sólových projektech, než při týmové spolupráci.

Zdraví

Relaxace a odpočinek jsou pro vás důležitou součástí života. Můžete si užívat různé wellness procedury, ale často postačí i obyčejná koupel doma ve vaně, zejména pokud do ní použijete olej do koupele Nivea Beauty Oil, který zajistí pocit vláčnosti a hebkosti.

Tip pro ženy

Každodenní osvěžení, energii a dobrou náladu vám může navodit parfémovaná voda Elizabeth Arden Green Tea. Americká značka Elizabeth Garden má za sebou dlouhou a bohatou historii, neboť byla založena již v roce 1910.

Tip pro muže

Mužům narozeným ve znamení Raka přinese více nespoutanosti parfém Nautica Voyage N-83 díky svým esencím z muškátového oříšku, levandule, kardamomu a poznámky moře. Velmi pěkný je i flakón, jenž má tradiční modrou barvu.

Lev

Najděte optimální podíl mezi povinnostmi a radostmi. Pokud jedna ze zmíněných stránek převáží, dostanete se do velmi složité situace. Velmi důležité také je, abyste si kladli postupné cíle a vždy se soustředili jen na jeden hlavní cíl. Přílišná rozptýlenost způsobí, že se v životě začnete ztrácet a přestane se vám dařit. Snažte se neodradit svým chováním vaše přátele, kteří jsou pro vás velmi důležití. Přestože toužíte věci řešit energickým způsobem, někdy bude lepší zpomalit nebo dokonce zastavit a rozhlédnout se kolem sebe. Možná, že uvidíte lepší řešení.

Vztahy

Do partnerského vztahu se může postupně vkrádat pocit přílišného omezování a svázanosti. Než něco začnete vašemu protějšku vyčítat, zkuste si zamést před vlastním prahem. Jestliže chcete více volnosti, je potřeba, aby ji pocítil i partner. Zamyslete se také nad tím, zda se z vašeho soužití nezačala vytrácet vášeň a proč.

Práce

Přísloví „méně je někdy více“ platí i pro pracovní povinnosti, kterých byste si měli dávat pouze tolik, abyste je dokázali bez velkého stresu zvládnout. Jestliže přemýšlíte o žádosti na vyšší plat nebo chcete změnit zaměstnavatele, vyčkejte, neboť toto období není pro změnu příliš vhodné. Se šéfy i kolegy se snažte dobře vycházet.

Zdraví

V roce 2015 můžete mít větší tendenci k přibírání na tělesné váze a pokud se rozhodnete zhubnout, nebude to rozhodně jednoduché. Pomoci vám může doplněk stravy pro blokování kalorií ze sacharidů XI-S Medical Supplements.

Tip pro ženy

Ženskost, smyslnost a energičnost, vlastnosti žen narozených ve znamení Lva, rozvine parfém Beyoncé Heat Rush, který uvedla v roce 2010 na trh známá zpěvačka Beyoncé. Parfém se skládá z červeného pomeranče, třešní, mučenky, orchideje, manga, ibišku, pižma, ambry a týkového dřeva.

Tip pro muže

Muži narození ve Lvu touží vládnout a přesně to jim nabízí světoznámá značka Davidoff prostřednictvím svého parfému Davidoff Champion. Pocit vítězství a síly umocňuje i originální flakón ve tvaru činky.

Panna

Typické „pitvání“ čehokoliv až do nejmenších detailů, kterým znamení Panny oplývá, by se mohlo obrátit proti vám. Někdy je totiž lepší nechat záležitosti přirozeně plynout a nešťourat se v tom, co funguje po celá staletí. Na obzoru se rýsují určité problémy, o kterých již od prvních měsíců roku 2015 tušíte, že se s nimi budete muset vypořádat. Nemají-li vám přerůst přes hlavu, zkuste zapracovat na předběžných opatřeních, která potížím předejdou, nebo jim alespoň „přistřihnou křídla“. Také si v životě užívejte více zábavy.

Vztahy

Jestliže nechcete narušit váš vztah, přestaňte opakovaně poukazovat na nedostatky a chyby partnera. Začněte k soužití přistupovat zcela opačně, tedy častěji chvalte a pokud uvidíte, že váš protějšek něco nezvládá, udělejte to sami, bez jakýchkoliv komentářů. Vztah posílí častější společné zážitky, mezi které můžou patřit návštěvy divadel a koncertů.

Práce

Přestaňte se soustředit na to, jak na vaši práci nahlíží vaše okolí, a zda jste za ni adekvátně ohodnoceni, ať již výplatou nebo uznáním. Pokud se zaměříte na prostou radost z dobře vykonané práce, vše ostatní přijde samo, i když to někdy může dlouho trvat. Do kolegiálních vztahů dejte více vřelosti a nezapomeňte se účastnit firemních akcí.

Zdraví

Váš imunitní systém může mít v roce 2015 více práce a proto byste neměli podcenit žádné škrábnutí nebo odřeninu. K lepšímu hojení dobře poslouží propolisová bylinná mast Topvet Supplements, která urychluje hojení, působí antibakteriálně a proti plísním.

Tip pro ženy

Jelikož budete potřebovat odvahu k tomu, abyste naplnili výzvy vesmíru, tak se pro vás vyloženě hodí parfémovaná voda pro ženy Hugo Boss Deep Red, která vám přinese cílevědomost, sebevědomí a pořádnou dávku smyslnosti.

Tip pro muže

Skvělou kombinaci křehkosti a mužnosti vám nabídne vůně Christian Dior Fahrenheit, jejíž esence rozvíjí nitro každého muže a současně mu dodává charismatickou drsnost navenek. Francouzské parfémy Dior patří mezi exkluzivní značky již od roku 1964.

Váhy

Snažte se držet reality, jinak vás čekají problémy. Přílišné ideály se tentokrát nesetkají s pozitivní odezvou a vy se budete muset vyrovnávat s různým nátlakem a nečekanými, často vyhrocenými, situacemi. Tento trend vám nemusí dělat dobře na vaši psychiku, je proto dobré zvýšit vnitřní odolnost a hledat v životě pozitivní a radostné zážitky. Důležitá pro vás bude podpora rodiny a přátel, přičemž byste si případné neshody na tomto poli neměli příliš připouštět k tělu. Těšit vás můžou jakékoli kulturní zážitky.

Vztahy

Zapojte se do standardního partnerského života na všech úrovních. Partner ocení, pokud budete vedle zkrášlování interiéru také pomáhat v domácnosti. Domluvte se na nějaké rozumném časovém itineráři, který bude obsahovat jak povinnosti, tak zábavu. A pokud ještě k příjemnému vystupování přidáte city, bude vztah vzkvétat.

Práce

Náladovost vám může komplikovat nejenom spolupráci s kolegy, ale i během obchodních jednání. Pokud pracujete s penězi nebo majetkem, buďte hodně obezřetní, abyste se nestali obětí podvodu nebo něco nezanedbali. V každém případě byste se měli řídit příslovím, že „co je psáno, to je dáno“, a na vše tedy vyžadujte písemné potvrzení.

Zdraví

Různé druhy zánětů a podráždění souvisejících s holením intimních partií můžete eliminovat za pomoci Nivea Intimo Double Effekt emulze pro intimní hygienu 2v1. Emulze obsahuje kyselinu mléčnou a avokádový olej.

Tip pro ženy

Pro znamení Vah je důležité estetické cítění a smysl pro krásu, proto vám pro rok 2015 doporučujeme parfémovanou vodu Lacoste Pour Femme, která toto všechno splňuje a ještě přidává ženskost a přitažlivost.

Tip pro muže

Pánská vůně Diesel Zero Plus Masculine podpoří vaši sebejistotu a současně nepotlačí citlivý mužský charakter. Příjemná esence je složena z pomeranče, bergamotu, kardamomu, skořice, hřebíčku a několika dalších ingrediencí.

Štír

V roce 2015 se snažte spíše spojovat než rozdělovat, přičemž hlavním vaším cílem je spojení protikladů v Jednotu, ať již na úrovni ducha, nebo jinde. Největším rizikem pro tento rok se můžou stát vaše různé druhy vášní, kdy pro horlivé nadšení nebudete vidět pravdu. Dalším problémem se může stát vaše přílišná závislost na čemkoli, co vás velmi přitahuje, navzdory negativním dopadům. Pokud si na vše dáte pozor, můžete nadšení přetavit v úspěch. Obecně platí, že vám bude dobře s druhými lidmi, samota vám totiž brzy začne kazit náladu.

Vztahy

Milostné jiskření a sexualita budou pro vaše partnerské soužití velmi důležitými atributy, a pokud vás vztah nebude v tomto směru uspokojovat, hrozí nevěra. Zřejmě byste se měli zamyslet nad tím, zda pro vás není vztah pouze nástrojem pro ukojení vášní, neboť v takovém případě by bylo vhodné transformovat vaše hodnoty v něco hlubšího.

Práce

Vyvarujte se toho, abyste poctivě pracovali pouze na úkolech, které vás baví a naplňují. Dříve nebo později byste se kvůli tomu dostali do problémů a sporů s nadřízenými. Na kolegiální úrovni se pokuste udržovat dobré vztahy, které by neměly být ovlivňovány vašimi pocity o tom, že je vám někdo příjemný a jiný nikoli. Profesionalita především!

Zdraví

Milostný život si můžete zpestřit použitím masážního a lubrikačního gelu Durex Play Massage 2in1 Sensual, ovšem snažte se vyhýbat rizikovému sexu, jinak existuje zvýšený potenciál na různé pohlavní onemocnění.

Tip pro ženy

Pokud hledáte elixír lásky a milostného života, pak vězte, že existuje parfém Cacharel Amor Amor, který v každém muži vyvolá touhu právě po vás! Parfémy a kosmetika Cacharel pocházejí z Francie a vyrábějí se již od roku 1962.

Tip pro muže

Mužům narozeným ve znamení Štíra přijde vhod podmanivá vůně Rasasi Khaltat Al Oudh, kterou namíchali nejlepší světoví parfémáři. Tento parfém z Dubaje nabízí smyslnost, dynamiku, eleganci a osobitý styl.

Střelec

Každý Střelec přemýšlí nad smyslem života a rád o něm diskutuje, proto je logické, že byste neměli v tomto snažení během roku 2015 polevovat. Současně to ovšem neznamená, že budete druhým lidem vaše názory vnucovat, nebo že je nedokážete trpělivě vyslechnout. Vedle filozofování nezapomínejte ani na praktickou stránku života, protože pokud napnete vlastní síly, můžete mít reálné výsledky. Jestliže se rozhodnete cestovat, dobře si vyberte cestovní kancelář nebo leteckou společnost, abyste o peníze nepřišli.

Vztahy

Nelze vyloučit neshody a pocit vzájemného odcizení, což může být způsobeno hlavně tím, že se budete starat více sami o sebe, než o společný partnerský vztah. Pokuste se zbystřit pokaždé, když budete o něčem diskutovat, aby se nastávalo, že sice komunikujete, ale pouze povrchním způsobem bez ochoty svěřit se druhému a vzájemně si naslouchat.

Práce

Pokuste se stát bezproblémovými zaměstnanci a opravdovými poctivými dříči. Jinak se může snadno stát, že při sebemenším zaváhání o pracovní místo přijdete. Nesnažte se pro sebe získat nějaké velké výhody na úkor ostatních, protože se jedná o „tancování na tenkém ledě“, který se snadno proboří.

Zdraví

Během vašeho oblíbeného cestování nezapomínejte pečovat o pleť, která je v cizím prostředí vystavena různým vlivům. Využít k tomu můžete například bylinné tonikum RYOR Cleansing and Tonization, které pleť čistí, hydratuje, vyživuje a osvěžuje.

Tip pro ženy

Střeleckou vitalitu a šarm vám pomůže rozvíjet parfém Versace Diamond Yellow, který obsahuje čisté, jasné a květinově-ovocné vůně. Žlutá barva parfému vám navíc bude připomínat vzdálené kraje plné slunečních paprsků a dobré nálady.

Tip pro muže

Jiskřivou náladu přinese ohnivým Střelcům pánský parfém Givenchy Pour Homme Blue Label, který je také charakteristický svou svěžestí a vzdušností. Velkou výhodou parfému je jeho velká trvanlivost, neboť vůně působí při jednom použití od rána do večera.

Kozoroh

Pokud jste v uplynulém roce dobře zaseli, můžete během roku 2015 sklízet plody vaší snahy. Důležité ovšem je, abyste neusnuli na vavřínech a nepromeškali zajímavé příležitosti, které se čas od času objeví. Jestliže se vám setba příliš nepovedla, můžete to letos napravit, stačí zapojit cílevědomý a pracovitý přístup, který je Kozorohům většinou vlastní. Plusové body můžete získat i mezi vašimi přáteli a známými, neboť je dokážete podpořit nejenom praktickou radou, ale hlavně přiložením rukou k dílu.

Vztahy

V partnerském soužití se můžete ukázat jako dobrý partner, neboť byste měli být schopni vyhodnotit, co je pro společný život důležité a co nikoli. Ve vztahu budete oporou, ale to neznamená, že byste byli zcela bez chybičky. Vyvarujte se pocitu přílišného sebeuspokojení a hlavně mějte neustále na mysli, že na společném spokojeném životě se musí neustále pracovat.

Práce

V zaměstnání se vám může celkově dařit a je možné, že vás potká povýšení nebo zvýšení platu, což je jistě příjemný výhled. Určitým nedostatkem by se mohlo stát prováhání zajímavé příležitosti, kterou vám rok 2015 nabídne. Hlídejte si i to, jak budete vycházet s kolegy, neboť by vás mohli začít považovat za namyšleného jedince.

Zdraví

Zaměřte se na důslednou péči o zuby, což zahrnuje každodenní používání jak zubního kartáčku, tak dentální nitě a mezizubních kartáčků. Důležitou součástí prevence je také antiseptická ústní voda Listerine Stay White, která chrání zubní sklovinu, brání vzniku zubního plaku a ničí bakterie.

Tip pro ženy

Ženy ve znamení Kozoroha jsou obvykle klidné a potrpí si na serióznost, a proto jim bývá vyčítáno, že jim chybí více nespoutanosti. Přesně tuto vlastnost, spolu se svobodou a pozitivní energií, vám může přinést parfémovaná voda Thierry Mugler Alien.

Tip pro muže

Mužům může padnout do noty parfém Avon Individual Blue for Him, jenž střídmějším Kozorohům dodá sex appeal a originalitu. Tato vůně má dlouhou výdrž a kombinuje esence grapefruitu, pižma, santalového dřeva a šalvěje.

Vodnář

Dostáváte se na životní křižovatku a je proto vhodné zvážit, jakou další cestu zvolíte. Naštěstí se nejedná o nic vypjatého a tak můžete naslouchat vlastnímu nitru a intuici. Přesto byste neměli s vykročením příliš váhat, protože jinak hrozí, že něco důležitého promeškáte. Dále platí, že byste se měli k případným problémům a nejasnostem postavit čelem, a řešit je sice klidně, ale odhodlaně a rázně. Více vám bude přáno na úrovni myšlení a komunikace než v hmotných záležitostech. Udržujte kontakty s ostatními lidmi, kteří vás budou motivovat.

Vztahy

Partnerský vztah se poveze na klidné vlně, která ovšem nutně neznamená, že je vše v pořádku. Jestliže se neobjevují žádné problémy, tak to také může znamenat, že jste již rezignovali na jejich řešení, což může být začátek konce vašeho soužití. Pokud budete chodit do společnosti a za zábavou, nenechávejte partnera doma!

Práce

Doba nepřeje individuálním aktivitám, ale ani práci ve větším kolektivu. Nejlepší pracovní výsledky budete mít tehdy, jestliže si vyberete jednoho spolupracovníka. Ačkoliv nebudete konflikty vyhledávat, přesto se stanete jejich svědkem a záleží jenom na vás samotných, jak se k řešení situace postavíte. Větší pozor si dávejte při práci s finančními prostředky.

Zdraví

Najděte si čas pro každodenní cvičení, které bude posilovat váš krevní oběh. Během sportování se samozřejmě nevyhnete pocení, které může vyvolat nepříjemný zápach v podpaží. Zabránit tomu může deodorant ve spreji Bekra Mineral Underarm Spray s minerálními krystalky.

Tip pro ženy

Vodnářky milují nezávislost a vše, co je odliší od šedého davu. Proto byste mohly vyzkoušet parfémovanou vodu pro ženy Versace Bright Crystal Absolu, která každé ženě přináší originální smyslnost a ženskost.

Tip pro muže

Italský parfém Armani Eau Du Nuit je ideální volbou pro každého muže, který oplývá silným vodnářským duchem a inspirací. Vůně je složena z růžového pepře, bergamotu, helitropu, irisu, kardamomu, muškátového oříšku, jantaru, fazolí tonka a cedrového dřeva.

Ryby

Ve vašem životě se začněte spoléhat na empatii a vůli. Právě schopnost vcítit se do různých situací a následné odhodlání je řešit jsou klíčové faktory k tomu, abyste vedli úspěšný a spokojený život. Nebojte se vzít osud do vlastních rukou a přestaňte se spoléhat na to, že se vše nějak vyřeší. Přesto to neznamená, že byste se neměli zajímat o vaše okolí, neboť pomoc druhým lidem je jednou z hlavních vlastností znamení Ryb. Vnitřní harmonii můžete najít za pomoci nejenom meditací a duchovních technik, ale i různých hudebních koncertů a při čtení knih.

Vztahy

Pokud partnerský vztah skřípe, tak je nejvyšší čas sundat růžové brýle a začít problémy řešit. Jestliže se k tomu partner nemá, musíte vzít otěže do vlastních rukou. Vedle projevů lásky je důležitá i komunikace a materiální zázemí, přičemž na všem byste se měli podílet společně. Také si pamatujte, že pomoc nemůže být po celý život jenom jednostranná.

Práce

Dá se říct, že fyzická práce vám příliš „vonět“ nebude, ale to nemusí příliš vadit, pokud nabídnete alternativu. Tou můžou být dobré nápady a schopnost většinu věcí vykomunikovat. Přesto byste se neměli úplně zbavovat povinností, kde je potřeba zapojit ruce, neboť byste se kvůli tomu mohli dostat do kolonky „neoblíbený zaměstnanec a kolega“.

Zdraví

Váš organismus potřebuje, abyste mu dodávali všechny důležité vitaminy, minerály a další látky. Nejinak je tomu u vlasů, kterým můžete věnovat dostatečnou péči za pomoci vyživujícího šamponu pro všechny typy vlasů L´Oréal Professionnel Mythic Oil s arganovým olejem.

Tip pro ženy

Rybí romantiku podpoří vůně Chloé Love Story, která současně každé ženě dodá svůdnost a pocit přitažlivosti. S francouzskou značkou Chloé nemůžete šlápnout vedle, neboť svoji kvalitu dokazuje již od roku 1952.

Tip pro muže

Znamení Ryb v sobě skrývá mystiku a hloubku vnitřních prožitků, proto není divu, že muže oslovuje vůně Yves Saint Laurent Opium pour Homme s exotickými přísadami, mezi které mj. patří gangal, gerania, badyán, ale i černý rybíz nebo mandarinka.

 

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Petra  |  7. 1. 2015 0:47:30
Dekuji za rady, uplne to na me sedi...
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Býka

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Býka

Býci jsou druhé znamení zvěrokruhu a patří do živlu země. Proto jsou velmi praktičtí a obvykle dokážou dobře zacházet s majetkem a financemi. Zrovna ...

Celý příspěvek