Velký tarotový horoskop na rok 2016

Pavel  |  4. 1. 2016  |  Přidat komentář

horoskop 2016

Zjistěte nejen to, co vás čeká v roce 2016, ale i to, jaké parfémy by lotos měla jednotlivá znamení používat a jak pečovat o své zdraví.

Beran

Jestliže se vám nebude v roce 2016 hned všechno dařit, nebuďte naštvaní. Znamení Berana je často příliš horlivé a netrpělivé, což jsou vlastnosti, které je nutné v letošním roce co nejlépe zvládnout. Pokuste se zapojit více rozumu a rozvahy. Pokud se vám to alespoň z větší části povede, můžete dosáhnout vysněného úspěchu. Ovšem vždy se snažte myslet i na to, jestli dáváte vašemu životu nějaký hlubší smysl. Pamatujte, že přísloví „všechna sláva, polní tráva“ se může hodně rychle začít vztahovat i na vás.

Vztahy

V partnerském soužití se pokuste hodně komunikovat. To ovšem neznamená italskou domácnost, jak to u některých Beranů bývá. Naslouchání a klidné diskuse se můžou stát tím nejlepším klíčem ke spokojenosti vás obou. A pokud to okořeníte i vášnivostí v postelových hrátkách, bude vztah víceméně klapat.

Práce

Na pracovišti by se vám mohl vymstít příliš povrchní přístup k povinnostem. Zkuste „zatnout zuby“ a pokuste se spolupracovníky překvapit tím, že dokážete u práce vytrvat. A to i tehdy, pokud se vám příliš nedaří a dlouho to trvá. Jestliže budete slušní ve vyjadřování a pomůžete některému kolegovi v potížích, může vám to vesmír ve vhodnou dobu oplatit.

Zdraví

V rámci prevence zdraví byste měli zacílit hlavně na vaše klouby. Zbytečně je nepřetěžujte extrémními aktivitami, ale pravidelný pohyb je potřeba. Dodávejte kloubům důležité látky. Jednou z možností je tato chlorella, která obsahuje vápník, hořčík, aminokyseliny a mnoho dalšího.

Parfémový tip pro ženy

Ženám narozeným ve znamení Berana nepochybně padne do noty parfémovaná voda Hugo Boss Deep Red. Kombinace smyslnosti, nespoutanosti a vášně je přesně to, co byste od parfému očekávaly. Navíc úplně přirozeně zaklapne do vaší přirozenosti.

Parfémový tip pro muže

Mužům – Beranům by mohla přijít vhod nabídka na uvolnění od stresu. K tomu může přispět parfém Davidoff Cool Water Man, jenž váš osvěží a také uklidní. To, že vám dodá pořádnou dávku sexappealu, je určitě příjemný bonus.

Býk

Rok 2016 vám může trochu zamotat hlavu. U většiny důležitých rozhodnutí a činností totiž budete spekulovat, zda je lepší varianta 1 nebo varianta 2. Právě umění se správně rozhodnout hodně ovlivní to, jak vše dopadne. Ačkoliv se budete muset vždy rozhodovat sami, poradit by vám mohla informace, že je správné připravit ten optimální „koktejl“. Jinými slovy, nikdy příliš neulpívejte na starém pořádku, když je možné využít nový přístup. To samé platí i opačně. Nezahazujte vše, co se osvědčilo, jen kvůli tomu, že někdo chce udělat změnu.

Vztahy

Možná vám to nebude příliš příjemné, ale nemalá část spokojeného soužití bude ležet na vašich bedrech. Hlavní příčinou je určitý vnitřní neklid, který můžete prožívat. Ten bude vyplývat z odlišného naladění vaší mysli a vašich citů. Pokud si to dáte do pořádku, můžete být zase tím klasickým jistým základním kamenem vašeho vztahu.

Práce

Pohlídejte si, jak vycházíte s vašimi nadřízenými. Právě ti můžou hodně ovlivnit, jak budete v profesní sféře úspěšní. Neměli byste zapomínat, že komunikace je pouze jedna stránka celé mince. Tou druhou je vaše efektivita a výkonnost. Snažte se také nepodcenit riziko utajené kontroly vaší práce a zbytečně se neflinkejte.

Zdraví

Zařaďte do jídelníčku co nejvíce ovoce, zeleniny a ryb. Dostatek důležitých látek, které vám dodají, bude předcházet různým žilním problémům. Na žíly můžete užívat i sušené plody kustovnice čínské, jenž obsahuje mj. esenciální mastné kyseliny a mnoho dalších prvků.

Parfémový tip pro ženy

Při rozhodování o vašem životě vám může pomoci nespoutaná a svěží vůně Mexx Fly High Woman. Za jejím kouzlem stojí černý rybíz, yuz, čerstvý meloun a rozkvetlý šeřík. Parfém má navíc velmi hezky a zajímavě tvarovaný flakon.

Parfémový tip pro muže

Občas je potřeba prožít nějaké to dobrodružství, aby si člověk ujasnil priority. Býkům by v tomto směru mohl pomoci parfém Davidoff Adventure. Vůně je velmi charismatická a dokáže „dobít baterky“ přírodními esencemi.

Blíženci

V průběhu roku 2016 by se měli lidé narození ve znamení Blíženců zaměřit na svoje slabosti. V tomto směru hraje prim nedostatečně zvládnutý živel země. Od toho se odvíjí všechno ostatní. Zkuste zapracovat na větší zodpovědnosti. Uvědomte si, že jednoduché „poletování“ sice může být příjemné, ale nemusí to být optimální cesta. Jestliže výzvu vesmíru vyslyšíte, může se k závěru roku situace zlepšovat. A právě to bude vhodná doba na odstartování vašich nových cílů. Ale pouze tehdy, pokud v nich dokážete zužitkovat to, co jste se doposud naučili.

Vztahy

Největší chybou ve vztahu by bylo, kdybyste se jenom vezli. Jakmile bude mít partner pocit, že ho využíváte, může to mít pro soužití fatální důsledky. Abyste tomu předešli, podílejte se na společných výdajích rovným dílem. Stejně přistupujte k plnění ostatních povinností. Naopak užívat si můžete v oblasti pozemských slastí. Dobré jídlo, pití i sex se nikdy neomrzí.

Práce

Netýrejte sami sebe a ani spolupracovníky tím, že slíbíte udělat něco, na co nemáte. Snažte se raději držet nohama na zemi. Pamatujte, že není ostuda přiznat, že jsou vaše schopnosti omezené. Pokud vás práce nebo její ohodnocení neuspokojují, dobře si případný pokus o změnu načasujte. Nejlepší budou v tomto směru poslední 3 měsíce roku 2016.

Zdraví

Snažte se co nejvíce soustředit na udržení zdravého dýchacího systému. Vedle dobré imunity a eliminace kouření vám v tom můžou pomoci různé přírodní prostředky. Jedním z nich je zázvor. Jeho snadné užívání nabízí například tento zázvorový sirup Herbal.

Parfémový tip pro ženy

Kombinace osvěžení a současně uklidňujícího vlivu je to, co Blíženkyně potřebují. Proto určitě nemůžete udělat chybu, jestliže si pořídíte parfém Armani Acqua di Gioia. Jeho vůně vám přinese i pocity volnosti a pohody přírody.

Parfémový tip pro muže

Parfém Bentley Bentley for Men Intense přesně vystihuje energie roku 2016, jenž Blíženci potřebují zesílit. S touto pánskou vůní dokážete brát život s nadhledem a podpoří i vaši rozvahu. Zkrátka a dobře, stanou se z vás opravdoví a úspěšní chlapi.

Rak

Nejdůležitější pro vás během roku 2016 bude vnitřní rovnováha. K ní rozhodně přispěje, pokud si uděláte jasno v tom, co je skutečně důležité. 99% vašich starostí, kterými se trápíte, jsou totiž ve své podstatě záležitosti, nad nimiž se můžete pousmát. Berte život s větší radostí a také hravostí. Tím vším dokážete výborně překlenout výkyvy. Tedy jednou období plné pohody a pak zase komplikací. Téma je zesíleno i tím, že znamení Raka často podléhá náladovosti. Zkuste zapracovat i tímto směrem, bude se vám to hodit pro celý život.

Vztahy

V partnerském vztahu bude klíčové, jestli dokážete nebrat reakce partnera až příliš osobně. Nadměrná přecitlivělost, jenž je vám vlastní, by mohla pohodu významně narušovat. Nenechte se ani převálcovat dojmem, že vás partner již nemiluje. Přestože to nejde vyloučit, většinou jde pouze o to, že projevuje lásku jinak. Hezký vztah posílí, pokud společně uděláte něco „bláznivého“.

Práce

Pokud jenom pendlujete mezi zaměstnáním a domovem, je to chyba. Abyste byli v profesní rovině spokojení a úspěšní, je potřeba občas úplně vypnout a odreagovat se. To samé platí i pro atmosféru na pracovišti. Jestliže to ještě nikoho nenapadlo, začněte pravidelně organizovat různé team buildingové akce.

Zdraví

Rok 2016 přináší pro Raky jejich klasické téma, kterým je zvýšené riziko problémů s trávením. Vedle vyhýbání se stresu a úpravy jídelníčku můžete vyzkoušet i šťávu z aloe vera. Mnoha lidem se zažíváním pomůže, navíc tělo detoxikuje a posílí imunitu.

Parfémový tip pro ženy

Jelikož by vaším cílem měla být hravost a radost ze života, neměly byste přehlédnout parfém Moschino Funny!. Jeho vůně toto vše přináší, včetně vitality a šarmu. Úsměv na tváři vyvolá i zábavně provedený flakon.

Parfémový tip pro muže

Velkou míru energie a osvěžení najdete ve francouzském parfému Clinique Happy for Men. Kombinace esencí citrusů a exotického dřeva vás kdykoliv přenese ze světa problémů do příjemné atmosféry nadšení a štěstí.

Lev

Během roku 2016 se budete snažit celému světu dokázat, co ve vás je. To je zcela v souladu s naturelem vašeho astrologického znamení. Jenže vaše silná snaha nemusí být vždy přijímána v klidu a s pochopením. Někdy za tím bude stát nepříjemná lidská vlastnost, jakou závist rozhodně je. Jindy ovšem bude příčina přímo u vás samotných. Zkuste vaše jednání příliš „nepřepálit“! Nadmíra sebestřednosti a současně omezování druhých lidí na váš úkor je jednoznačná cesta ke sporům a hádkám, jenž ale ničemu nepomůžou.

Vztahy

Zaneste si do úkolovníčku, že zábava a společné radostné prožitky jsou pro vaše soužití tím nejdůležitějším. Jestliže to dokážete, můžete překlenout mnoho jiných nesouladných situací. Mezi ně může patřit i vaše nadměrná žárlivost. Zkuste to s ní nepřehánět! Jinak se vám ve vztahu může stát, že se budete až příliš často hašteřit.

Práce

Kariéra vás může určitě uspokojovat. Ale aby tomu tak bylo, nedávejte si hned megalomanské cíle. Rozumnější bude, když začnete postupovat krůček po krůčku. To samé platí i o vztazích na pracovišti. Málokdy se totiž podaří, abyste vycházeli se všemi. Zejména když se budete snažit být vůdčí osobností.

Zdraví

Znamení Lva může být nejvíce ohroženo v oblasti krevního oběhu a srdeční činnosti. Proto zvyšte příjem zeleniny, ovoce a ryb. Důležité jsou i omega mastné kyseliny a koenzym Q10. Oboje je možné doplnit prostřednictvím doplňku stravy Da Vinci Academia Coenzym Extra! Strong.

Parfémový tip pro ženy

K tomu, abyste se prosadily, potřebujete mnoho vlastností. Vedle silné osobnosti to jsou i originalita, nápaditost, představivost a kreativita. Přesně tyto vlastnosti se skrývají v parfému Adidas Originals Born Original. Navíc vás potěší i jeho luxusní flakon.

Parfémový tip pro muže

Ať již budete v práci, na důležitém jednání nebo společenské akci, nikdy vás nezklame anglický parfém Dunhill Desire for Men. Za jeho šarmem a elegancí stojí esence z bergamotu, citronu, neroli, jablka, pačuli, exotického dřeva, růže, ambry a vanilky.

Panna

Jedním z nejvíce rizikových témat je pro rok 2016 faleš. Z tohoto jediného slova je možné odvodit i další problematické sféry. Hlavně potíže s dodržováním slibů a podléhání iluzorním představám. Přestože neupřímnost vašeho okolí příliš neovlivníte, zkuste být alespoň obezřetní. A určitě nedělejte to samé! Snažte se jít ve svém konání příkladem. Příznivější bude cesta tolerance a snahy o pochopení, než nadávání a odsuzování. Opírejte se také o to, co je Pannám vlastní. Tedy logické uvažování založené na pragmatismu.

Vztahy

V partnerském vztahu nemá smysl něco předstírat. Dlouhodobě je takové chování stejně neudržitelné. Mnohem lepší je si věci v klidu vyříkat, tedy hlavně bez emocí. Přesto se do sporů můžete dostat, zejména v letních měsících roku 2016. V takovém případě nenechte konflikt příliš vyhrotit, určitě byste toho litovali.

Práce

Abyste byli v práci spokojeni, dodržujte co nejpravidelnější rytmus ve vašich činnostech. Jakmile v tomto polevíte, mohlo by se stát, že se dostanete do skluzu. A nic na tom nezmění původní představa o opaku. Konzistentní byste měli být i v mezilidských vztazích na pracovišti. Pokud budete mít pokaždé jinou „tvář“, příliš oblíbení nebudete.

Zdraví

V roce 2016 byste neměli jakkoliv oslabovat organismus, aby se u vás neprojevila alergická reakce. Důležité je udržovat v kondici hlavně játra a slinivku, což můžete ovlivnit správným jídelníčkem. Pomoci může i očista organismu. Tu podpoří např. speciální tinktura pro detoxikaci organismu.

Parfémový tip pro ženy

Jestliže se vám nebude zrovna dařit, nemusíte klesat na mysli. Pořiďte si parfém David Beckham Signature for Her, jenž podpoří váš pocit jedinečnosti, elegance a svěžesti. Srdce a oči potěší také krásný flakon, do kterého je parfém umístěný.

Parfémový tip pro muže

Když se spálíte falešným jednáním, bude se vám hodit silná podpora. Tu vám nabízí tento parfém Joop! Homme, který znovu upevní vaše názory a pohledy na svět. Příjemnou zprávou je i to, že jeho vůně vydrží dlouhou dobu.

Váhy

Je potřeba počítat s tím, že budete muset o vaše představy hodně bojovat. Aby byl boj úspěšný, měli byste namíchat ten správný přístup. Měl by být založený nejenom na vašem umění diplomacie, ale i trošce ostřejších loktů. Jestliže se vám to nebude příliš dařit, nemusíte zoufat. Od brzkého podzimu by se měla situace změnit a vesmír se na vás bude více usmívat. Ještě bychom neměli zapomenout zmínit, že pokud zatoužíte po větší míře svobody, nebude to úplně zadarmo. Proto se zkuste zamyslet, zda můžete něco obětovat a jestli vám to stojí opravdu za to!

Vztahy

Vaše soužití může vypadat na první pohled jako docela spokojené. Jenže zajeté koleje, jakkoliv můžou být někdy příjemné, se vám začnou postupně zajídat. Pokud to necháte dojít moc daleko, mohlo by být pozdě. Zkuste raději zapracovat na změně o něco dříve. Ovšem důležité je, aby partner spolupracoval a souhlasil.

Práce

Jestliže víte, že na vás v roce 2016 čeká větší pracovní zátěž, stihněte to do podzimu. Poté by se vám sice mohlo o něco lépe dařit, ale současně zahrozí lenost a neochota k intenzivním pracovním výkonům. Při kontaktu se šéfy a spolupracovníky buďte obezřetní. I zde bude nutné dobře vyvážit, jak budete reagovat. Ani příliš odevzdaně, ale ani moc agresivně.

Zdraví

Nedejte žádnou příčinu k tomu, aby se objevily potíže s močovým systémem. Proto dodržujte pravidelný pitný režim, vynechte dráždivá a kořeněná jídla, jakož i alkohol a sladké limonády. Prevenci můžete podpořit i nepříliš známou, ale zdravotně prospěšnou šťávou z aronie.

Parfémový tip pro ženy

Jestliže vám nepomůže ani tolerance a ani větší průbojnost, zkuste tradiční ženské zbraně. Krása, příjemnost a elegance většinou vždycky zafungují. Tyto vlastnosti dokáže podpořit kvalitní italský parfém Versace Versense.

Parfémový tip pro muže

Vaše okolí můžete překvapit vysokou mírou sebejistoty. Ta vám může otevřít hodně dveří. Zkuste tuto vlastnost podpořit parfémem Armani Acqua Gio Pour Homme. Obsahuje pačuli, mandarinku, marocké cedrové dřevo a datlové aroma.

Štír

Po většinu roku se nemusí znamení Štíra ničeho dramatického obávat. Přesto se uplatní přísloví, že výjimka potvrzuje pravidlo. A nemusí být jedna. Jejich zdrojem ovšem nebudou ani tak vaše současné činy, jako to, co jste vykonali někdy dříve. Zkráceně řečeno, může vás dohnat vaše minulost. To platí hlavně pro první čtvrtletí roku 2016 a pak úplný závěr roku. Nesnažte se před tím strkat hlavu do písku, ale ani neobviňujte někoho jiného. Zkuste si zamést před vlastním prahem a případný problém vždy vyřešte.

Vztahy

Zejména během prvních 6 měsíců si můžete užívat milostných radovánek častěji, než jste předpokládali. Byla by proto škoda, kdybyste tomu svým nevhodným chováním zavřeli vrátka. Vyvarujte se snahy partnera vlastnit a příliš omezovat. Jestliže se dokážete ovládnout, může vám vztah v roce 2016 docela fungovat bez zásadních problémů.

Práce

Pokud budete pracovat v duchu „buldočí povahy“, nemusí to přinést jenom ocenění. Zkuste více naslouchat tomu, co říkají nadřízení i kolegové. Jestliže jejich vyjádření budete ignorovat a pojedete si jenom ve své koleji, musíte počítat s konflikty. Naopak když jejich rady, informace a připomínky zohledníte, můžete získat o dost lepší pozici.

Zdraví

Rok 2016 rozehrává u Štírů zdravotní tématiku v oblasti lýtek. Pokud v nich budete mít křeče, zkuste doplnit hořčík, třeba i užíváním multivitamínů. Nezapomeňte, že hořčík by se měl brát s vápníkem. V případě křečových žil je zase vhodné doplnit rutin.

Parfémový tip pro ženy

Vášeň nejenom ve vašem partnerovi, ale i ve vás dokáže probudit parfém Beyonce Heat. Jeho vůně ovšem dokáže rozvinout váš sexappeal tak, že se za vámi budou otáčet i ostatní muži. Pozornosti okolí neunikne ani jeho krásný flakon kdykoliv, když ho vyndáte z kabelky.

Parfémový tip pro muže

Žádné ženě ve vaší blízkosti určitě neujde magická vůně parfému Davidoff Hot Water, pokud se ho rozhodnete používat. Jeho esence navíc přinese i pořádnou dávku nadšení a chuti do života. Hodí se k dennímu nošení i na romantičtější chvíle.

Střelec

Pro rok 2016 si na vás vesmír připravil zásadní zkoušky. Vaše přímočarost a snaha o rychlejší akce totiž může narazit. Je potřeba, abyste se naučili, že někdy je potřeba pořádně zatnout zuby. Zejména v době, kdy se tolik nedaří nebo pokud vaše cíle trochu nečekaně „shoří jako papír“. Ovšem jestliže to dokážete, odměna vás nemine. Ale pravděpodobně si na ni budete muset nějakou chvíli počkat. A také je důležité, abyste dokázali vyhodnotit, že když se něco nedaří, musí se na to jít znovu od začátku. Jenže za pomoci nových nápadů a postupů. Zkostnatělosti se prostě vyhýbejte!

Vztahy

Vztahy je nutné u Střelců rozlišit na 2 skupiny. Jestliže nějaké soužití již dlouho nefunguje a udržuje se pouze pro formu, může dojít k definitivnímu řešení. U ostatních partnerských vztahů je nutné počítat s problémy, které se sami nevyřeší. Samozřejmě, že nejlepší je potížím předcházet. Ale pokud se již vyskytnou, řešte je v klidu a s dostatečnou vstřícností.

Práce

Nemá smysl v práci „chodit přes mrtvoly“. Jestliže něco nejde prosadit, zkuste to lépe načasovat nebo zvolte jiný přístup. Navíc pokud budete postupovat moc tvrdohlavě, narazíte a pokazíte si tím kolegiální vztahy. Opatrní byste měli být i u různých investic a finančních výdajů. Zde byste totiž mohli o peníze přijít, proto zbytečně nehazardujte.

Zdraví

Zaměřte se na kloubní systém, přičemž nejdůležitější jsou kyčelní klouby. Zejména v chladnějších dnech jim prospějí teplé koupele, které můžete obohatit vhodným přípravkem do koupele. A nezapomeňte ani na adekvátní výživu!

Parfémový tip pro ženy

Pokud se vám nebude zrovna dařit, můžete si zlepšit náladu parfémem Hugo Boss Boss Ma Vie. Jeho hlavní esence z kaktusu, růže a jasmínu dokážou navodit ženskost, moderní přístup i sebevědomí. Krásný růžový flakon vám ještě dodá optimismus.

Parfémový tip pro muže

Také mužům narozeným ve znamení Střelce přijde vhod značka Hugo Boss. Konkrétně parfém Hugo Boss Boss In Motion, jenž přináší vitalitu a nadšení ve všech situacích. Tedy i tehdy, pokud budete muset začínat znovu.

Kozoroh

Rok 2016 si pro znamení Kozoroha připravil vcelku solidní energie. Teď jenom zbývá je adekvátním způsobem využít. Zřejmě nejklíčovější je, abyste si uvědomili, že životní styl bez vývoje dříve nebo později narazí. S tím souvisí i podzimní téma, kterým je zvýšená chuť k odpočinku a lelkování. Relaxaci určitě řekněte ano, ale měla by mít nastaveny rozumné hranice. Jinak hrozí, že ztratíte výdobytky, které jste si v předchozích měsících pracně vybudovali. Pozitivem tohoto roku je, že k vám můžou přicházet originální myšlenky.

Vztahy

V partnerském vztahu si dejte pozor, abyste se nezaměřovali pouze na hmotné hodnoty. Partner sice ocení, že se spolu máte materiálně dobře, ale nemusí mu to stačit. Zkuste zapracovat na větším zájmu o jeho problémy. S tím samozřejmě souvisí i ochota mu naslouchat. A nezapomeňte přidávat upřímné projevy lásky a vřelosti.

Práce

Jestliže vás někde „tlačí bota“, pak jde o schopnost být týmovým hráčem. Zkuste to změnit! Naopak v sólových aktivitách byste neměli mít žádné závažnější problémy. Další radou, nad kterou by nebylo od věci se zamyslet je, že byste měli dát do práce více „srdíčka“. Zkuste méně myslet na finanční ohodnocení a více na užitečnost vašich činů.

Zdraví

Vyvarujte se nadměrnému stresu a vnitřní nepohodě, jinak vám hrozí silné bolesti hlavy. Jednou z možností, jak se uvolnit a zapomenout na starosti, jsou masáže. Jejich efekt určitě podpoří tyto tělové masážní oleje Saloos v bio kvalitě.

Parfémový tip pro ženy

O znamení Kozoroha se říká, že nepatří mezi příliš velké romantiky. A platí to i pro ženy. Toto tvrzení můžete určitě vyvrátit díky parfému Calvin Klein Eternity Moment. Podporuje lásku, potřebu něžností, polibků a krásných dotyků. Co víc si přát?

Parfémový tip pro muže

Abyste se dokázali odpoutat od zaběhnutých zvyklostí, využijte podporu parfému Gucci Pour Homme II. Nejenom, že vám umožní se lépe naladit na moderní životní styl, ale má dlouhou dobu působení a řadí se mezi top kvalitu.

Vodnář

Rok 2016 by neměl přinést nic dramatického. Jen je důležité, abyste se vypořádali s množstvím myšlenek a pocitů, které vám nedají příliš spát. Jestliže se všemi budete řídit, dostanete se do situace, kdy máte sice hodně aktivit, ale minimum z nich dokážete dotáhnout do úspěšného konce. Zkuste tedy lépe cílit „na branku“ a nenechte se rozptylovat širokým spektrem možností a variant. V kombinaci s trpělivostí byste pak mohli být úspěšní. To platí zejména od podzimu, kdy vám vše půjde o něco lépe a hvězdy budou znamení Vodnáře více nakloněny.

Vztahy

Má-li vztah fungovat s dlouhodobou perspektivou vzájemné spokojenosti, nechovejte se tak, že jste těmi nejdůležitějšími na světě. Více rovnoprávnosti a vzájemných ohledů je přesně to, na čem byste měli zapracovat. Pokud se to povede, bude soužití vzkvétat. Dejte si pozor, abyste dobrý vývoj nepokazili nevěrou, jenž hrozí od září do konce roku.

Práce

Neudělejte si na pracovišti nepřátele tím, že si budete vybírat jenom takové úkoly, které se vám líbí nebo nejsou příliš těžké. Podobné vychytralosti si kolegové dříve nebo později všimnou. A nepochybně by vám do dali pořádně „sežrat“. Zkuste jít na vše vzájemnou dohodou. Pokud to půjde, preferujte nezávislejší činnosti s volnějšími termíny pro odevzdání.

Zdraví

Po celý rok se soustřeďte na to, abyste nezatěžovali játra. Jejich zhoršená činnost by mohla způsobit mnoho problémů, např. ekzémy nebo potíže se žlučníkem. Na jaře a na podzim játra podpořte preventivní bylinnou kůrou. Nejlepší je v tomto směru ostropestřec mariánský.

Parfémový tip pro ženy

Výběr z mnoha životních nápadů a cest vám může ulehčit parfém Calvin Klein Beauty. Ten v sobě skrývá oblíbený slogan „v jednoduchosti je krása“. Navíc umocní správný prožitek vašeho ženství a rozvine pocity lásky k dokonalosti.

Parfémový tip pro muže

V letošním roce se vám rozhodně budou hodit kombinace vlastností, jakými jsou odvaha, síla, moderní přístup a smysl pro (po)zemské záležitosti. Všechno najdete v parfému Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Úspěšná značka Hugo Boss vznikla již v roce 1924.

Ryby

Zkuste více zapracovat na průbojnosti. Jestliže nebudete mít tah na bránu, zůstane pouze u vašich představ a přání. Dále byste měli přidat na pragmatismu. Co je platná snaha, když u ní chybí možnost realizace. Naopak silní budete všude tam, kde je potřeba podání pomocné ruky. Pomoc druhým patří mezi významné schopnosti vašeho znamení a ani rok 2016 nebude žádnou výjimkou.  Jen si dejte pozor, aby to nebylo na úkor vašeho vlastního života a nebyli jste využíváni. Pokud se vám někde nebude dařit, můžete si spravit chuť ke konci roku. Vesmír vám bude více přát.

Vztahy

Inovace a změny sice můžou být pro partnerský vztah osvěžující, ale neplatí to vždy. V roce 2016 byste se měli snažit spíše o upevnění toho, co funguje. Teprve pak přemýšlejte o změnách. Lépe se bude dařit takovému soužití, které je založené na klidu a míru. Naopak problémy se vyskytnou všude tam, kde se příliš „tlačí na pilu“.

Práce

Jestliže se vám v zaměstnání příliš nedaří, zkuste nejprve začít u sebe. Také se zamyslete, jestli v práci opravdu odevzdáváte vše, co je potřeba. Jedině složením celé pravdivé mozaiky se dostanete k tomu, abyste byli úspěšní. Dále byste se měli vyhýbat přílišným extrémům, ať již v jakémkoliv směru. Pamatujte, že vnitřní klid může být tím nejsilnějším zdrojem, ze kterého lze čerpat.

Zdraví

Začněte cvičit jógu a meditujte. Vnitřní harmonie vám přinese užitek i do běžného života. Proti stresu nejezte sladkosti s bílým cukrem, mezi které patří i většina tolik oblíbených čokolád. Když už čokoládu, tak 100% bio čokoládu.

Parfémový tip pro ženy

Dokonalá symbióza s přírodou se může stát rozhodujícím faktorem pro získání psychické pohody. Jestliže k ní chcete dospět, můžete, vedle různých dalších metod, vyzkoušet i parfém Elizabeth Arden Green Tea. Jeho vůně navíc podpoří smysly a dodají vám energii.

Parfémový tip pro muže

Mnoho událostí dokáže vyřešit sebevědomé mužské charisma, přičemž právě některým mužům narozeným ve znamení Ryb tato vlastnost občas chybí. Napravit to můžete díky parfému Jaguar Jaguar for Men. Tato exkluzivní značka se navíc hodí pro každého, kdo oplývá empatií a elegancí.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek