Velký tarotový horoskop na rok 2017

Pavel  |  29. 12. 2016  |  Přidat komentář

horoskop

Začal nový rok, tak zjistěte, co vás letos čeká, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat nebo na co se těšit. Máme pro vás velký tarotový horoskop na rok 2017. 

Beran

V roce 2017 je důležité, abyste dokázali vlastnosti znamení Berana využít tím správným způsobem. Odvaha čelit životním událostem vám rozhodně chybět nebude, ale současně je nutné do jednání zakomponovat rozvahu. Příliš tvrdohlavosti totiž málokdy přinese úspěch. Navíc byste, alespoň někdy, měli dát na intuici. Ta může zcela nečekaně vyřešit mnoho nejasností, které byste jinak přes vlastní zápal pro věc nemuseli rozkrýt. Dále zkuste zapracovat na větší pokoře, jelikož určitá namyšlenost může život jenom zkomplikovat.

Vztahy

Do partnerských vztahů byste měli vstupovat s otevřeným „hledím“. Jinými slovy, přímé a čestné jednání se nakonec vyplatí, přestože to nemusí na první pohled tak vypadat. Důležité také je, abyste dokázali partnerovi naslouchat. Je totiž zřejmé, že kdybyste žili jenom sami pro sebe, soužití by postupně přestalo klapat.

Práce

V zaměstnání je potřeba mít tvrdé lokty. Nenechte se nikým odstrčit od svých nároků. To platí za podmínky, že jste si je skutečně zasloužili. Očekávání bez příčiny by se totiž staly jádrem sporů, které by mohly mezilidské vztahy na pracovišti hodně pokazit. Bude vám více vyhovovat, pokud budete rozhodovat, než se podřizovat.

Zdraví

Soustřeďte se hlavně na vaši psychiku a nervový systém. Je potřeba, abyste byli co nejvíce v harmonii a pohodě. Vnitřní pohodu podpoří různé druhy relaxací. Mezi ně lze zařadit i koupele, do kterých je vhodné dát nějaký příjemný relaxační přípravek do koupele.

Tip pro ženy

Ženám ve znamení Berana může v roce 2017 hodně pomoci způsob líčení. Ten totiž dokáže ovlivnit první dojem z jakéhokoliv setkání s vaší osobou. Pokud využijete správné líčící prostředky, můžete dle potřeby navodit tu správnou atmosféru.

Tip pro muže

Berani velmi často patří mezi choleričtější jedince. Vnitřní napětí potřebují ventilovat ven. Pokud je toho ale příliš, může to mít negativní dopady. Proto je vhodné občas klidu pomoci. Jednou z možných cest jsou bylinné čaje nebo rovnou tyto meduňkové kapky.

Býk

Vnímání reality vám, jako Býkům, nečiní žádné velké problémy. Přesto vás v tomto směru rok 2017 poněkud otestuje. Abyste uspěli, je potřeba se vyrovnat s minulostí. Pamatujte, že chyby dělá úplně každý. Ale nemá smysl se tím dlouho trápit a nechat se zastavit v dalším vývoji. Z omylů se prostě poučte a nepříjemnou kapitolu svého života co nejdříve uzavřete. Jestliže vás někdy přepadne špatná nálada, udělejte si hned něčím radost. Velkým pomocníkem také můžou být různé zájmy. Pokud je nemáte, začněte se něčemu zajímavému věnovat.

Vztahy

Letošní rok může přinést partnerské problémy. Jejich hlavním spouštěčem se pravděpodobně stane pocit osamocení, ať již vás nebo partnera. Abyste tomu předešli, snažte se o prevenci. Vašemu protějšku se věnujte, hodně komunikujte a zajímejte se o jeho radosti i strasti. To samé by měl ovšem dělat také partner.

Práce

Na pracovišti se vyvarujte toho, abyste naslibovali více, než opravdu zvládnete. Vstřícnost je nepochybně výborná vlastnost, ale nesmí vám přerůst přes hlavu. Také se může stát, že se na něčem „zaseknete“. Buďte trpěliví a postupně to zvládnete. A pokud ne, nebojte se obrátit na zkušenějšího spolupracovníka.

Zdraví

Může se stát, že se budete často cítit hodně vyčerpaní. To není dobrá zpráva, protože přemíra únavy otevírá brány různým chorobám a dochází k oslabení imunity. Proto se hlídejte a v případě potřeby využijte prostředky na podporu imunity.

Tip pro ženy

Radost ze života vám určitě přinese parfém Versace Versense. Je smyslný, svěží, lehký a přesně tak se budete při jeho použití cítit i vy. Vůně nabízí kombinaci santalového dřeva, cedru, olivovníku, bergamotu, zelené mandarinky a opuncie.

Tip pro muže

Odvahu postavit se problémům minulosti může podpořit pánský parfém Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Vedle odvahy nabídne i moderní styl, což je pro jinak konzervativně založeného Býka jako „pokropení živou vodou“.

Blíženci

Znamení Blíženců může prožít rok 2017 relativně úspěšným způsobem. Podstatné ovšem je, abyste ve všech činnostech našli tu správnou cestu. Hledání harmonie se tak stane jedním z hlavních cílů vašeho snažení. Pamatujte, že byste neměli nikdy nikým pohrdat. Nezávisle na tom, jak vám je daný člověk příjemný nebo naopak. Zrovna tak se vyvarujte různým drbům a pomluvám. Hodně se soustřeďte na důkladnost, protože to je další klíč k tomu, abyste dokázali naplnit vaše cíle a představy.

Vztahy

Ve vztahu se zaměřte na to, abyste se na péči o společnou domácnost podíleli oba dva. Jakmile se „ručička“ převáží výrazně na jednu stranu, je to přímá cesta ke konfliktům a nabourání soužití. Velmi zásadní také bude finanční stránka vztahu. Jde totiž o to, aby jeden z partnerů nevysával toho druhého. I v tomto směru musí být vše vyvážené.

Práce

Vyvarujte se toho, abyste se snažili získat nějaké benefity a výhody na úkor spolupracovníků. Ani případné „tahání za různé nitky“ totiž nijak neprospěje atmosféře na pracovišti. Pokuste se všem ukázat vlídnou a pracovitou tvář, což by pro vás neměl být žádný problém. Jen si to nepokazte tím, že za rohem se budete chovat zcela jinak.

Zdraví

Péči a prevenci si zaslouží zejména párové orgány. V první řadě jde tedy o ledviny a plíce. Proto se naučte reflexní terapii a každý den si ji aplikujte. Pomoci můžou i přírodní šťávy plné antioxidantů, vitamínů a dalších látek chránících organismus.

Tip pro ženy

Zahrňte do vašeho životního stylu pití kokosové vody, která pomáhá zhubnout a hydratuje organismus. To ocení nejenom ledviny. Kokosová voda se hodí se i při sportovních výkonech, jelikož obsahuje celkem 5 základních elektrolytů.

Tip pro muže

Udělejte partnerce radost a přineste příjemnou vůni do bytu. Prokážete tím skutečný zájem o to, aby váš vztah vzkvétal. Včetně toho, že se podílíte na zkrášlování společné domácnosti, což určitě ocení každá žena.

Rak

Pokuste se trochu vymezit hranice cesty, po které chcete v průběhu roku 2017 kráčet. Je v podstatě úplně jedno, o jakou životní oblast se jedná. Prostě je potřeba, abyste znali své mantinely a neupínali se k nerealizovatelným snům. Jestliže se vám to povede, nemusí být tento rok vůbec špatný. Měli byste být totiž schopni zhodnotit to, o co jste se již dlouhou dobu snažili. Plusové body v očích druhých získáte i díky tomu, že se dokážete o úspěchy podělit s vaším okolím. Přitom nemusí jít pouze o rodinu, která je jinak Rakům obzvláště blízká.

Vztahy

Pro znamení Raka je určitě dobrou zprávou, že rok 2017 slibuje víceméně poklidný partnerský život. Aby tomu tak skutečně bylo, musíte mít vyřešené majetkové a finanční záležitosti. Jestliže se na nich s partnerem zaseknete, může se jednat o hlavní téma tohoto roku. A to vám dokáže jinak pěkné soužití poněkud zkazit. Pozor hlavně na dluhy a exekuce.

Práce

Zaměstnavatel může ocenit vaši dlouhodobou kvalitní práci, což může znamenat buď vylepšení platového výměru nebo dokonce kariérní vzestup. Ovšem aby k tomu vůbec mohlo dojít, nesmíte „usnout na vavřínech“. Riziko spokojenosti se sebou samým je poměrně veliké. Proto by mohlo přinést ustrnutí a následné nepříjemné probuzení.

Zdraví

Pokuste se ulevit žlučníku a játrům. To znamená omezení alkoholu, tučných, smažených, příliš sladkých a také pikantních jídel. Jako podporu jater vyzkoušejte tento balíček Walmark s ostropestřcem a chlorellou. Ostropestřec je výborný na játra a chlorella pomůže s detoxikací.

Tip pro ženy

Pro ženy narozené ve znamení Raka je parfém Chloé Love jako stvořený. Nabízí romantiku, ženskost a pomáhá prožít ty nejvnitřnější pocity. Díky této křehké vůni dokážete předat svoji lásku všem lidem, kteří si ji zaslouží.

Tip pro muže

Pro tento rok si zkuste pořídit parfém Joop! Homme, který umocní vaše názory a životní hodnoty. Jeho esence jsou současně neotřelé a plné svěžesti. Proto nehrozí, že byste ustrnuli tam, kde je nutné se pohnout dál. To vše přináší kombinace vůní oranžovníku, skořice, tabáku a dřevin.

Lev

Je potřeba, abyste se naučili cíleně rozvíjet vaše schopnosti. V roce 2017 se jedná zejména o kombinaci odvahy, velkorysosti a organizačních schopností. Ačkoliv se jedná o přirozené vlastnosti znamení Lva, nemusí to být vždy jednoduché. Občas totiž budete muset překousnout situace, ve kterých dojde k urážce vašeho „majestátu“. Alespoň tak to budete z vašeho pohledu vnímat. Buďte proto bdělí a nedělejte unáhlené závěry. Jestliže se s tím solidně popasujete, můžete těchto 12 měsíců prožít poměrně dobře a bez větších kotrmelců.

Vztahy

V partnerském soužití pro vás bude hodně důležitá komunikace a také možnost vyměňovat si názory. Vždycky se nemusíte s partnerem shodnout. Ovšem vyhněte se tomu, abyste pokaždé lpěli na svojí pravdě. To totiž nikdo nevydrží dlouho snášet. Také se snažte partnerovi ukázat vřelost a lásku. To ovšem neznamená, že daná situace musí vždy skončit sexem.

Práce

V oblasti práce budete chtít raději rozhodovat, než pracovat. Když už nebude zbytí, mnohem radši začnete vykonávat tzv. mentální činnosti, na úkor tvrdé fyzické práce. To nemusí být problém, jestliže svoje kolegy a šéfy přesvědčíte o tom, že právě na tomto poli jste nejvíce užiteční. V opačném případě zatněte zuby a začněte pořádně dřít vlastním tělem.

Zdraví

Nebuďte příliš pohodlní a snažte se pravidelně cvičit. Jinak hrozí, že se vám začne ukládat více tuku, než byste si přáli. Pokud se neuhlídáte a přiberete, vedle úpravy jídelníčku a cvičení vám můžou pomoci prostředky na hubnutí. Jejich výběr je opravdu široký!

Tip pro ženy

Péči o vlasy by neměla žádná žena narozená ve znamení Lva podcenit. Právě vlasy vás totiž můžou vyloženě zdobit. Vedle klasických šampónů a kondicionérů se v pravidelných intervalech vyplatí  aplikovat kvalitní masku na vlasy. Vybrat si můžete podle druhu a stavu vašich vlasů.

Tip pro muže

Každý Lev se chce líbit, k čemuž většina mužů narozených v tomto znamení využívá sluneční paprsky. Proč ne, ale nic se nemá přehánět. Také je třeba se během opalování důkladně chránit. Mezi hodně oblíbené patří přípravky na opalování Bioderma.

Panna

Letošní rok byste měli využít k vyhodnocení dosavadního způsobu života. Tím to samozřejmě nekončí. Následovat by měly zásadní změny. Ty by měly přinést výrazně lepší podmínky a vyšší míru uspokojení z toho, co děláte a jak se vám daří. Jestliže budete výzvu vesmíru ignorovat, je dost pravděpodobné, že se vám to nevyplatí. Můžou přijít různé zkoušky. Tyto situace otestují, zda si opravdu stojíte za tím, co jste doposud vykonali a jak jste žili. Je také nutné počítat s tím, že když k tomu dojde, můžete se dostat do problémů.

Vztahy

Pokuste se nechat za sebou to, co ve vztahu opravdu nefungovalo a přinášelo zásadní komplikace. Ovšem musíte mít na mysli, že aby se vše mohlo úspěšně provést, musí chtít i partner. V opačném případě nelze vyloučit, že vaše soužití dojde do bodu zlomu. Kdyby to nastalo, měli byste se smířit s tím, že se může stát téměř cokoliv.

Práce

Mnoho lidí dělá svoji práci ze setrvačnosti a bez hlubšího uspokojení. Pokud to je i váš případ, je možné, že rok 2017 umožní tento trend ukončit. Ovšem pozor! Hluboký řez nedělejte náhle a bez jednoznačně vyjasněných dalších plánů. Jedině tak se budete moct ohlédnout a říct si, že jste to  nemohli udělat jinak.

Zdraví

Věnujte péči celému střevnímu traktu. Hlavním rizikem jsou plísně, které se můžou ve střevech vyskytovat. K jejich eliminaci lze přispět omezením konzumace bílé mouky a bílého cukru. Pomáhají i saponiny v tabletách z yuccy shidigery.

Tip pro ženy

V rámci celkové transformace, která může v roce 2017 proběhnout, zkuste změnit i péči o váš vzhled. Vedle nového outfitu se zamyslete nad tím, jak se věnujete vaší pleti. Například si můžete vyzkoušet nějakou novou kosmetickou sadu pro pleť.

Tip pro muže

Pokud chcete změnit svůj život, nezapomeňte i na změnu parfému! Vyzkoušejte třeba parfém Calvin Klein Man. Jeho dřevitá a kořeněná vůně vám dodá eleganci, šarm a sexuální přitažlivost. Touto esencí můžete příjemně překvapit nejenom partnerku, ale i vaše okolí.

Váhy

Rok 2017 může přinést pro znamení Vah různé změny. Ty můžou být způsobené jak vynucením, tak pocitem vnitřní nespokojenosti se současným stavem. Poněkud paradoxní ale je, že váš pocit je založený na tom, že si přece zasloužíte něco lepšího. Proto si dobře pohlídejte, na co myslíte a jaké změny si přejete. Síla myšlenky i slova vás můžou nepříjemně překvapit. Dokonce až tak, že nebudete mít dostatek času na vyhodnocení situace. Což je vlastnost, kterou Váhy nutně k rozhodování potřebují.

Vztahy

Vztah potřebuje něčím okysličit, ale vy možná nevíte, jak na to. Základním předpokladem je, abyste změny řešili s partnerem. Jakékoliv svévolné pokusy můžou skončit velmi neblaze. Ještě předtím, než vašemu protějšku něco předestřete, se zamyslete. Opravdu jste nespokojeni se vztahem? Nemůže být problém spíše ve vás?

Práce

Na pracovišti musíte počítat s problémy, které vám můžou přerůst přes hlavu. Proto se jim včas postavte čelem. Největším omylem by byl postoj, že tohle si přece nezasloužíte řešit. I kdyby to byla náhodou pravda, není to žádné řešení. Také si vždycky vzpomeňte na to, že kdo se přičiní, k tomu pomoc a odměna přijdou.

Zdraví

Nezatěžujte váš organismus konzumací kyselinotvorných potravin, které by mohly přinést různé zdravotní komplikace. Preferujte spíše zásadotvornou stravu. Nezapomeňte ani na tzv. superpotraviny, mezi které patří i oblíbené zelené potraviny.

Tip pro ženy

Pokud budete hodně unavené, můžete vyzkoušet přírodní prostředky. Ty nabízejí mnoho možností, jak dodat lidskému tělu energii. Mezi velmi oblíbené patří tyto tablety Walmark Energy guarana, jenž obsahují i vitamin B proti vyčerpání.

Tip pro muže

Většina žen miluje romantické chvíle, které jim jejich partneři připraví. Zkuste občas i vy udělat překvapení, které může vašemu soužití pomoci zapomenout na problémy. Co třeba koupel s bohatou vrstvou pěny do koupele a zapálenými svíčkami?

Štír

V roce 2017 se nesnažte vymýšlet nic světoborného. Bude stačit, pokud se opřete o funkční pravidla a pravdy. Takové, které jsou již vyzkoušené a spolehlivě fungují. Jestliže je nedokážete akceptovat, je možné, že vás vesmír klepne přes prsty. To samozřejmě neznamená, že musíte na vaší životní pouti ustrnout. Jen se nepouštějte do rizikových experimentů. Zkuste také zapracovat na větší schopnosti komunikace. I intelekt by si zasloužil více prostoru, jelikož pokaždé nelze spoléhat na kombinaci empatie s intuicí.

Vztahy

Nepokazte si fungování partnerského soužití tím, že budete tlačit partnera do změn v oblastech, které jsou bezproblémové. Zrovna tak není vhodné, abyste se nad váš protějšek jakkoliv povyšovali. Mějte neustále na mysli staré známé přísloví, že „pýcha předchází pád“. Také se naučte skloubit rozhodnost, vnímavost a ohleduplnost.

Práce

Na pracovišti proběhne málo událostí, které by vám mohly v roce 2017 uniknout. To je nepochybně dobře, ale jen tehdy, když to nebudete přehánět. Jinak snadno hrozí spory se spolupracovníky a dokonce i s nadřízenými. Někteří by se nevyvarovali dojmu, že je sledujete s nějakým nedobrým záměrem. O vyloženém pocitu šmírování nemluvě.

Zdraví

U prevence se zaměřte všude tam, kde hrozí nějaké městnání či ucpávání. Takže např. cévám dodávejte hlavně esenciální mastné kyseliny, které obsahují i kešu ořechy. Kvůli močovému systému dodržujte pitný režim. Žlučník zase nepokoušejte jídly s velkým obsahem cholesterolu.

Tip pro ženy

Pro rok 2017 zvolte spíše nevtíravou vůni, která je příjemná a dodá vám vždy pocit svěžesti. Takové nabízí i značka Paco Rabanne. Letošním tipem pro ženy narozené ve Štíru je tedy parfém Paco Rabanne Lady Million ve tvaru zlatého diamantu.

Tip pro muže

Všichni Štíři mají rádi tajemnost, smyslnost a schopnost okouzlit opačné pohlaví. To ovšem nejde bez správného parfému, kterým by mohl být Armani Code. Splňuje totiž všechny uvedené požadavky a navíc voní opravdu dlouho.

Střelec

Nenechte se oklamat vlastními iluzemi, které nebudou v roce 2017 příliš dobrými rádci. Pokud se jimi necháte ovlivnit, můžete přijít o přímočarost, kterou vaše znamení obvykle oplývá. Z toho také vychází rada, že byste se neměli spoléhat pouze na vnitřní pocity. Je totiž potřeba myslet i na praktickou stránku života. Proto se snažte vaše nápady a rozhodnutí co nejdříve realizovat. Jedině tak se ubráníte rozplynutí vašich snů. Také se nezapomeňte chovat férově k druhým lidem. Jakékoliv nepravdy, jakkoliv nechtěné nebo nečekané, by se nesetkaly s pochopením.

Vztahy

V partnerském soužití se držte typického přístupu, kterým je „co na srdci, ta na jazyku“. Přitom vždy mějte na paměti, že hlavním cílem tohoto jednání není ubližovat partnerovi! Ovšem jestliže si vybudujete otevřený vztah založený na tom, že si můžete všechno vzájemně a bez obav říct, jenom tím získáte.

Práce

V profesní rovině byste se měli naučit cenit vlastní práce. To znamená, že by s vámi neměl nikdo „zametat“. Pokud budete mít dojem, že nejste adekvátně ohodnoceni, určitě se ozvěte. Jen je potřeba zvolit správné vyjadřování a vhodnou dobu. Ovšem rozhodně si to zbytečně nekomplikujte tím, že polevíte v pracovním výkonu.

Zdraví

V roce 2017 je potřeba, abyste si pohlídali dobrý stav imunity. K tomu je nutné hlavně zdravé jídlo, dostatek spánku a psychická pohoda. Také byste se neměli příliš často fyzicky přetěžovat. S podporou imunity pomůže i speciální extrakt z hlívy, rakytníku a echinacei.

Tip pro ženy

Jestliže budete někdy na pochybách, zda něco zvládnete, použijte parfém Hugo Boss Deep Red. Ten vám dodá novou odvahu a podpoří vaši cílevědomost. Navíc znovu pootevře dveře prožívání nespoutané radosti z každého okamžiku.

Tip pro muže

Kombinaci sebevědomí, vášně, smyslnosti a schopnosti dobývat nejenom ženy, ale i cíle, nabízí parfém Versace Eros. Díky němu se můžete dokonale odreagovat od každodenních starostí a získat nový elán do dalších dní.

Kozoroh

Držte se vlastností, které znamení Kozoroha zdobí. Tedy hlavně vytrvalosti, stability a smyslu pro řád a pořádek. Pokud se vám to bude dařit během celého roku 2017, neměli byste narazit na žádné nezvladatelné překážky. Hlavním rizikem letošních měsíců jsou nečekané události, které by vás mohly zaskočit. Proto jestliže nějaká nastane, nenechte se jí vykolejit a zachovejte klid. K tomu ovšem potřebujete i nějakou tu relaxaci. Z toho důvodu si, vedle plnění povinností, najděte dostatek času na radosti a zábavu!

Vztahy

Ke spokojenému soužití byste měli letos využít hlavně svoji šikovnost. Tedy vedle porozumění partnerovým potřebám se pokuste pořádně opřít do péče o domácnost. Vaše pomoc bude určitě vítána, zrovna tak jako možnost ušetřit za případné řemeslníky. Když to ještě okořeníte nějakým společným povyražením, bude vše dobré.

Práce

Bez práce nejsou koláče. Toto přísloví byste si měli napsat a nalepit někam v blízkosti vašich očí. To neznamená, že byste nyní výrazně zanedbávali pracovní povinnosti. Přesto někdy nemusí být vaše výkonnost optimální. Pokud by tento trend trval moc dlouho, mohl by vám pokazit renomé u zaměstnavatele nebo obchodních partnerů. A to určitě nechcete!

Zdraví

V průběhu roku 2017 se zaměřte na zdraví očí, což samozřejmě zahrnuje i prevenci. Omezte koukání do monitorů a na televizi, choďte často do přírody. Naučte se speciální cviky na oči. Pomoci může i šťáva z aronie, která chrání zrak před UV zářením a zlepšuje stav očí.

Tip pro ženy

Od práce a stresu se můžete odreagovávat různými způsoby. Mezi velmi příjemné varianty patří i milostné aktivity, pokud se do nich nenutíte a máte správného partnera. Abyste si je doopravdy užili, nebojte se používat vhodné pomocníky pro erotiku.

Tip pro muže

Kozorozi by se měli důkladně věnovat péči o zuby. Nejde jenom o krásný úsměv, který dokáže rozehřát nejedno dámské srdce. Ještě důležitější je zdraví chrupu. Proto nezapomínejte používat i prostředky pro mezizubní péči.

Vodnář

V letošním roce můžete podléhat změnám nálad více, než je zdrávo. Z toho pak logicky můžou vyplývat různé nepříjemné situace, kterým byste se jinak rádi vyhnuli. Proto hned od prvních měsíců roku 2017 zkuste zapracovat na lepší vyváženosti rozumové a citové stránky vaší osobnosti. Neberte to jako povinnost. Mnohem lepší a efektivnější výsledky přinese přístup, že se jedná o zábavu, která vás obohatí. Vodnářům, kteří to brzy zvládnout, může být odměnou docela úspěšný rok. To stojí za to, co říkáte?

Vztahy

Partnerské soužití se pro vás může stát oázou klidu a míru, ale také  dokáže přinést mnoho nepříjemných a často zbytečných sporů. Hodně bude záležet na vás, co převáží. Uvědomte si, že pokud ve vztahu požadujete hodně osobní svobody, nemusí to všem vyhovovat. S partnerem včas promluvte o jeho představách a najděte optimální shodu. Hlavně neměňte názory „jako ponožky“.

Práce

Pro dosažení pracovních úspěchů je nutné věnovat více času maličkostem. Je sice hezké, že na povinnosti pohlížíte s nadhledem a preferujete řešení důležitých věcí. Ovšem co když je zásadní nějaký detail, který přehlídnete? Také se vyvarujte tomu, abyste s kolegy jednali podle toho, jak se zrovna vyspíte. To by kolektivu určitě neprospělo.

Zdraví

Již od prvních měsíců roku 2017 se snažte, aby váš jídelníček obsahoval hodně vlákniny. V opačném případě vám můžou hrozit problémy se zácpou a ke konci roku dokonce hemeroidy. Vlákninu obsahuje i sušené ovoce, na kterém si určitě pochutnáte.

Tip pro ženy

Věděly jste, že oči na vás prozradí nejenom únavu nebo nějakou nemoc? Podle očí totiž lidé, kteří vás alespoň trochu znají, poznají jakou máte náladu. Naštěstí to můžete zamaskovat. Stačí použít vhodné líčení očí.

Tip pro muže

Mnoho Vodnářů se snaží odlišit od davu různými způsoby, mezi které patří i neotřelé účesy. Pokud mezi ně patříte i vy, neměli byste zapomínat na vhodnou péči o vlasy. Mezi ní patří nejenom kvalitní šampón, ale také kondicionér.

Ryby

Na znamení Ryb čeká v roce 2017 jeden hlavní rozpor. Je potřeba se popasovat s ideály a reálným světem. Nepříliš pozitivní zprávou je, že to nebude jednoduché skloubit. Proto byste měli na letošní vesmírné energie vyzrát chytrostí. Kde je potřeba spíše přízemní přístup s ohledem na hmotu, jednejte podle toho. Naopak jemnější záležitosti si naplno užijte jinak. Na první pohled se vám to může zdát nemožné, ale jde to. Jen je potřeba se poučit z dřívějších omylů. Jako Ryby se s podobnou konfrontací rozhodně nesetkáváte poprvé.

Vztahy

V oblasti lásky budete v roce 2017 vyhledávat hlavně mírnost. Ovšem nepleťte si to s rigiditou, která by mohla partnerský vztah zahnat do kouta. Mírnost zahrnuje hodně lásky, souznění, pochopení a toleranci. To byste měli být schopni, jako empatické Ryby, zvládnout. Pokud toto vše nabídnete partnerovi, je velmi pravděpodobné, že vám odpoví stejně.

Práce

V kariérní rovině vám můžou chybět ostřejší lokty. Nijak se tím netrapte. Každý se nemusí prosadit rychle a bez skrupulí. Raději pracujte tak, abyste si mohli vážit sebe sama. Všechno ostatní se nějak „vyvrbí“. Ostatně pokud máte blízko k esoterice, určitě již tušíte, že se výsledky vaší snahy dostaví. Přesně v takovém duchu, jak si zasloužíte.

Zdraví

Zaměřte se na vyváženou stravu. Jakýkoliv delší výkyv v jídelníčku, který přivodí nedostatek důležitých látek, se může poměrně rychle odrazit na zdravotním stavu. Pokud to jinak nepůjde, lze výpadek nahradit multivitamínovým komplexem Garden of Life Vitamin Code Liquid.

Tip pro ženy

V oblasti krásy a vůní naštěstí nemusíte řešit, co se pro rok 2017 hodí. Parfém by měl být hlavně svěží a neměl by brzy nudit. Přesně takovým je Burberry Touch for Women. Navíc čistým způsobem vykreslí vaši ženskost a také smyslnost.

Tip pro muže

O Rybách se často říká, že jim chybí ohnivá energie. Abyste učinili podobným tvrzením přítrž, vyzkoušejte parfém Ferrari Ferrari Uomo. Jeho esence navozuje silné emoce, které rozvibrují každou ženu ve vašem okolí. Dále přináší velké sebevědomí a odhodlání do života.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi ...

Celý příspěvek