Víte, jak na kruhy pod očima?

Jana P  |  20. 10. 2018  |  Přidat komentář

kruhy pod očima

Kruhy pod očima, váčky pod očima, nebo snad rovnou pytle pod očima? K tomu ještě zbytečné oční vrásky… a najednou vypadáte o 10 let starší. Oční okolí je totiž dokonalým indikátorem věku. A také únavy nebo nedostatečné péče. Jak se zbavit kruhů pod očima?

Pokožka očního okolí je prakticky nejtenčí na celém těle, a protože postrádá tukovou výplň, je na ní všechno vidět. Nevyspání s dětmi, stres z práce, zanedbaný pitný režim, špatná strava i nedostatek železa či problémy s hormony. A to nepotřebujete.

Babské rady

S nápravou můžete začít podle babských rad, jež na váčky a kruhy pod očima doporučují sáčky černého čaje, plátky okurky, ale také plátek syrové brambory nebo arniku. Ale upřímně, máte-li kruhy či váčky pod očima trvale, bude potřeba komplexní péče a profesionální hi-tech kosmetika cílená na kruhy pod očima i váčky pod očima či oční vrásky.

Dobře pít, hodně spát

Co se životosprávy týče, navyšte pitný režim, zařaďte čerstvé ovoce, zeleninu, luštěniny i pohanku, v níž obsažený rutin posiluje cévní stěny (což je u prosvítajících žilek v očním okolí důležité). A hlídejte si spánek. Protože na tom záleží zásadně. O tom, jak je péče o oční okolí důležitá, ví své i finalistky Miss Czech Republic, s nimiž v Notinu právě intenzivně spolupracujeme. Co na kruhy pod očima používá Denisa Czervoniaková? Jsou to revitalizační náplasti pro rozjasnění unaveného očního okolí Sesderma C-Vit AX+.

 

Oční okolí

Profesionální hi-tech kosmetika

A pak si vyberte profesionální hi-tech kosmetiku. Ne, obyčejný krém nestačí, oční okolí má specifické požadavky a potřebuje jen to nejlepší. A tím hi-tech kosmetika je. Představuje spojení nejmodernějších technologií, vědeckých poznatků i nejkvalitnějších ingrediencí, jako je třeba zlato, kyselina hyaluronová, retinol či kolagen.

Shiseido Benefiance je například vynikající oční krém proti otokům, tmavým kruhům pod očima i vráskám očního okolí. Pleť umí zklidnit, vyživit, hydratovat i udržovat mladou.

Chcete-li opravdu lehounký krém, volte Clinique All About Eyes. Hodí se pro všechny typy pokožky a při jeho pravidelné péči zmizí tmavé kruhy i otoky v oblasti očního okolí. Navíc podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, tedy zastavuje stárnutí pleti.

Kosmetika pro oční okolí

Oční sérum Esteé LauderAdvanced Night Repair, sází na to, že nejvíce regenerační procesy fungují během spánku. Používá se tedy na noc a navrací pleti pružnost a hloubkově ji vyživuje i regeneruje. Dokonce funguje na pigmentové skvrny i silně dehydrovanou pokožku.

Výsledky působení Lancôme Visionnaire Yeux Eye On Correction™ uvidíte rychle! Otokům ulevuje okamžitě a do čtyři týdnů slibuje také úbytek kruhů pod očima i vějířků kolem očí. To všechno díky technologii HydraBLUR™, která okamžitě opticky mění oční okolí k lepšímu!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Sbohem vrásky! Kolagen a kyselina hyaluronová v hlavní roli

Sbohem vrásky! Kolagen a kyselina hyaluronová v hlavní roli

Taky vám maminka říkala, ať se nemračíte, nebo vám to už zůstane? Tahle pověra vás už nejspíš v noci nebudí, ale možná už se dobře znáte s ...

Celý příspěvek

FOREO Luna™ 3 pro čištění i masáž pleti

FOREO Luna™ 3 pro čištění i masáž pleti

Dlouho očekávaná revoluční novinka v péči o pleť je konečně tady! Sonický kartáček FOREO Luna™ 3 toho umí opravdu hodně a je určen pro všechny ...

Celý příspěvek