Vyberte ten nejoriginálnější dárek pro maminku!

Jana P  |  3. 5. 2018  |  Přidat komentář

den matek

Den matek se blíží a já už začínám přemýšlet o nejlepším dárku pro moji maminku. A jaký dárek vyberete letos vy té své? Možná ani nemusíme čekat na svátek v kalendáři. Mámy si totiž zaslouží rozmazlovat celý rok!


Když nevíte, co by máma ocenila, projděte staré fotky. Dívejte se, co ji bavilo, vzpomínejte, o čem ráda vypráví… Třeba chtěla vidět Paříž, a nikdy tam nebyla. Uvidíte. Já, když hledám dárek pro mámu, pokaždé myslím i na něco z kosmetiky. Vynahrazuju jí všechny polámané rtěnky, rozsypané pudry a vyschlé řasenky, o které jsem se jako malá postarala. Pamatujete? Ty „nájezdy“ do kosmetických taštiček, ve kterých jsme potají, když máma nebyla doma, objevovaly svět vůní a líčidel? Ztráty byly po dětském zásahu často bolavé! O to raději jí dnes kosmetiku kupuji. Nad čím přemýšlím teď a co by se mohlo hodit i vaší mamince?


Péče je základ

Aby byla její pleť pořád krásná, potřebuje dobrou péči. Jako dárek pro maminku můžete tedy vybrat něco z pěsticí kosmetiky. Napadá mě sada LIERAC Magnificence, nabízející krém proti vráskám i krém na vrásky kolem očí. Když přidáte kvalitní pleťovou masku, jen dobře. Například značka Filorga a její plátýnková kolagenová maska? Stačí jedno použití, a mámina pleť bude zářivější i pevnější.

Lierac

Dárkové balení

Co se dekorativní kosmetiky týče, nadšená jsem ze sady Collistar Mascara Infinito. Dobrá řasenka i tužka na oči jsou nepostradatelné. A kabelka Piquardo, v níž je sada zabalená, se jí bude hodit na léto. Fantastická je také Love OPI XoXo – sada laků na nehty v dárkovém balení, která dokazuje, že i dárek pro mámu může být lehce provokativní.

 

Přivoňte si…

Zatím nic, co by vám padlo do oka jako správné tipy ke dni matek? Pojďte do vůní! Parfém pro maminku může být přesně to, co hledáte. Jestliže má ráda lehčí, květinové vůně, sáhněte po Miu Miu a její Leau Rosse nebo klasice od Marca Jacobse. Jeho Daisy v dárkovém balení je boží. Moje máma ocení spíše výraznější vůni. Proto jsem vybrala šťavnatou, dřevitě ovocnou, s podtóny pačuli – Gucci Guilty Absolute. Mimochodem, světlovlásky jdou většinou do svěžejších vůní. Tmavovlásky se obvykle nebojí výraznějších kombinací. To jen aby se vám dárek pro maminku vybíral ještě lépe.

 

Soukromá kosmetička

A jak často vlastně mámu dostanete ke kosmetičce? Jestli se tomu brání jako ta má, podívejte se na čisticí sonický přístroj FOREO Luna™ Mini 2. Třízónový čisticí kartáček se hodí pro všechny typy pleti a díky intenzivní pulzaci odstraní až 99,5 % nečistot či zbytků make-upu! A pak už jen maličkost, aby si máma odpočinula… Něco do koupele? Něco jako umí Greenum? To by mohlo fungovat!

Hledáte další tipy? Najdete je v našem článku Dárek pro maminku od dcery!

Foreo Luna

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

Když se řekne Black Friday, všichni si asi vybavíme velké slevy, ale i předvánoční šílenství a shánění dárků. Není ale škoda, že při honbě za dárky ...

Celý příspěvek

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Velký jarní kosmetický úklid podle Marie Kondo

Nesnášíte jarní úklid? Ten kosmetický, inspirovaný knihou Marie Kondo, si zamilujete! Kniha Zázračný úklid totiž hlásá, že když se zbavíte ...

Celý příspěvek