Vydejte se s námi do Cannes!

Jana P  |  9. 5. 2018  |  Přidat komentář

Cannes

Prostředí filmového festivalu je vzrušující a vy se do něj můžete vydat s námi, a to díky značce L’Oréal Paris. Vychutnejte si propojení talentu a krásy, ať už z domova nebo přímo na místě.

V termínu od 8. do 19. května se uskuteční již jedenasedmdesátý ročník mezinárodního festivalu v Cannes. Abyste mohli zažít okouzlující atmosféru této jedinečné akce, nemusíte si narychlo kupovat letenky do francouzského přímořského letoviska. Jelikož se jedná o jednu z největších akcí z oblasti filmového průmyslu, na novinky a události z aktuálního dění narazíte doslova na každém kroku.

Cannes

Pravidelné reportáže a živé přenosy můžete sledovat také prostřednictvím sociálních kanálů francouzské značky kosmetiky L’Oréal Paris, jednoho z exkluzivních partnerů festivalu v Cannes. V loňském roce značka oslavila již dvacátý ročník partnerství v oblasti kosmetiky a krásy obecně. Letos tedy začíná jedenadvacátou sezónu, pro kterou přináší něco ojedinělého.

Cannes

Značka L’Oréal Paris se rozhodla po sledu událostí loňského roku, kdy svět filmu prošel zásadní změnou, dát prostor ženám v The Worth It Show, jedinečné živé talk show, inspirované hlavní myšlenkou značky. V týdnu od 8. do 14. května bude tato show hostit známé ambasadorky značky z řad hereček a dalších proslulých osobností, prostřednictvím sedmi živých přenosů z legendární Martinez Beach. Smyslem jednotlivých show je vzdát čest a dát možnost vyjádřit se několika ženám působícím ve filmovém průmyslu.

Cannes

Aby byla zkušenost návštěvníků kompletní a nezapomenutelná, bude v Cannes vytvořen tzv. L'Oréal Paris Beauty Bar: veřejně dostupný prostor, kde značka představí svůj obraz dokonalé krásy, kreativní workshopy, semináře s make-up artisty a v neposlední řadě také nejnovější produkty. Vy se tak můžete těšit kromě reportáží také na ty nejpopulárnější looky inspirované hvězdami červeného koberce. Protože vy za to stojíte!

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Trendy líčení rtů 3x jinak

Trendy líčení rtů 3x jinak

Výrazné rty nemusí nutně znamenat jen zářivě červenou nebo růžovou rtěnku. Sáhněte ve své kosmetické taštičce i po produktech, které jsou primárně na ...

Celý příspěvek

Cestovní kosmetika na léto

Cestovní kosmetika na léto

Neodmyslitelnou součástí každé letní výpravy je cestovní taška a cestovní balení kosmetiky. A my v Notinu pro vás máme ty nejlepší tipy, jak takovou ...

Celý příspěvek