Ženy je třeba oslavovat každý den!

notino.cz  |  5. 3. 2019  |  Přidat komentář

Den žen

8. března se může zdát jako obyčejný pátek, ale rozhodně to tak není. Je to den, který představuje oslavu ženskosti, síly a sebevědomí. Kromě už dobře známých hodnot, které v Mezinárodním dni žen obyčejně hledáme, se chceme zaměřit na tu možná nejdůležitější – naši sebedůvěru. Každá žena by se měla cítit dobře ve své vlastní kůži, být na své sebevědomí hrdá a náležitě ho podporovat!

V hlavní roli jsou ženy, a proto nezapomeňte odměnit sebe ale i ty z nich, které jsou vám nejbližší – protože si to všechny zkrátka zasloužíte. Dopřejte si příjemný den ve společnosti lidí vám nejbližších. Sejděte se a užijte si odpoledne, kdy zapomenete na práci a další každodenní starosti.

Plánů můžete mít celou řadu, čím více jich stihnete splnit, tím lépe. Zajděte si do kina, na dobrou večeři, na nákupy nebo si udělejte klasický dámský večer. Pokud přeci jen trávíte čas raději sama, napusťte si vanu a začtěte se do své oblíbené knížky. Jednoduše si užijte svůj den podle svých představ.

Podpořte přirozenou krásu s dárkem pro vás i vaše nejbližší

Nezapomínejte na to, že základem krásy je víra sama v sebe. Žena, která si věří, vyzařuje neodolatelné sebevědomí. Vaše přirozená krása z něj pramení a nepotřebuje pak moc k tomu, aby byla nepřehlédnutelná. Denně stačí jen troška času a péče. V tom vás jistě nezklame například růžová micelární voda od Garnier, která je stálicí nejen na trhu, ale také v celé řadě koupelen a kosmetických taštiček. Jemně čistí pleť a oční okolí od make-upu a dalších nečistot a zároveň má osvěžující a zklidňující účinky. Poslouží jako trocha radosti pro vás, ale i vaše milované. Můžete ji doplnit růžovou rtěnkou nebo řasenkou a dárek, který potěší asi každou z nás, je na světě.

A nezapomeňte, my ženy bychom se neměly odměňovat jen jednou do roka. Hýčkejte se každý den, nebo co nejčastěji to půjde, zasloužíte si to!

cz lista

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší opalovací krémy na obličej podle typu pleti

Nejlepší opalovací krémy na obličej podle typu pleti

Pleť potřebuje v létě zvlášť laskavou péči. Takovou, kterou jí spolehlivě poskytne jen speciální opalovací krém na obličej vybraný na míru ...

Celý příspěvek

Cestovní kosmetika na léto

Cestovní kosmetika na léto

Neodmyslitelnou součástí každé letní výpravy je cestovní taška a cestovní balení kosmetiky. A my v Notinu pro vás máme ty nejlepší tipy, jak takovou ...

Celý příspěvek