2 Akce měsíce v naší výdejně v Brně - vzorky parfémů světových bestsellerů

parfums.cz  |  7. 4. 2016  |  Přidat komentář

odstřik

Již před nějakou dobou jsme se rozhodli otevřít naše první kamenné prodejny, ve kterých si můžete koupit stovky těch nejprodávanějších parfémů a kosmetiky a to samozřejmě za stejné ceny jako na internetu. Naše prodejny najdete v Praze ve Florentinu a v OC Europark a v Brně v OC Letmo na hlavním nádraží. Samozřejmě si tam můžete vyzvednout i vaši objednávku, kterou jste udělali online. Protože jsou kamenné prodejny i výdejny něco trošku jiného a chceme, abyste tam našli něco zajímavého, tak jsme se rozhodli udělat každý měsíc speciální akci, kterou nikde jinde nenajdete. V Brně naši výdejnu najdete až v pátem patře OC Letmo a tak jsme se rozhodli zpříjemnit vám cestu právě tam.

Co vás čeká v dubnu v brněnské výdejně? Vzorky parfémů.

Duben je ve znamení vzorků neboli odstřiků světových parfémových bestsellerů. Jistě víte, že na notino.cz naleznete odstřiky většiny parfémů, které prodáváme a máte tak možnost parfém vyzkoušet ještě předtím, než se rozhodnete pro jeho koupi. Především pro ty, kteří nemají kamennou parfumerii někde ve svém okolí, jsou vzorky velkou pomocí při výběru té pravé vůně. My jsme pro vás vybrali ty nejprodávanější a nejznámější odstřiky od těch nejvěhlasnějších značek. Tak se pro ně zastavte do brněnské výdejny v 5.patře OC Letmo.

K čemu kupovat odstřik?

Pro prodej odstřiků jsme se rozhodli proto, abychom vám usnadnili výběr vaší nové vůně. Určitě jste někdy nějakou vůni v parfumerii zkoušeli a místo jedné vůně jste jich nakonec vyzkoušeli pět. Možná i víc a nakonec jste se stejně pro žádnou nerozhodli, protože už jste ani nevěděli, která vám voní. S odstřikem budete mít možnost si vůni v klidu vyzkoušet doma a v prostředí, které normálně navštěvujete a zde je pár důvodů proč to dělat.

Parfém voní jinak doma a jinak v parfumerii

Vůně parfému je silně závislá na prostředí. V parfumérii se ve vzduchu mísí různé vůně, prostředí ovlivňuje i klimatizace a počet lidí v prodejně. Další faktor, který hraje proti vybírání vůní v kamenné parfumerii, je čas. Kdo z nás má tolik času a trpělivost čekat, než se parfém rozvine a ukáže nám, jaký doopravdy je. Při vyzkoušení v kamenném obchodě zpravidla cítíte jen svrchní tóny, které vás sice mohou zaujmout, ale jsou to přesně ty, které nejrychleji odezní. Tak se může stát, že si koupíte parfém, který vám pak bude vonět úplně jinak a to asi nikdo z nás nechce.

TIP: Nedoporučuje se zkoušet více jak tři různé vůně zaráz. Pokud je jich víc, tak už dochází ke „zmatení“ smyslů a vy máte problém si vůni nejen zapamatovat, ale následně vybrat i tu pravou.

Otestujte svoje okolí

S odstřikem máte možnost parfém vyzkoušet ve vašem přirozeném prostředí, ve kterém ho budete nosit a tím si i otestovat reakce vašeho okolí. Není nic lepšího, než když si někdo všimne, že voníte jinak, voníte hezky nebo se vás zeptá, která vůně to je. A to je důkaz nejen toho, že je vůně pěkná, ale že má i výdrž a určitý dosah.

Už máte některý z parfémů doma a nevíte, nač by vám odstřik byl?

Teď v dubnu máte možnost koupit si v brněnské prodejně notino.cz odstřiky světových parfémových bestsellerů. Ty můžete využít nejen na otestování vůně, ale díky tomu, že jsou v praktickém 5ml balení s vaporizerém, je doporučuji koupit jako takového „malého brášku“ velkého a nepraktického flakonu.

Chodíte rádi do divadla a do vašeho nádherného psaníčka či náprsní kapsy saka se moc věcí nevejde? Chcete se navonět i po sprše ve vašem oblíbeném fitku? Jedete na krátkou dovolenou a do malého kufru se vám tak tak vejde vaše oblečení a na velký flakon už nějak nezbývá místo ani kila do váhového limitu? Potom využijte akce v naší výdejně v Brně v OC Letmo. A nezapomeňte, akce na nejlepší odstřiky trvá jen do konce dubna.

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Pavla  |  25. 12. 2016 22:19:56
prodáváte originály?? Ptám se jestli v obalu a flakonu je opravdu originál parfém? Děkuji za odpověď.
odpovědět
Hanka  |  12. 4. 2016 12:16:37
Škoda,že nejste v Ústí nad Labem😬
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: