5 Blog parfums.cz – všechno, co potřebujete vědět, abyste vypadala dokonale

parfums.cz  |  2. 4. 2014  |  Přidat komentář

blog parfums

Všimly jste si a to je super! Spustili jsme pro vás tento blog, protože s vámi chceme být v kontaktu. A co ještě chceme? Chceme vytvořit prostor, který vás bude inspirovat. Místo, kde najdete trendy, novinky, články, tipy, rady a recenze týkající se krásy, kosmetiky, parfémů a módy. Budeme se snažit, aby naše články byly inspirativní, zajímavé a zábavné. Nebudeme psát jen o produktech, které prodáváme, ale chceme vám poskytovat opravdu seriózní informace o tom, co se děje ve světě krásy a módy, co je trendy, o čem byste měly vědět, co by vám nemělo uniknout. Chceme být aktuální a reagovat na to, co se právě děje. Zkrátka chceme vás bavit, seznamovat s novinkami a inspirovat.

Zároveň chceme, abyste věděly, co se u nás ve firmě děje, jací lidé u nás pracují, jaké řeší pracovní problémy a podle čeho pro vás vybíráme zboží. Chceme vám představovat naše zaměstnance, pracovní prostředí a taky vám nabídnout možnost stát se součástí našeho týmu. Pokud budete mít pocit, že můžeme potřebovat někoho, jako jste vy, tak se podívejte na naše volná místa nebo nám napište do diskuze.

Od této chvíle budeme na náš blog notino.cz pravidelně přidávat nejen nové články ale i soutěže, zajímavé akce a slevy. Máte se na co těšit – s námi budete vědět včas o všem, co hýbe světem kosmetiky, parfémů a módy.

Komentáře

V diskuzi je 4 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Šarka  |  13. 4. 2014 19:20:52
Prosím o info, zda neplánujete do nabídy zařadit kulmu na řasy. Děkuji
odpovědět
Martina  |  14. 4. 2014 12:43:57
Šárko, zatím jsme zařadit kulmu na řasy do naší nabídky neplánovali, ale díky za tip, možná se tím budeme v budoucnu inspirovat :-)
odpovědět
Martina  |  9. 4. 2014 11:01:29
Slevové akce máme každý týden dvakrát, najdete je tady http://blog.parfums.cz/aktualni-akce/
odpovědět
dan  |  8. 4. 2014 20:32:15
Kdy mate akce. diky
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

10 nejlepších jarních novinek podle produktových specialistů parfums.cz

10 nejlepších jarních novinek podle produktových specialistů parfums.cz

Kdo zná všechny novinky ještě před tím, než jsou zobrazeny na našem eshopu? Komu projdou úplně všechny produkty pod rukama, a proto je zná v naší ...

Celý příspěvek

Máme 10 let! Oslavte to s námi – přijďte si pro dárek nebo vyhrajte třeba víkend v Paříži!

Máme 10 let! Oslavte to s námi – přijďte si pro dárek nebo vyhrajte třeba víkend v Paříži!

notino.cz letos slaví 10 let na českém trhu. Za těch deset let jsme toho stihli celkem dost: prodali jsme přes 18 000 000 parfémů a kosmetických ...

Celý příspěvek