11 Otevřeli jsme novou prodejnu v Praze. Podívejte se, jak je krásná!

parfums.cz  |  2. 6. 2014  |  Přidat komentář

florentinum

Protože chceme neustále zlepšovat služby pro naše zákazníky, rozhodli jsme se přesunout naše karlínské výdejní místo a dnes jsme po 11 měsících příprav otevřeli novou luxusní prodejnu v Praze. Nachází se přímo v centru města, v nově vybudovaném nákupním centru Florentinum. Stejně jako u naší prodejny v OC Europark jsme zvolili koncept 3v1, který se nám osvědčil. Jedná se o spojení výdejního místa, prodejny a profesionálního make-up studia v jednom prostoru. Znamená to tedy, že si tu můžete vyzvednout vaši objednávku, rovnou nakoupit parfémy nebo kosmetiku za stejné ceny jako na internetu a nechat se zdarma nalíčit kosmetikou Artdeco. O líčení se starají profesionální make-up artistky, které vás nejenže nalíčí, ale i poradí, co vám sluší a jaké jsou aktuální trendy.

Novinkou jsou platební automaty pro rychlejší odbavení zákazníků. Pokud si tedy půjdete do naší prodejny ve Florentinu vyzvednout zakázku, nebudete muset čekat na zaplacení. To velmi urychlí výdej zakázek především v exponovaných měsících, jako jsou třeba listopad a prosinec.

Tak se zastavte do naší nové prodejny, ať už za nákupem, vyzvednout objednávku, nechat se nalíčit nebo se jen tak podívat. Náš personál se těší na Vaši návštěvu!

Fotogalerie k příspěvku

Dalších 2 obrázků ve fotogalerii

Komentáře

V diskuzi je 11 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Mirka  |  20. 10. 2020 16:53:29
Vypadá to opravdu nádherně, už se skutečně těším, až se budu moct přijít osobně podívat. V Praze jsem totiž ještě nikdy nebyla, ale plánuji si s přítelem takový delší týdenní výlet s poznáváním a také návštěvou vašeho obchodu i dalších :-) Ještě musíme najít nějaké cenově příznivé bydlení, kamarád mi doporučoval webové stránky http://www.ubytovny-praha.net/ , tak uvidíme, co se bude dát najít :-)
odpovědět
Karel  |  18. 6. 2014 22:35:11
Všichni přede mnou mají pravdu, prodejna je hezká. Řekněte mi však, zda tam koupím vodu po holení DIOR DUNE! Určitě jí tam taky nemají! Tak na co je mi překrásná prodejna, když management firmy nedokáže zajistit tak základní věc pro chlapa, jako je voda po holení od tak renomované značky jako je DIOR. K čemu je tedy krásná prodejna!?! Karel
odpovědět
Andrea  |  14. 8. 2014 17:34:02
Dobrý den Karle, četla jsem Váš příspěvek a mohu Vám nabídnout balzám Dior po holení Dune 100ml za 500 Kč. Manžel ji dostal, ale nepoužívá ji. Jestli máte zájem volejte 777119144, Praha. A.
odpovědět
Ludmila  |  9. 6. 2014 16:56:35
Na fotografiích vypadá prostorně. Co nejdříve se zastavím.
odpovědět
Marie  |  8. 6. 2014 13:27:06
Vypadá luxusně, vzdušná a prostorná. Těším se, že ji o prázdninách v Praze navštívím.
odpovědět
parfums.cz  |  8. 6. 2014 20:27:41
My se taky budeme těšit na Vaši návštěvu :-)
odpovědět
Emily  |  6. 6. 2014 21:46:25
Nádhera,super,luxus,podtrženo v jednom,obrovská konkurence,jenom aby to tak zůstalo a ceny nešly nahoru,jak je to zvykem.
odpovědět
parfums.cz  |  8. 6. 2014 20:28:14
Emily, jsme rádi, že se Vám naše prodejna líbí a nebojte se, zvedat ceny v plánu rozhodně nemáme.
odpovědět
Dasa  |  6. 6. 2014 21:31:37
Je to pravda, viděla jsem na vlastni oci, vzdusny a cisty prostor, jen jsem zrovna nemela cas tam zaskocit, ale chystam se tam na nakup.
odpovědět
parfums.cz  |  8. 6. 2014 20:28:47
Zastavte se, budeme se těšit :-)
odpovědět
Petra  |  5. 6. 2014 21:31:16
Jedním slovem nádhera!!!
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší dárky do 500 Kč

Nejlepší dárky do 500 Kč

Jak pořídit dárky k Vánocům levně, rychle a bez velkého vymýšlení? Využijte naše nápady na drobné dárky pro široký okruh svých blízkých. Garantujeme ...

Celý příspěvek

5 největších kosmetických objevů loňského roku podle zaměstnanců parfums.cz

5 největších kosmetických objevů loňského roku podle zaměstnanců parfums.cz

Na začátku nového roku jsem přemýšlela o tom, které kosmetické produkty jsem za uplynulý rok objevila a zhodnotila jsem je tak, že opravdu stojí za ...

Celý příspěvek