Všechny články se štítkem Interview

142 ROZHOVOR s parfumérem a majitelem niche značky Baruti a SOUTĚŽ o jeden z jeho niche parfémů!

Adrián  |  28. 4. 2015

Niche značka Baruti představuje nový, svěží pohled na moderní parfumérství - nekonvenční, minimalistický, kosmopolitní a stojící zcela mimo hlavní proud. Jsme rádi, že na notino.cz můžeme nabízet parfémy této skvostné artisánské značky. A velkou radost máme i z toho, že nám hlavní parfumér a majitel značky Baruti, Spyros Drosopoulos, poskytl exkluzivní rozhovor.

Celý příspěvek

rozhovory pilarova

2 ROZHOVOR: Eva Pilarová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  9. 4. 2015

Jak se zpěvačka Eva Pilarová udržuje v kondici, jaký je její vztah ke cvičení, jaký parfém je pro ni legendou, jak vzpomíná na slavná šedesátá léta a divadlo Semafor nebo jak se chystá oslavit 55 let na hudební scéně – to vše a ještě něco navíc se dozvíte v našem rozhovoru.

Celý příspěvek

rozhovory janku

1 ROZHOVOR: Heidi Janků exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  16. 3. 2015

Zpěvačce Heidi Janků by rozhodně nikdo nehádal věk přes 50 let. Tvrdí, že za to, jak skvěle vypadá, můžou geny a taky její povaha a přístup k životu. Přesto nám ale prozradila pár tipů, jak se udržuje v kondici a bavily jsme se i o její práci, o talentových soutěžích nebo o tom, jak zvládá roli moderátorky.

Celý příspěvek

rozhovory kerndlova

ROZHOVOR: Tereze Kerndlová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  18. 2. 2015

Tereza Kerndlová patří k nejkrásnějším českým zpěvačkám a tak mě zajímalo, jak o svůj vzhled pečuje. Proto jsme si povídaly o kosmetice, vůních, cvičení, nákupech, ale i o její nové kapele.

Celý příspěvek

rozhovory david

1 ROZHOVOR: Michal David exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  2. 2. 2015

Michal David je první muž, který poskytl rozhovor pro náš blog. Zajímá vás, jak moc pečuje o svůj vzhled, jaké používá parfémy nebo kdo ze zpěváků, které objevily hudební reality shows, je pro něj opravdový talent? To vše a ještě něco navíc se dozvíte v našem rozhovoru.

Celý příspěvek

1 2 4