Všechny články se štítkem Interview

rozhovory janku

1 ROZHOVOR: Heidi Janků exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  16. 3. 2015

Zpěvačce Heidi Janků by rozhodně nikdo nehádal věk přes 50 let. Tvrdí, že za to, jak skvěle vypadá, můžou geny a taky její povaha a přístup k životu. Přesto nám ale prozradila pár tipů, jak se udržuje v kondici a bavily jsme se i o její práci, o talentových soutěžích nebo o tom, jak zvládá roli moderátorky.

Celý příspěvek

rozhovory kerndlova

ROZHOVOR: Tereze Kerndlová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  18. 2. 2015

Tereza Kerndlová patří k nejkrásnějším českým zpěvačkám a tak mě zajímalo, jak o svůj vzhled pečuje. Proto jsme si povídaly o kosmetice, vůních, cvičení, nákupech, ale i o její nové kapele.

Celý příspěvek

rozhovory david

1 ROZHOVOR: Michal David exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  2. 2. 2015

Michal David je první muž, který poskytl rozhovor pro náš blog. Zajímá vás, jak moc pečuje o svůj vzhled, jaké používá parfémy nebo kdo ze zpěváků, které objevily hudební reality shows, je pro něj opravdový talent? To vše a ještě něco navíc se dozvíte v našem rozhovoru.

Celý příspěvek

rozhovory fajksova

1 ROZHOVOR: Miss Earth Tereza Fajksová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  9. 1. 2015

První modelka, která nám poskytla rozhovor pro náš blog, je rovnou Miss Earth Tereza Fajksová. Tereza nám prozradila své tajné tipy na to, jak vypadat skvěle, i to, co by si na sobě přála vylepšit, jak to chodí na soutěžích krásy a co si s sebou vezla v kufru na Miss Earth. A ještě mnohem víc…

Celý příspěvek

rozhovory zetova

ROZHOVOR: Helena Zeťová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  22. 12. 2014

Zpěvačka Helena Zeťová je v jednom kole – připravuje novou desku, která vyjde na jaře a vypadá to, že se máme na co těšit. Helena si na ní dává opravdu záležet, podílí se na ní i autorsky a spoluprodukuje ji. Přesto si našla čas na rozhovor pro náš blog, což mi udělalo velkou radost. Kromě její nové desky jsme si povídaly o Řecku, o jejích koncertech, o oblíbených zpěvácích a samozřejmě o kosmetice a parfémech.

Celý příspěvek

1 3 5