Všechny články se štítkem Interview

rozhovory kerndlova

ROZHOVOR: Tereze Kerndlová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  18. 2. 2015

Tereza Kerndlová patří k nejkrásnějším českým zpěvačkám a tak mě zajímalo, jak o svůj vzhled pečuje. Proto jsme si povídaly o kosmetice, vůních, cvičení, nákupech, ale i o její nové kapele.

Celý příspěvek

rozhovory david

1 ROZHOVOR: Michal David exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  2. 2. 2015

Michal David je první muž, který poskytl rozhovor pro náš blog. Zajímá vás, jak moc pečuje o svůj vzhled, jaké používá parfémy nebo kdo ze zpěváků, které objevily hudební reality shows, je pro něj opravdový talent? To vše a ještě něco navíc se dozvíte v našem rozhovoru.

Celý příspěvek

rozhovory fajksova

1 ROZHOVOR: Miss Earth Tereza Fajksová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  9. 1. 2015

První modelka, která nám poskytla rozhovor pro náš blog, je rovnou Miss Earth Tereza Fajksová. Tereza nám prozradila své tajné tipy na to, jak vypadat skvěle, i to, co by si na sobě přála vylepšit, jak to chodí na soutěžích krásy a co si s sebou vezla v kufru na Miss Earth. A ještě mnohem víc…

Celý příspěvek

rozhovory zetova

ROZHOVOR: Helena Zeťová exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  22. 12. 2014

Zpěvačka Helena Zeťová je v jednom kole – připravuje novou desku, která vyjde na jaře a vypadá to, že se máme na co těšit. Helena si na ní dává opravdu záležet, podílí se na ní i autorsky a spoluprodukuje ji. Přesto si našla čas na rozhovor pro náš blog, což mi udělalo velkou radost. Kromě její nové desky jsme si povídaly o Řecku, o jejích koncertech, o oblíbených zpěvácích a samozřejmě o kosmetice a parfémech.

Celý příspěvek

rozhovory kostkova

ROZHOVOR: Tereza Kostková exkluzivně pro blog parfums.cz

Martina  |  24. 11. 2014

Tereza Kostková je úspěšná, sympatická, krásná a vždy dokonale upravená. Je taky skvělá herečka a moderátorka a právem tak patří mezi nejoblíbenější osobnosti u nás. Proto jsme si ji vybrali pro naši letošní reklamní kampaň i pro další rozhovor na náš blog. Zajímalo mě, jak to dělá, že vypadá pořád tak skvěle, jestli má nějaké tajné kosmetické rady, jaké má ráda vůně, nebo od koho si nechá ráda poradit.

Celý příspěvek

1 3 5