Všechny články od Iris

barva roku 2016

1 Barvy roku jsou letos hned dvě – jak je nosit?

Iris  |  2. 3. 2016

Letos se poprvé v historii stala barvou roku, kterou pravidelně vyhlašuje spoelečnost Pantone, dvoj-barva. Je to kombinace světle modré a růžové Rose Quartz a Serenity

Celý příspěvek

liceni vizaz

1 Zlatá je barva podzimu! Jak se nalíčit v jejích tónech?

Iris  |  20. 9. 2015

Je zažitým stereotypem, že zlatá barva se hodí především k opálené pleti. To je sice pravda, ale hodí se ale i k pleti velmi světlé. Dokážu to na názorné ukázce líčení ve zlatých odstínech na pleti velmi světlé. Zlaté odstíny simulují opálení, rozjasní a dodají krásně svěží letní vzhled

Celý příspěvek

liceni vizaz

11 Jak se nalíčit, abyste byla královnou každého večírku?

Iris  |  12. 8. 2015

K létu neodmyslitelně patří moře, opalování, zmrzlina ale také večírky pod širým nebem, často končící nad ránem. Letní večírky a venkovní festivaly jsou v plném proudu, a my vám přinášíme návod, jak se na takovou party perfektně nalíčit a stát se tak královnou každého večírku.

Celý příspěvek

liceni

8 Líčení pro horké letní dny, které vám zabere jen deset minut!

Iris  |  13. 7. 2015

Nechce se vám ráno vstávat? Máte budík na nesmyslný čas, abyste se stihly připravit před zrcadlem? Nebo spěcháte a nestíháte?

Celý příspěvek

cestovani thebalm

Líčení na cestách? Vše zvládnete s jednou paletkou! Jak?

Iris  |  22. 6. 2015

Začíná sezóna dovolených, kterou doprovázejí nezbytné nákupy a balení věcí na cestu. Jelikož nikdy nesmíme zapomínat na krásu, máme pro vás skvělý tip - multifunkční paletku líčidel, která ušetří místo v kufru i váš čas!

Celý příspěvek