Všechny články od Lucky

Wet look hairstyle: Pánský účes na léto

Lucka  |  15. 6. 2017

Ideální účes pro slunečné dny? Zkuste osvěžující mokrý vzhled s boky střiženými na pár milimetrů. Na vlasy naneste ve větším množství sprej s mořskou solí, propracujete prsty a nakonec lehce sčešte na jednu stranu.

Celý příspěvek

TUTORIÁL: Účes ve stylu BOHO-chic

Lucka  |  12. 6. 2017

Léto je jako stvořené pro romantické vlny. A vůbec nevadí, že vám je příroda sama nenadělila. Stačí vám kvalitní kulma na vlasy a pár minut času. Naučte se, jak si nakulmovat vlasy a inspirujte se našimi tipy na romantické letní účesy ve stylu BOHO-chic!

Celý příspěvek

Účes Pompadour: Pánský účes na party pro moderního tátu

Lucka  |  12. 6. 2017

Elegantní a rebelský zároveň? Oslavte Den otců s účesem Pompadour, který nosí řada známých celebrit! Do navlhčených vlasů nejprve pečlivě vmasírujte stylingový vosk a přidejte sprej s mořskou solí. Za pomoci fénu a kulatého kartáče pak vlasy vyfoukejte nahoru a výsledek zafixujte voskem. Party může začít

Celý příspěvek

1 Gentleman style: Pánský účes pro speciální příležitost

Lucka  |  5. 6. 2017

Večírek, svatba nebo oslava ve velkém stylu? Učešte se jako pravý gentleman. Navlhčete vlasy, přestříkněte je slaným sprejem, přidejte modelovací pastu a hřebenem učešte hezky dozadu. Pak už jen stačí účes zafixovat lakem na vlasy a můžete vyrazit.

Celý příspěvek

#summeryourself - Trailer k letní kampani

Lucka  |  2. 6. 2017

Na festivalu květinová boho-chic, na pláži bronzová kráska, ve městě electric cool lady a na party divoká kočka ve stylu 80. let... Buďte v létě pokaždé jiná. #SummerYouself

Celý příspěvek

1 13 15 17 18