Všechny články se štítkem make up

Notino

Díky Notino stylovým kolekcím máte krásu vždycky na dosah

notino.cz  |  12. 2. 2021

Setkáváte se občas s nepochopením okolí ohledně vaší posedlosti různými beauty vychytávkami, make-upem, nebo vysokými nároky na takové věci? Určitě nejste jediní – krása musí člověka prostě bavit a koho to nezajímá, nikdy nepochopí. O to víc nám dělá radost, že máme možnost vytvářet originální produkty pro ty z vás, kteří se nespokojí s málem a beauty svět je baví stejně jako nás. Co všechno vám Notino kolekce můžou nabídnout?

Celý příspěvek

pudr

Zaostřeno na pudry: jak vybrat ten pravý?

notino.cz  |  5. 2. 2021

Vybírat pudr je jako vybírat si partnera. Musí s vámi vydržet v dobrém i zlém a ideálně vám to s ním musí slušet na fotkách. Pudrů je ale takové množství, že by se na ně mohl sepsat průvodce. A přesně to jsme udělali. Na co se soustředit při výběru a jak si zvolit ten nejlepší pudr na obličej přesně pro vás?

Celý příspěvek

rtěnka

Recenze: Vybíráme ty nejlepší červené rtěnky

notino.cz  |  29. 1. 2021

Rudé líčení rtů přitahuje oči mužů stejně nevyhnutelně jako noční můru světlo pouliční lampy. Mezi dekorativní kosmetikou zkrátka nenajdete nic smyslnějšího a víc sexy než klasickou červenou rtěnku. Vybrat tu pravou ale může být oříšek. Vyzkoušely jsme jich proto celou řadu a ty nejlepší jsme zrecenzovaly. Je mezi nimi ta, se kterou se budete cítit smyslně žensky právě vy?

Celý příspěvek

trend

Trendy v líčení 2021: S čím letos zabodujete?

notino.cz  |  19. 1. 2021

Nový rok s sebou vždy nosí také nové trendy. Ty se promítnou nejen v módě, ale také v kosmetice. Zajímá vás, co se bude nosit za make-upy? Jaké barvy či textury poletí? Tak jako móda, i make-up trendy se pořád dokola recyklují a opakují. Jen se do něj promítají současné prvky a nádech dnešní rychlé nadčasové doby

Celý příspěvek

barva roku 2021

Barvy roku 2021: Žlutá a šedá pro váš nový look

notino.cz  |  18. 1. 2021

Nejvyšší autorita v oblasti určování barevných trendů – Institut Pantone Color – konečně odtajnila barvu roku 2021, udávající tón nejen módě a líčení, ale třeba i marketingu. Letos mohou všichni kreativně kouzlit dokonce hned se dvěma odstíny Pantone barev: ultimátní šedou (Ultimate Gray) a zářivě žlutou (Illuminating Yellow), které vzájemně doplní jedna druhou

Celý příspěvek

1 3 14