Všechny články od notino.cz

citlivá pleť

Záchrana pro citlivou pleť

notino.cz  |  19. 11. 2020

Zarudnutí, svědění či pálení pokožky – je vám to povědomé? Suchá a citlivá pleť dokáže potrápit nejednu z nás. Starejte se o ni proto s něhou a láskou za pomoci kvalitní kosmetiky. Máme pro vás ty nejlepší tipy

Celý příspěvek

Vánoce

1 Tipy na vánoční dárky pro ženy

notino.cz  |  18. 11. 2020

Potěšit manželku, maminku, dceru nebo babičku není žádná věda. Výběr těch nejlepších vánočních dárků pro ženy se ale nesmí uspěchat, aby obdarovávaná věděla, že jste si dali záležet. Tápete v lavině nabídek? Nechte si poradit od nás. Skvělých tipů na vánoční dárky pro ženy totiž máme hned několik!

Celý příspěvek

suché rty

Suché a popraskané rty: Víme, co pomáhá!

notino.cz  |  16. 11. 2020

Asi to známe všichni. Především v chladných měsících naše rty často vypadají, jako by se nám chtěly za něco pomstít. Musíte se taky pravidelně potýkat se suchou pokožkou, bolestivými trhlinkami nebo dokonce prasklými koutky? Poradíme vám, jak o vysušené rty pečovat a jak těmto potížím předcházet. Abyste si mohli opět nanést svou oblíbenou rtěnku, objevte nejdřív tu nejlepší péči o rty!

Celý příspěvek

problematická pleť

Víte, jak na problematickou pleť?

notino.cz  |  13. 11. 2020

Kdo někdy nebojoval s problematickou pletí, ten asi pochází z nějakého jiného vesmíru. Někdo z nás si „odbyl“ akné v pubertě a už se jen občas vypořádává s nějakým lokálním problémem. Jiní bohužel musí řešit problematickou pleť v dospělosti. Na rozdíl od trička z e-shopu ale naši pleť nemůžeme reklamovat, takže se pojďme všem pupínkům, černým tečkám a mastné pleti postavit čelem!

Celý příspěvek

fén

Nejlepší fény na vlasy: jaké se opravdu vyplatí?

notino.cz  |  11. 11. 2020

Co je nepostradatelnou součástí každé kosmetické výbavy? Rozhodně fén na vlasy! Ale ať už si vlasy foukáte každý den nebo jen jednou týdně, musíte myslet na jejich ochranu. Ta nezačíná nikde jinde než u výběru kvalitního vysoušeče vlasů. Co byste před koupí měli vědět? Poradíme vám s výběrem toho nejlepšího fénu na vlasy krok za krokem!

Celý příspěvek

2 4 38