Všechny články od notino.cz

nehty

Jak zpevnit nehty? Dejte stopku jejich třepení i lámání

notino.cz  |  19. 2. 2021

V létě byly vaše nehty přímo ukázkové, na podzim se jejich stav začal zhoršovat a v zimě byste se na ně nejraději ani nepodívala. Jestli máte přesně takový pocit, nejspíš přemýšlíte nad tím, jak zpevnit nehty nebo co proti lámání a třepení nehtů pomůže nejvíc. Poradíme vám, jak se o citlivé, suché a roztřepené nehty v zimě starat, jak je správně pilovat i které olejíčky a laky jejich regeneraci několikanásobně urychlí

Celý příspěvek

akné

Nejlepší krémy na akné a černé tečky: Víte, které to jsou?

notino.cz  |  17. 2. 2021

Potýkáte se s akné už dlouho, anebo vás začalo trápit teprve nedávno? Jeho příčinou může být puberta, stres, počasí, nevhodný životní styl i každodenní nošení roušek. Jestli se s tímto stavem nechcete jen tak smířit, vyberte si hydratační krém na akné vhodný pro potřeby vaší pleti. Představíme ty nejlepší z nich a prozradíme vám, jak krém na problematickou pleť používat

Celý příspěvek

kreatění

Zbavte se krepatých vlasů už napořád

notino.cz  |  15. 2. 2021

Jsou neforemné, odstávají do všech stran, těžko se upravují – jestli máte zkušenosti s krepatými vlasy, určitě to znáte. Jednou variantou je zaplést si copánky jako Monica Geller na Barbadosu. Lepším řešením je ale krepatění vlasů předejít nebo ho usměrnit pomocí vhodných produktů a několika jednoduchých pravidel v péči. Proč nám vlasy vůbec krepatí a jak tomu co nejlépe zabránit?

Celý příspěvek

Notino

Díky Notino stylovým kolekcím máte krásu vždycky na dosah

notino.cz  |  12. 2. 2021

Setkáváte se občas s nepochopením okolí ohledně vaší posedlosti různými beauty vychytávkami, make-upem, nebo vysokými nároky na takové věci? Určitě nejste jediní – krása musí člověka prostě bavit a koho to nezajímá, nikdy nepochopí. O to víc nám dělá radost, že máme možnost vytvářet originální produkty pro ty z vás, kteří se nespokojí s málem a beauty svět je baví stejně jako nás. Co všechno vám Notino kolekce můžou nabídnout?

Celý příspěvek

lifter gloss

Svěží look s oblíbenci Moniky Bagárové

notino.cz  |  10. 2. 2021

Přečtěte si, jak docílit svěžího looku s oblíbenými produkty Moniky Bagárové. Zvýrazněné, rozzářené oči a hydratované rty budou vaším poznávacím znamením.

Celý příspěvek

2 4 45