Všechny články od notino.cz

smíšená pleť

Osvojte si pravidla péče o smíšenou pleť

notino.cz  |  29. 4. 2021

Péče o smíšenou pleť vyžaduje dvojí pozornost. Zatímco střed obličeje neboli T-zóna, což je čelo, nos a brada, jsou mastnější, tváře zůstávají suché. Správně zvolená kosmetika pro smíšenou pleť však dokáže udržet v pokožce harmonii, aniž by ji narušovala a vysušovala

Celý příspěvek

dlouhé zdravé krásné vlasy

1 Jak na dlouhé vlasy? Víme, co funguje

notino.cz  |  28. 4. 2021

Chcete mít krásné dlouhé vlasy, ale vaše hříva s vámi moc nespolupracuje? Pokud se snažíte a snažíte, ale nedostanete se přes vaši „maximální délku“, možná děláte ve své rutině něco špatně. Proto pro vás máme zaručené triky, jak mít delší vlasy – samozřejmě včetně TOP produktů na podporu růstu! Stačí správná péče a vaše hříva bude zase silná a delší než kdy dřív

Celý příspěvek

těhotenství

Kosmetika v těhotenství: Pojistěte si pružnější pokožku!

notino.cz  |  27. 4. 2021

Abyste si z těhotenství kromě radosti z novorozeného miminka neodnesla i starosti s nepěknými striemi, jizvičkami na prsou nebo povislou kůží, je třeba včas nasadit účinné zbraně. Zkušená dermatoložka Naďa Knotová vám poradí, na co se v těhotenství zaměřit a jak udržet pokožku těla stále krásnou. Doporučíme vám specializovanou těhotenskou kosmetiku, díky které zvítězíte nad nejčastějšími obtížemi!

Celý příspěvek

kokosový olej

Jak vytěžit z kokosového oleje maximum?

notino.cz  |  26. 4. 2021

Přírodní oleje získaly za poslední roky stálé místo v našich životech a kdo nějaký doma nemá, jako by nebyl. My se zaměřili na jednu z hlavních hvězd tohoto světa, a tou je kokosový olej. Nejde totiž o žádný krátkodobý trend, ale o kvalitní, neuvěřitelně univerzální ingredienci. Můžete ho aplikovat téměř všude, možná kromě oken a auta. Jak ho používat a jak jeho účinky vytěžit na maximum?

Celý příspěvek

Pigmentové skvrny

Pleť vs. pigmentové skvrny po akné: jak tento boj vyhrát?

notino.cz  |  23. 4. 2021

Konečně se vám podařilo zbavit se akné? Tento druh radosti asi nikdo bez problematické pleti dostatečně nepochopí. Občas se ale situace zkomplikuje. Kapitolu s akné můžeme sice prohlásit za uzavřenou, ale na pleti zůstanou nepříjemné připomínky v podobě jizev nebo pigmentových skvrn. I když stojíte před další výzvou, rozhodně z ní můžete vyjít jako vítězové s hladkou a krásně sjednocenou pletí. Co na pigmentové skvrny po akné opravdu funguje?

Celý příspěvek

1 3 5 55