Všechny články od notino.cz

Chloé

Jdi svou vlastní cestou

notino.cz  |  9. 2. 2021

Svoboda, lehkost a ženskost. Na těchto principech se v Paříži před více než 60 lety zrodila značka Chloé

Celý příspěvek

pudr

Zaostřeno na pudry: jak vybrat ten pravý?

notino.cz  |  5. 2. 2021

Vybírat pudr je jako vybírat si partnera. Musí s vámi vydržet v dobrém i zlém a ideálně vám to s ním musí slušet na fotkách. Pudrů je ale takové množství, že by se na ně mohl sepsat průvodce. A přesně to jsme udělali. Na co se soustředit při výběru a jak si zvolit ten nejlepší pudr na obličej přesně pro vás?

Celý příspěvek

ekzém

Víme, co pomáhá na atopický ekzém

notino.cz  |  3. 2. 2021

Extrémně suchou, zarudlou kůži, nebo protivné svědění zná určitě každý, kdo trpí atopickým ekzémem neboli atopickou dermatitidou. Tyto nepříjemné projevy vás totiž při tomto chronickém kožním onemocnění můžou doprovázet pravidelně. Co všechno jde udělat pro to, aby se vaší pokožce ulevilo?

Celý příspěvek

muži

Nejlepší hydratační krémy pro muže: Zažeňte žízeň svojí pleti!

notino.cz  |  1. 2. 2021

Ani muži nemají pěstěný vzhled zadarmo. Pokud o sebe nepečují, i jejich pleť stárne rychleji, než by musela. Díky větší vrstvě vaziva je sice zhruba o 20 % silnější než ženská a obsahuje mnohem víc kolagenových vláken (má pevnější strukturu), takže se na ní první známky stárnutí projevují v pozdějším věku, ale jakmile se objeví, bývá to patrnější než u žen. Vrásky jsou hlubší, rysy obličeje méně ostré a pleť ztrácí přirozený jas. A ano, také ...

Celý příspěvek

rtěnka

Recenze: Vybíráme ty nejlepší červené rtěnky

notino.cz  |  29. 1. 2021

Rudé líčení rtů přitahuje oči mužů stejně nevyhnutelně jako noční můru světlo pouliční lampy. Mezi dekorativní kosmetikou zkrátka nenajdete nic smyslnějšího a víc sexy než klasickou červenou rtěnku. Vybrat tu pravou ale může být oříšek. Vyzkoušely jsme jich proto celou řadu a ty nejlepší jsme zrecenzovaly. Je mezi nimi ta, se kterou se budete cítit smyslně žensky právě vy?

Celý příspěvek

1 3 5 45