4 Ano, jde to. Hladké nohy až 8 týdnů!

Martina  |  21. 7. 2015  |  Přidat komentář

philips lumea

Hladké nohy po celé léto? Jde to snadno a bez bolesti.

Strniště je sexy u mužů, ale jen stěží najdete někoho, kdo by za sexy považoval strniště na ladných křivkách dámských nohou. Chloupky zkrátka k ženám nepatří, a jestli se vám dařilo schovávat je přes zimu pod kalhoty, letní sluníčko nemilosrdně velí – je čas se oholit!

Než se do epilace pustíte, zapamatujte si jednu důležitou pravdu – epilace nemusí bolet. A přidejme hned druhou – holení není třeba opakovat každý den nebo týden. Dnes už vám může hladká pokožka vydržet až 8 týdnů! A laické počty říkají, že to jsou celé letní prázdniny! Pokud toužíte po hladké pokožce bez bolesti, vaší pozornosti by neměla uniknout IPL epilace Philips Lumea. Právě Lumea totiž hladkou pokožku bez chloupků, bez bolesti a neustálého holení, slibuje!

Co je IPL

IPL je osvědčená technologie Intense Pulsed Light (Intenzivní světelné pulzy), používaná v profesionálních kosmetických salónech pro dosažení hladké pokožky bez chloupků. Philips Lumea přináší tuto inovativní technologii pro bezbolestné odstraňování chloupků, na bázi pulzního světla, která je určena pro bezpečné a účinné použití v pohodlí vašeho domova.

Jak Lumea funguje?

Philips Lumea vysílá jemné světelné pulzy na kořínek chloupku. Tyto světelné pulzy vytvářejí teplo stimulující kořínek chloupku tak, aby přešel do klidové fáze (jedné ze tří fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupku a zabránění jeho opakovanému růstu. Vestavěný světelný filtr zajišťuje bezpečné a účinné použití i pro tu nejjemnější pokožku včetně obličeje.

Funguje to?  

Rozhodně ano. Své o tom vědí tisíce žen, které už Philips Lumea vyzkoušely, a nejsou to ženy beze jmen a tváří. Jak mít hladkou kůži bez bolesti totiž testovaly i české ženy projektu ŽENY s.r.o. A dopadlo to výborně. Takže zpět k otázce – funguje to?

„Výborně,“ pochvaluje si Lída Špačková, testerka ŽENY s.r.o., která se do testování s Philips Lumea pustila v rámci akce TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI. „Holení pro mne bylo vždycky otravnou nutností. Zvlášť citlivé partie musím holit často a strávila jsem s tím spoustu času. To už je ale pryč. Žiletkám jsem dala sbohem a nejvíc si užívám pohodlných aplikací, dlouhodobého efektu a toho, že to opravdu nebolí. A jak často Lumeu používám? Tak jednou za 6 až 8 týdnů. Otevřu si k tomu dobré vínko a udělám si takovou holčičí chvilku,“ usmívá se Lída.

Je pro vás Lumea vhodná?

Philips Lumea má pět nastavení intenzity světla pro jemné, ale účinné ošetření pěti různých typů pokožky: světlé, béžové, světle hnědé, středně hnědé a tmavě hnědé; a přírodních barev chloupků: tmavých blond, hnědých a černých. Lumea není účinná u světlých blond, zrzavých, šedých a bílých chloupků. Philips Lumea by neměly používat ani ženy, které mají velmi tmavou pokožku.

Je nejvyšší čas!

Efekt, který vydrží až 8 týdnů má pozvolný nástup. Výrazné výsledky jsou viditelné již po prvních
4–5 použitích. Poté se růst chloupků pozvolna zastaví a ty, které se dostanou na kůži, budou velmi jemné, až se ztratí úplně. Bezpečnost Philips Lumea je potvrzena 100 studiemi a více než 2 000 ženami! Jdete do toho také?

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 4 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Petra  |  27. 12. 2015 19:48:08
Zjištění zda to funguje není tak drahé, Philips má 90dní na vrácení výrobku.
odpovědět
Petra  |  27. 12. 2015 19:47:13
Zjištění zda to funguje není tak drahé, Philips má 90dní na vrácení výrobku. Já dostala lumeu k vanocum. Dnes vyzkoušim.
odpovědět
Linda  |  9. 8. 2015 20:18:54
Já do toho investovala a opravdu funguje , zatím nic neroste již 3.týden ,tak jsem zvědavá...přesto i nyní už je to zázrak.
odpovědět
Pavla  |  21. 7. 2015 19:54:59
Zcela upřímně bych do toho šla okamžitě-nebýt té ceny :( 8 tis je zkrátka moc na zjištění zda to funguje. To si pár let počkám až cena klesne a do té doby si hold vezmu svůj Venus a budu holit dál :D
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak si udržet opálení – 5 tipů, které fakt fungují

Jak si udržet opálení – 5 tipů, které fakt fungují

Čím víc jste poctivě pracovala na bronzovém nádechu své pokožky, tím víc si zasloužíte udržet opálení co nejdéle. Co tedy dělat? Jak prodloužit ...

Celý příspěvek

Cestovní kosmetika na léto

Cestovní kosmetika na léto

Neodmyslitelnou součástí každé letní výpravy je cestovní taška a cestovní balení kosmetiky. A my v Notinu pro vás máme ty nejlepší tipy, jak takovou ...

Celý příspěvek