Chytrá maska FOREO UFO 2 posouvá luxus a péči na míru do nové dimenze

notino.cz  |  21. 5. 2020  |  Přidat komentář

Foreo ufo

Textilní masky korejského typu se ve světě kosmetiky objevují již od roku 2017 a získaly si nevídanou oblibu. Nabídka je velice široká a není jednoduché se v ní zorientovat. Chcete se ale seznámit s maskou, která vystupuje z řady? Značka FOREO již před dvěma lety představila unikátní chytrou masku UFO & UFO mini – přístroj k ošetření obličeje, u něhož byla prokázána mnohem vyšší účinnost než u ostatních masek na obličej. Nyní FOREO uvádí na trh novou generaci UFO 2 & UFO mini 2 pro ještě intenzivnější péči a pocit luxusu i z pohodlí domova – a to za pouhých 90 vteřin.

Maximální péče z pohodlí domova

Klasická péče o pleť je sázkou na jistotu, avšak chytrá maska vám dokáže nabídnout i výjimečný spa zážitek během chvíle. Jak je to možné? UFO 2 má více LED barev než duha a představuje významně vylepšenou variantu oceněné masky UFO. Nejnovější generace exkluzivně využívá plné spektrum LED světla, rituály péče o pleť nastavené v aplikaci na míru a vyspělou termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu. A to vše jako home spa během pouhých 90 vteřin.

Vyspělá technologie

UFO 2 nabízí nově 8 různých LED světel. Každé světlo má odlišné vlastnosti, které aktivují klíčové ingredience v jednotlivých maskách a vytvářejí tak cílené ošetření na míru. Jemná a vysoce rychlá termoterapie zjemňuje a připravuje pleť pro hloubkové vstřebání masky, kryoterapie okamžitě ochlazuje pleť a dodává jí pevnější vzhled s pozvednutými konturami, minimalizuje výskyt pórů a redukuje oteklý vzhled. Jemná obličejová masáž díky 10 000 T-Sonic pulzací za minutu napomáhá vstřebat aktivní složky UFO masek.

Objevte bohatý svět UFO masek

UFO 2 se kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí. Stačí naskenovat čárový kód masky, kterou chcete použít, vložit ji do zapnutého přístroje a můžete začít. FOREO nabízí široký výběr celkem 13 masek – základní variantou je klasické duo pro ráno a večer Call It a Night a Make My Day.

Aplikace ve 4 krocích

  1. Začněte čistou, suchou pokožkou. K perfektnímu vyčištění můžete využít například přístroj FOREO LUNA™ 3. V aplikaci naskenujte čárový kód vybrané UFO aktivované masky a postupujte podle instrukcí. Vložte a upevněte masku na váš přístroj pomocí kroužku.
  2. Masku máte upevněnou na produktu, jemně klouzejte s UFO 2 po pleti a rovnoměrně po ní esenci masky rozprostřete. Pomocí UFO 2 vmasírujete esenci do pleti krouživými pohyby až do konce ošetření.
  3. Jemně vklepejte zbývající esenci do pleti nebo odstraňte pomocí vatového tampónku.
  4. Aplikujte hydratační produkt podle potřeby a přání.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Recenze: Top čisticí pěny na pleť

Recenze: Top čisticí pěny na pleť

Myslíte si, že se čisticí pěna na pleť hodí jen pro potřeby smíšené až mastné pokožky a že suchou nebo citlivou vysušuje? Dávno to není pravda. Pěn ...

Celý příspěvek

Jak na masáž obličeje? TOP pomůcky pro pleť bez vrásek

Jak na masáž obličeje? TOP pomůcky pro pleť bez vrásek

Kvalitní kosmetika je v boji proti vráskám nezbytným pomocníkem, ale nenechávejte všechnu práci jen na ní. Do pleťové péče by totiž měla patřit i ...

Celý příspěvek