Chytrá obličejová maska – první svého druhu

Lucka  |  1. 6. 2018  |  Přidat komentář

Foreo

Máte pocit, že se v nabídce nejrůznějších obličejových masek tak trochu ztrácíte? Pak pro vás máme řešení. Velkým hitem roku 2017 se staly plátýnkové masky a nutno dodat, že zaslouženě. Nicméně na scénu teď přichází zcela nový produkt, který může snadno předčit všechny dosavadní masky: UFO mini, přístroj k ošetření obličeje, u něhož byla prokázána mnohem vyšší účinnost než u ostatních masek na obličej. Nemáte čas na návštěvu salonu nebo kliniky? Žádný problém. UFO mini potřebuje k celému ošetření pouhých 90 sekund. Objevte společně s námi domácí řešení, jehož technologie splní všechna vaše očekávání. A výsledky jsou viditelné již po pár použitích: hladká pokožka a zářivý lesk.

 

Kosmetický salon počká

Jistě, klasická séra a tonery budou vždy dobrá volba, ale i masky mohou vaší pokožce dodat vše potřebné. Například poctivou dávku hydratace, kterou vám jiné přípravky nenabídnou. UFO mini a jeho starší bratr UFO jsou tu pro všechny, kteří chtějí dopřát své pokožce něco navíc. Přístroj využívá chytrou technologii zvanou Hyper-Infusion a LED záření v plném světelném spektru, se kterým se dodnes setkávali pouze profesionálové v kosmetických salonech. Tam, kde vás to bude stát moře času i peněz.

Foreo UFO mini

Technologie ošetření obličeje

Systém UFO nabízí tři technologie, mezi nimiž automaticky přepíná podle toho, jakou masku chcete použít. UFO mini komunikuje s aplikací FOREO, takže stačí naskenovat čárový kód masky, kterou chcete použít, vložit ji do zapnutého přístroje a můžete začít. Relaxovat a užívat si ošetření stejně tak, jako v salonu.

 

Revoluce v péči o pleť

Každé ošetření pleti s UFO mini začíná LED světlem speciálně vyladěným k tomu, aby z každé UFO-aktivované masky, kterou si vyberete, dostalo to nejlepší. V péči o pleť obecně platí, že červená funguje proti stárnutí, zelená účinně prozařuje a modré světlo je likvidátorem akné. Následně přístroj pokožku zahřeje, aby ji změkčil a usnadnil vstřebávání esencí z masky. Uklidňující masáž s pulzy T-Sonic zajistí, aby účinné látky pronikly hluboko dovnitř.

 

Denní a noční ochrana pro zářivou pleť

UFO-aktivované masky Call It a Night & Make My Day jsou vhodné pro každý věk a pro všechny odstíny pleti. Aktivní složky denní masky - kyselina hyaluronová a červené řasy - jsou známé svým vynikajícím hydratačním efektem a účinnou prevencí znečištění. Noční maska na bázi olivového oleje a ženšenu pokožku skvěle vyživuje a udržuje ji pevnou a pružnou. Složení obou masek bylo vyvinuto pod bedlivým dohledem korejských odborníků na péči o pleť a poté testováno dermatology. 

Foreo UFO mini

Klinicky prokázané účinky

Kvalitu systému UFO mini potvrdily i klinické studie. Za pouhých 90 sekund dokáže navýšit hydrataci kůže o celých 126 %, přičemž může vydržet až po dobu 6 hodin po aplikaci. Rozhodnutí je jen na vás, nicméně pokud chcete změnit a zjednodušit způsob péče o pleť a dopřát jí každý den kosmetické lázně – tato chytrá maska bude tou pravou volbou pro vás!

 

Aplikace ve 4 krocích

  1. Začněte čistou, suchou pokožkou. K perfektnímu vyčištění můžete využít například přístroj LUNA. Přejíždějte přístrojem UFO mini jemně po kůži a nanášejte esenci rovnoměrně.
  2. Masírujte recepturu do pokožky kruhovým pohybem ve směru hodinových ručiček. Začněte na bradě a poté se přesuňte na levou tvář a čelo. Pokračujte dolů k pravé části tváře až k bradě a krku. Opakujte tento pohyb až do konce ošetření.
  3. Až ošetření skončí, jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky a přebytek odstraňte tamponkem.
  4. Nakonec naneste hydratační krém.

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Suché a popraskané rty: Víme, co pomáhá!

Suché a popraskané rty: Víme, co pomáhá!

Asi to známe všichni. Především v chladných měsících naše rty často vypadají, jako by se nám chtěly za něco pomstít. Musíte se taky pravidelně ...

Celý příspěvek

Víte, jak na problematickou pleť?

Víte, jak na problematickou pleť?

Kdo někdy nebojoval s problematickou pletí, ten asi pochází z nějakého jiného vesmíru. Někdo z nás si „odbyl“ akné v pubertě a už se jen občas ...

Celý příspěvek