Chytrá obličejová maska – první svého druhu

Lucka  |  1. 6. 2018  |  Přidat komentář

Foreo

Máte pocit, že se v nabídce nejrůznějších obličejových masek tak trochu ztrácíte? Pak pro vás máme řešení. Velkým hitem roku 2017 se staly plátýnkové masky a nutno dodat, že zaslouženě. Nicméně na scénu teď přichází zcela nový produkt, který může snadno předčit všechny dosavadní masky: UFO mini, přístroj k ošetření obličeje, u něhož byla prokázána mnohem vyšší účinnost než u ostatních masek na obličej. Nemáte čas na návštěvu salonu nebo kliniky? Žádný problém. UFO mini potřebuje k celému ošetření pouhých 90 sekund. Objevte společně s námi domácí řešení, jehož technologie splní všechna vaše očekávání. A výsledky jsou viditelné již po pár použitích: hladká pokožka a zářivý lesk.

 

Kosmetický salon počká

Jistě, klasická séra a tonery budou vždy dobrá volba, ale i masky mohou vaší pokožce dodat vše potřebné. Například poctivou dávku hydratace, kterou vám jiné přípravky nenabídnou. UFO mini a jeho starší bratr UFO jsou tu pro všechny, kteří chtějí dopřát své pokožce něco navíc. Přístroj využívá chytrou technologii zvanou Hyper-Infusion a LED záření v plném světelném spektru, se kterým se dodnes setkávali pouze profesionálové v kosmetických salonech. Tam, kde vás to bude stát moře času i peněz.

Foreo UFO mini

Technologie ošetření obličeje

Systém UFO nabízí tři technologie, mezi nimiž automaticky přepíná podle toho, jakou masku chcete použít. UFO mini komunikuje s aplikací FOREO, takže stačí naskenovat čárový kód masky, kterou chcete použít, vložit ji do zapnutého přístroje a můžete začít. Relaxovat a užívat si ošetření stejně tak, jako v salonu.

 

Revoluce v péči o pleť

Každé ošetření pleti s UFO mini začíná LED světlem speciálně vyladěným k tomu, aby z každé UFO-aktivované masky, kterou si vyberete, dostalo to nejlepší. V péči o pleť obecně platí, že červená funguje proti stárnutí, zelená účinně prozařuje a modré světlo je likvidátorem akné. Následně přístroj pokožku zahřeje, aby ji změkčil a usnadnil vstřebávání esencí z masky. Uklidňující masáž s pulzy T-Sonic zajistí, aby účinné látky pronikly hluboko dovnitř.

 

Denní a noční ochrana pro zářivou pleť

UFO-aktivované masky Call It a Night & Make My Day jsou vhodné pro každý věk a pro všechny odstíny pleti. Aktivní složky denní masky - kyselina hyaluronová a červené řasy - jsou známé svým vynikajícím hydratačním efektem a účinnou prevencí znečištění. Noční maska na bázi olivového oleje a ženšenu pokožku skvěle vyživuje a udržuje ji pevnou a pružnou. Složení obou masek bylo vyvinuto pod bedlivým dohledem korejských odborníků na péči o pleť a poté testováno dermatology. 

Foreo UFO mini

Klinicky prokázané účinky

Kvalitu systému UFO mini potvrdily i klinické studie. Za pouhých 90 sekund dokáže navýšit hydrataci kůže o celých 126 %, přičemž může vydržet až po dobu 6 hodin po aplikaci. Rozhodnutí je jen na vás, nicméně pokud chcete změnit a zjednodušit způsob péče o pleť a dopřát jí každý den kosmetické lázně – tato chytrá maska bude tou pravou volbou pro vás!

 

Aplikace ve 4 krocích

  1. Začněte čistou, suchou pokožkou. K perfektnímu vyčištění můžete využít například přístroj LUNA. Přejíždějte přístrojem UFO mini jemně po kůži a nanášejte esenci rovnoměrně.
  2. Masírujte recepturu do pokožky kruhovým pohybem ve směru hodinových ručiček. Začněte na bradě a poté se přesuňte na levou tvář a čelo. Pokračujte dolů k pravé části tváře až k bradě a krku. Opakujte tento pohyb až do konce ošetření.
  3. Až ošetření skončí, jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky a přebytek odstraňte tamponkem.
  4. Nakonec naneste hydratační krém.

 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co si pořídit v největší slevové akci léta?

Když se řekne Black Friday, všichni si asi vybavíme velké slevy, ale i předvánoční šílenství a shánění dárků. Není ale škoda, že při honbě za dárky ...

Celý příspěvek

Jak na vrásky kolem očí? Tipy a triky

Jak na vrásky kolem očí? Tipy a triky

Objevují se celkem brzy a nenápadně, ale jednoho dne zjistíte, že tam jsou a už neodejdou. Na vrásky pod očima byste proto měli myslet nejlépe ještě ...

Celý příspěvek