CK EVERYONE: čistá jedinečnost

notino.cz  |  3. 2. 2020  |  Přidat komentář

Calvin Klein

Calvin Klein představuje CK EVERYONE: svou první čistou, rodově nezávislou vůni šetrnou k životnímu prostředí. 

Časy se mění a nová generace světu dodala svěží mladistvost. Svět se již netočí okolo rozdílnosti a značek pro muže a ženy, ale okolo neomezené originality, individuality a ojedinělosti, která vzdoruje stereotypům a společenským normám. Dnešní mladí, nespokojeni se současným stavem, oceňují účelnost a vědomě usilují o ekologický a udržitelný životní styl, díky kterému by se naše planeta stala lepším místem pro život.

Věhlasný mistr parfumér Alberto Morillas myslel na mladou generaci a nechal se inspirovat jejím citem pro odhodlanou a účelnou provokaci. Vytvořil vizionářskou citrusovou vůni, která kombinuje organický pomeranč, smyslné pačuli, cedrové dřevo a řízný zázvor a dodává čirý pocit, nezávisle na pohlaví. Tento lehký denní parfém vyjadřuje smysl pro osobitost, rozšířenou o bezpodmínečnou inkluzivitu a náležitost k různým komunitám bez předsudků.

CK EVERYONE

Jako zástupce své doby vyjadřuje CK EVERYONE stav mladistvého vědomí a bere za svůj moderní postoj k udržitelnosti. Designová unisexová vůně je zcela veganská – obsahuje složky přírodního původu a její obal je vyroben z recyklovaných materiálů, které lze po odstranění rozprašovače znovu zpracovat.

V moderním světě pulzujícím mladickou energií a v souladu s kulturními změnami vymezily meze způsob, jak zůstat upřímný k sobě i druhým. Osvojte si také čistou originalitu a vyjádřete lásku ke všem svým já pomocí nové vůně CK.

Nový parfém CK kombinuje svěží citrusovou vůni, smyslné pačuli a hluboké dřevité tóny pro dosažení čistého, čirého a absolutně rodově nezávislého pocitu.

CK EVERYONE

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Svět parfémů je nekonečný příběh rafinovaných vonných kompozic a jiskřivých nót. Připravili jsme pro vás přehled svěžích letních parfémů, s nimiž se ...

Celý příspěvek

Nejlepší parfémy pro rok 2019

Nejlepší parfémy pro rok 2019

Pokud se jen trochu pohybujete ve světě vůní, víte, že nový rok odstartoval opravdu omamnou sezónu. Ano, i parfémy mají své trendy, a ty letošní vás ...

Celý příspěvek