CK EVERYONE: čistá jedinečnost

notino.cz  |  3. 2. 2020  |  Přidat komentář

Calvin Klein

Calvin Klein představuje CK EVERYONE: svou první čistou, rodově nezávislou vůni šetrnou k životnímu prostředí. 

Časy se mění a nová generace světu dodala svěží mladistvost. Svět se již netočí okolo rozdílnosti a značek pro muže a ženy, ale okolo neomezené originality, individuality a ojedinělosti, která vzdoruje stereotypům a společenským normám. Dnešní mladí, nespokojeni se současným stavem, oceňují účelnost a vědomě usilují o ekologický a udržitelný životní styl, díky kterému by se naše planeta stala lepším místem pro život.

Věhlasný mistr parfumér Alberto Morillas myslel na mladou generaci a nechal se inspirovat jejím citem pro odhodlanou a účelnou provokaci. Vytvořil vizionářskou citrusovou vůni, která kombinuje organický pomeranč, smyslné pačuli, cedrové dřevo a řízný zázvor a dodává čirý pocit, nezávisle na pohlaví. Tento lehký denní parfém vyjadřuje smysl pro osobitost, rozšířenou o bezpodmínečnou inkluzivitu a náležitost k různým komunitám bez předsudků.

CK EVERYONE

Jako zástupce své doby vyjadřuje CK EVERYONE stav mladistvého vědomí a bere za svůj moderní postoj k udržitelnosti. Designová unisexová vůně je zcela veganská – obsahuje složky přírodního původu a její obal je vyroben z recyklovaných materiálů, které lze po odstranění rozprašovače znovu zpracovat.

V moderním světě pulzujícím mladickou energií a v souladu s kulturními změnami vymezily meze způsob, jak zůstat upřímný k sobě i druhým. Osvojte si také čistou originalitu a vyjádřete lásku ke všem svým já pomocí nové vůně CK.

Nový parfém CK kombinuje svěží citrusovou vůni, smyslné pačuli a hluboké dřevité tóny pro dosažení čistého, čirého a absolutně rodově nezávislého pocitu.

CK EVERYONE

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Svět parfémů je nekonečný příběh rafinovaných vonných kompozic a jiskřivých nót. Připravili jsme pro vás přehled svěžích letních parfémů, s nimiž se ...

Celý příspěvek