FOREO LUNA 3 plus jako revoluce v čištění a péči o pleť

notino.cz  |  23. 3. 2021  |  Přidat komentář

Foreo

Švédská skintech značka FOREO se do myslí milionů zákazníků po celém světě zapsala svými jedinečnými sonickými přístroji na čištění pleti LUNA a chytrými pleťovými maskami UFO. Nyní představuje svůj absolutní hit – sonický přístroj FOREO LUNA 3 plus, který díky kombinaci T-sonic pulzací, termoterapie a mikroproudu vyčistí pleť jako nikdy předtím, zpevní ji, vypne a ještě vytvaruje kontury. A to všechno v pouhých 2 krocích.

Revoluční termo-čištění

Základem krásné pleti je její důkladné vyčištění. Nahromaděný kožní maz, zbytky make-upu a bakterie nejen, že zanáší póry a mohou tak být příčinou černých teček a pupínků, ale navíc brání pronikání aktivních látek z krémů a sér, které jsou na pleť aplikovány. Důležité je proto tvář nejen odlíčit, ale také vyčistit do hloubky, což vyžaduje cílenou snahu. Značka FOREO ale tento krok značně ulehčuje. Její nejnovější přístroj LUNA 3 plus generuje teplo, které v kombinaci se sonickými pulzacemi doslova „rozpouští“ nečistoty. Termo-čištění je skutečně průlomovým způsobem čištění pleti. Tím, že se pokožka zahřeje dochází k otevření pórů a tím pádem také k snadnějšímu vstřebávání aktivních látek z následně nanesených kosmetických produktů. Maximálně šetrné, účinné a aniž by došlo k narušení přirozené rovnováhy vlhkosti pokožky.

Pevnější a vytvarovaný vzhled pleti

Je už známým pravidlem, že značka FOREO dokáže předpovídat beauty trendy. A jinak tomu není ani v případě LUNA 3 plus. Přístroj značka vybavila mikroproudem, který procvičí pleť jako náročný workout, ještě předtím, než začala strmě stoupat obliba face jógy. Tento přirozený liftingový efekt zajišťují drobné kovové sféry, jimiž proudí síla přesně tam, kde to pokožka potřebuje. Tento cílený, bezpečný a bezbolestný trénink působí na viditelné známky stárnutí v různých vrstvách pokožky, definuje tvar obličeje, zpevňuje kontury a vypíná pleť.

Jak přístroj LUNA 3 plus používat?

  • Při prvním použití zapněte na svém mobilním telefonu funkci Bluetooth a poté přístroj stisknutím univerzálního tlačítka synchronizujte s aplikací FOREO.
  • Následně odličte pleť, navlhčete ji a naneste čisticí gel.
  • Opětovným stisknutím univerzálního tlačítka aktivujte režim čištění.
  • Krouživými pohyby přejíždějte kartáčkem po tvářích, čele, nosu a… hotovo!

Čistou a suchou pleť nyní můžete procvičit prostřednictvím mikroproudu. Na zvolenou oblast obličeje naneste sérum na vodní bázi (například Serum Serum Serum od FOREO), v aplikaci aktivujte vybraný mikroproudový režim a nechte přístroj pracovat za vás.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Omládněte díky mikrojehličkování

Omládněte díky mikrojehličkování

Toužíte po účinném, bezpečném a rychlém omlazení, kterí si můžete provádět v pohodlí domova? Zkuste mikrojehličkování! PROČ ZKUSIT ...

Celý příspěvek

Nejlepší veganská kosmetika pro vaši krásu

Nejlepší veganská kosmetika pro vaši krásu

PROČ VEGANSKÁ KOSMETIKA? U veganské kosmetiky nejde jen o etický a filozofický rozměr. Veganská kosmetika je především velmi šetrná k pokožce i ...

Celý příspěvek