HUGO MAN: Jděte svou vlastní cestou

notino.cz  |  24. 2. 2021  |  Přidat komentář

Hugo Man

Značka Hugo se vrací ke kořenům a skrz jednu ze svých klasických pánských vůní vstupuje do nové éry. Hned na začátku roku přichází s designem své ikonické lahvičky a odvážnou otázkou pro všechny muže: Já jsem HUGO… a co ty? Tváří nové vůně se stal hudebník Liam Payne a musíme uznat, že lepší volba asi padnout nemohla. Co můžeme od parfému HUGO MAN čekat?

Individualita a sebevyjádření

Přesně to jsou hlavní hodnoty značky a taky leitmotiv celé kampaně s Liamem. HUGO MAN je ideální vůní pro každého, kdo se neřídí pravidly, ale tvoří si vlastní – to vám dává spoustu možností, možná zavře některé dveře, ale otevře pár dalších. Pro každého muže vůně Hugo Boss je dobrodružství druhým jménem a žije v daném okamžiku. #IAMHUGO

liam notino inside 2

Moderní mužská vůně

Okamžitě rozpoznatelný průhledný skleněný flakon se přepracoval a nyní ho zdobí ještě větší logo HUGO. Značka myslí i na udržitelnost a krabička vůně je vyrobena z 98% kartonu obsahujícího recyklovaný papír.

A co se stane, když parfém otevřete? Ucítíte klasickou aromaticko-ovocnou kompozici, která byla vytvořena už v roce 1995. Vrchní tóny jsou ve znamení svěžího zeleného jablka, v srdci najdete levanduli a základ tvoří dřevité esence borovice a jedle. Vůně je osvěžující a v každém muži automaticky probudí potřebnou sebedůvěru.

Využití nemožného

Nová kampaň HUGO MAN spojuje energii ikonické vůně s vášnivým duchem moderní verze HUGO, která je věnována každému jednotlivci, který se odváží žít život naplno každý den.

Kampaňový film režírovaný Colinem Tilleyem je sérií momentek, které přinášejí silnou výzvu k akci: žijte v daném okamžiku a definujte svá vlastní pravidla. Film ukazuje Liama ​​na jevišti, kde svobodně prozkoumává domov značky Hugo Boss v Berlíně. Berlín ve svém srdci ztělesňuje svobodomyslný přístup značky vytvořené pro každého člověka s odvahou vystoupit z davu a být nějakým způsobem odlišný.

A co na vůni říká sám Liam Payne? To se dozvíte ve videu! Ku příležitosti uvedení HUGO MAN si s námi popovídal o spolupráci se značkou, natáčení kampaně v Berlíně a o vlastních životních výzvách, díky nimž dal i pár rad všem začínajícím umělcům. 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek