Lancôme Idôle: parfém vytvořený ženami pro ženy

notino.cz  |  22. 8. 2019  |  Přidat komentář

Lancôme

Svět se rychle mění a ženy s ním – jejich postavení, touhy, přání i ambice. Na všechny tyto změny reaguje značka Lancôme uvedením zbrusu nového parfému Idôle, který oslavuje novou generaci žen, doprovází je na cestě k úspěchu a podporuje je v jejich odhodlání. 

Hlavní vizí Lancôme Idôle je úspěch moderních žen, které však při jeho dosahování neztrácí nic ze své ženskosti. Úspěch zde překračuje hranice individualismu a je spíše záležitostí sdílenou a inspirativní. V každé ženě dřímá ikona, každá žena je idolem. 

V hlavní roli růže

Parfémovaná voda Lancôme Idôle je svěží, čistá vůně vyzařující vyrovnanost, pohodu a klid. Značka Lancôme se při její tvorbě vrátila k akordu, který jí byl vždy nejblíže a je dodnes jejím symbolem – k růži. V srdci vůně se proto v dokonalé harmonii snoubí esence růže, růžová voda, absolut růže a jasmín, zatímco hlavu parfému tvoří svěží bergamot a v pozadí se objevují jemné akordy pačuli, cedru a vanilky. Chyprový základ tvoří bílé pižmo, díky kterému Idôle evokuje eleganci.

Lancome Idole

Za vznikem této velmi jemné a zároveň intenzivní vůně stojí tři ženy, z nichž každá pochází z jiného kontinentu a má za sebou odlišnou životní cestu. Shyamala Maisondieu s kořeny v Malajsii promítla do květinového srdce lásku k přírodě. Pařížanka Nadège Le Garlantezec se svou náklonností k tradičním postupům přinesla do Idôle dlouhotrvající a plnou chyprovou vůni. Spontánní osobnost Kolumbijky Adriany Mediny dala vůni zářivost a svěžest. Výsledkem spolupráce těchto tří vzájemně se doplňujících tvůrčích osobností je první čistá květinovo-chyprová vůně. Idôle je vytvořená ženami, věnovaná ženám. 

Lancome Idole

Nejtenčí na světě

Vůně Lancôme Idôle je ukryta v sofistikovaném moderním flakonu, který je se svou tloušťkou 15 mm nejtenčím na světě. Umělec a designér Chafik Gasmi do podoby flakonu promítl snahu o vytvoření talismanu a šperku na jedné straně a praktického předmětu na straně druhé. Flakon Lancôme Idôle je nadčasový a odolný vůči módním trendům. Ve své příjemně hřejivé růžové barvě představuje filtr, skrze který bychom se měli dívat na svět.

Plnitelný flakon s ohledem na ekologii

Pro značku Lancôme je ochrana přírodních zdrojů stejně důležitá jako kvalita jejích výrobků. Všechny suroviny použité při výrobě nové vůně Idôle proto pocházejí z udržitelných dodavatelských řetězců – například okvětní plátky tureckých růží z Isparty jsou ručně sklízené a byly vypěstovány v rámci rozvojového projektu podporovaného touto značkou. Důraz na ekologickou udržitelnost se odráží také v revoluční možnosti doplnění prázdného flakonu na vybraných prodejních místech, díky čemuž je Lancôme Idôle skutečným ztělesněním ideálů nové generace odvážných a odhodlaných žen. 

Lancome Idole

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak správně vyslovovat italské značky?

Jak správně vyslovovat italské značky?

V italské restauraci si už správně objednáváte „ňoky“ místo „gnoči“, „brusketu“ místo „bruščetu“, „taljatele“ místo „taglijatele“. Víte ale, jak ...

Celý příspěvek

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Raka

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Raka

Raci jsou čtvrté znamení zvěrokruhu a patří do živlu vody. Jejich hlavní doménou je silný vztah k domovu a rodině, pro kterou jsou ochotni hodně věcí ...

Celý příspěvek