2 Lancôme Idôle: parfém vytvořený ženami pro ženy

notino.cz  |  22. 8. 2019  |  Přidat komentář

Lancôme

Svět se rychle mění a ženy s ním – jejich postavení, touhy, přání i ambice. Na všechny tyto změny reaguje značka Lancôme uvedením zbrusu nového parfému Idôle, který oslavuje novou generaci žen, doprovází je na cestě k úspěchu a podporuje je v jejich odhodlání. 

Hlavní vizí Lancôme Idôle je úspěch moderních žen, které však při jeho dosahování neztrácí nic ze své ženskosti. Úspěch zde překračuje hranice individualismu a je spíše záležitostí sdílenou a inspirativní. V každé ženě dřímá ikona, každá žena je idolem. 

V hlavní roli růže

Parfémovaná voda Lancôme Idôle je svěží, čistá vůně vyzařující vyrovnanost, pohodu a klid. Značka Lancôme se při její tvorbě vrátila k akordu, který jí byl vždy nejblíže a je dodnes jejím symbolem – k růži. V srdci vůně se proto v dokonalé harmonii snoubí esence růže, růžová voda, absolut růže a jasmín, zatímco hlavu parfému tvoří svěží bergamot a v pozadí se objevují jemné akordy pačuli, cedru a vanilky. Chyprový základ tvoří bílé pižmo, díky kterému Idôle evokuje eleganci.

Lancome Idole

Za vznikem této velmi jemné a zároveň intenzivní vůně stojí tři ženy, z nichž každá pochází z jiného kontinentu a má za sebou odlišnou životní cestu. Shyamala Maisondieu s kořeny v Malajsii promítla do květinového srdce lásku k přírodě. Pařížanka Nadège Le Garlantezec se svou náklonností k tradičním postupům přinesla do Idôle dlouhotrvající a plnou chyprovou vůni. Spontánní osobnost Kolumbijky Adriany Mediny dala vůni zářivost a svěžest. Výsledkem spolupráce těchto tří vzájemně se doplňujících tvůrčích osobností je první čistá květinovo-chyprová vůně. Idôle je vytvořená ženami, věnovaná ženám. 

Lancome Idole

Nejtenčí na světě

Vůně Lancôme Idôle je ukryta v sofistikovaném moderním flakonu, který je se svou tloušťkou 15 mm nejtenčím na světě. Umělec a designér Chafik Gasmi do podoby flakonu promítl snahu o vytvoření talismanu a šperku na jedné straně a praktického předmětu na straně druhé. Flakon Lancôme Idôle je nadčasový a odolný vůči módním trendům. Ve své příjemně hřejivé růžové barvě představuje filtr, skrze který bychom se měli dívat na svět.

Plnitelný flakon s ohledem na ekologii

Pro značku Lancôme je ochrana přírodních zdrojů stejně důležitá jako kvalita jejích výrobků. Všechny suroviny použité při výrobě nové vůně Idôle proto pocházejí z udržitelných dodavatelských řetězců – například okvětní plátky tureckých růží z Isparty jsou ručně sklízené a byly vypěstovány v rámci rozvojového projektu podporovaného touto značkou. Důraz na ekologickou udržitelnost se odráží také v revoluční možnosti doplnění prázdného flakonu na vybraných prodejních místech, díky čemuž je Lancôme Idôle skutečným ztělesněním ideálů nové generace odvážných a odhodlaných žen. 

Lancome Idole

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Eva  |  23. 11. 2019 23:14:34
Dobrý den, jakým způsobem a kde se dá doplnit parfém a jaká je cena doplnění? Děkuji za odpověď Eva
odpovědět
Hana  |  5. 11. 2020 16:25:23
Dbrý den, také by mě zajímalo, kde je možné flakón doplnit. Přišla jste na to? Děkuji
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jdi svou vlastní cestou

Jdi svou vlastní cestou

Svoboda, lehkost a ženskost. Na těchto principech se v Paříži před více než 60 lety zrodila značka Chloé. Prožijte život plný dobrodružství ...

Celý příspěvek

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

Když objevíte mezi všemi parfémy ten svůj „nej“, chcete si ho užívat celý den. Někdy se ale stává, že ho po několika hodinách vůbec necítíte. Proto ...

Celý příspěvek