1 Lancôme Idôle: parfém vytvořený ženami pro ženy

notino.cz  |  22. 8. 2019  |  Přidat komentář

Lancôme

Svět se rychle mění a ženy s ním – jejich postavení, touhy, přání i ambice. Na všechny tyto změny reaguje značka Lancôme uvedením zbrusu nového parfému Idôle, který oslavuje novou generaci žen, doprovází je na cestě k úspěchu a podporuje je v jejich odhodlání. 

Hlavní vizí Lancôme Idôle je úspěch moderních žen, které však při jeho dosahování neztrácí nic ze své ženskosti. Úspěch zde překračuje hranice individualismu a je spíše záležitostí sdílenou a inspirativní. V každé ženě dřímá ikona, každá žena je idolem. 

V hlavní roli růže

Parfémovaná voda Lancôme Idôle je svěží, čistá vůně vyzařující vyrovnanost, pohodu a klid. Značka Lancôme se při její tvorbě vrátila k akordu, který jí byl vždy nejblíže a je dodnes jejím symbolem – k růži. V srdci vůně se proto v dokonalé harmonii snoubí esence růže, růžová voda, absolut růže a jasmín, zatímco hlavu parfému tvoří svěží bergamot a v pozadí se objevují jemné akordy pačuli, cedru a vanilky. Chyprový základ tvoří bílé pižmo, díky kterému Idôle evokuje eleganci.

Lancome Idole

Za vznikem této velmi jemné a zároveň intenzivní vůně stojí tři ženy, z nichž každá pochází z jiného kontinentu a má za sebou odlišnou životní cestu. Shyamala Maisondieu s kořeny v Malajsii promítla do květinového srdce lásku k přírodě. Pařížanka Nadège Le Garlantezec se svou náklonností k tradičním postupům přinesla do Idôle dlouhotrvající a plnou chyprovou vůni. Spontánní osobnost Kolumbijky Adriany Mediny dala vůni zářivost a svěžest. Výsledkem spolupráce těchto tří vzájemně se doplňujících tvůrčích osobností je první čistá květinovo-chyprová vůně. Idôle je vytvořená ženami, věnovaná ženám. 

Lancome Idole

Nejtenčí na světě

Vůně Lancôme Idôle je ukryta v sofistikovaném moderním flakonu, který je se svou tloušťkou 15 mm nejtenčím na světě. Umělec a designér Chafik Gasmi do podoby flakonu promítl snahu o vytvoření talismanu a šperku na jedné straně a praktického předmětu na straně druhé. Flakon Lancôme Idôle je nadčasový a odolný vůči módním trendům. Ve své příjemně hřejivé růžové barvě představuje filtr, skrze který bychom se měli dívat na svět.

Plnitelný flakon s ohledem na ekologii

Pro značku Lancôme je ochrana přírodních zdrojů stejně důležitá jako kvalita jejích výrobků. Všechny suroviny použité při výrobě nové vůně Idôle proto pocházejí z udržitelných dodavatelských řetězců – například okvětní plátky tureckých růží z Isparty jsou ručně sklízené a byly vypěstovány v rámci rozvojového projektu podporovaného touto značkou. Důraz na ekologickou udržitelnost se odráží také v revoluční možnosti doplnění prázdného flakonu na vybraných prodejních místech, díky čemuž je Lancôme Idôle skutečným ztělesněním ideálů nové generace odvážných a odhodlaných žen. 

Lancome Idole

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Eva  |  23. 11. 2019 23:14:34
Dobrý den, jakým způsobem a kde se dá doplnit parfém a jaká je cena doplnění? Děkuji za odpověď Eva
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Takhle voní léto: Nejoblíbenější letní parfémy

Svět parfémů je nekonečný příběh rafinovaných vonných kompozic a jiskřivých nót. Připravili jsme pro vás přehled svěžích letních parfémů, s nimiž se ...

Celý příspěvek