Jak stylově oslavit 15. narozeniny? Takhle to vypadá, když slaví Notino se svými blogerkami

notino.cz  |  20. 6. 2019  |  Přidat komentář

Notino

Narozeniny má každý jednou za rok, nicméně Notino je letos slavilo asi vůbec poprvé. Jsme tu pro naše zákazníky už krásných 15 let a poprvé jsme uznali, že to je něco! Jsme tu díky všem, kteří u nás nakupují, ať už pro sebe nebo pro potěšení ostatních. To, že to společně táhneme tak dlouho dokazuje, že Notinu zákazníci věří a pravidelně se k nám vrací. Jsme tu prostě pro vás a taky další roky budeme! Oslavit narozeniny jsme se rozhodli také s těmi, kteří Notino reprezentují a mají nás rádi.

Foto: Natália Mikulášová 

Notino 15. let

Vítejte v Notinu!

Ačkoliv se spoustou blogerek spolupracujeme už dlouhou dobu, zatím jsme neměli to štěstí potkat se v Brně – právě tady má Notino kanceláře. Chtěli jsme proto, aby si všechny prohlédly firmu, se kterou spolupracují, aby nás trochu lépe poznaly a podívaly se, co všechno se u nás děje.

 

Notino 15 let

 

Abychom cestu Brnem trošku ozvláštnili, zamluvili jsme radši celou Notino šalinu! Jelikož jízda šalinou k návštěvě Brna prostě patří. Aby to ale holky s námi neměly tak jednoduché, čekal je i Notino kvíz – kolik toho o nás věděly?

 

Notino 15 let

 

Prohlídka kanceláří, zkoušení z vědomostí o Notinu, rozbalování dárků a návštěva interiéru krásného Janáčkova divadla – všechno to bylo zábavné, ale taky náročné, zvlášť když na nás vyšel jeden ze zatím nejteplejších dní za sezónu!

 

Notino 15 let

Nejkrásnější výhled na Brno

Slečnám jsme tak dopřáli zasloužený oddech před party v Nest Interier.  A co nás čekalo na narozeninové oslavě? Spousta jídla a pití, rozkrojení dortu, focení a relax na terase s nejkrásnějším výhledem na Brno. Make-up artista a Lip bar Yves Saint Laurent byli v jednom kole a slečny si tak mohly „odpočinout“ od party a vyzkoušet i novinky ze světa luxusní kosmetiky.


Notino 15 let

 

Detaily netřeba popisovat, protože víme, že si oslavu budeme všichni ještě dlouho pamatovat. Byla totiž skvělá! Děkujeme všem, kteří za námi do Brna přijeli a pomohli nám vytvořit úžasnou atmosféru. Doufáme, že se příště sejdeme na oslavě 18. narozenin! Letos Notino získalo občanku a příště se bude slavit plnoletost.


Notino 15 let

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: