Parfém LIBRE: Svoboda v podání Yves Saint Laurent

Vlasta  |  15. 10. 2019  |  Přidat komentář

parfém Libre

„Svoboda je principem značky Yves Saint Laurent. Všechno je to o ženské síle.“ To jsou slova zakladatele jedné z nejluxusnějších značek na světě, legendárního francouzského módního návrháře Yves Saint Laurenta. Mezi vizionáře se definitivně zařadil v roce 1966, kdy rozostřil hranice genderu tím, že jako první představil dámský smoking. Nový parfém Yves Saint Laurent Libre je zosobněním slavného dámského tuxeda Le smoking a jeho progresivního poselství. 

Svoboda ještě nikdy nebyla opojnější

YSL Libre Eau de Parfum je symbolem svobody. Je tu pro ty, kteří se nebojí vybočit z denního stereotypu a chtějí se vydat svojí vlastní cestou, podle svých vlastních pravidel. Svoboda pro dnešní ženy představuje možnost žít naplno, překračovat vlastní hranice a být nekompromisně sama sebou. Troufalá a šik, Libre porušuje zaběhnutý status quo.

Tvář zítřka

Výrazné rysy i výrazný hlas. Ambasadorkou jako stvořenou pro tuto rebelskou vůni se stala zpěvačka Dua Lipa. Ženská interpretka s nejvíce přehrávanými skladbami na světě za poslední dva roky je krásná, stylová a odvážná – stejně jako parfém Libre. Dua Lipa se nebojí jít za svým a dávat na vědomí své názory. Voňavý symbol svobody nemohl mít lepší zástupkyni.

Libre

Návrat levandule

7 let zdokonalování a přes 1 500 variací – to je YSL Libre v číslech. Stejně jako její inspirace v podobě dámského smokingu spojuje ženské a mužské prvky v nečekaně sexy provedení. Opět uvádí do světa dámských parfémů levanduli z Provence, která byla do této doby považována za ryze mužný tón. Speciální odrůda Diva Lavender je součástí programu pro navrácení levandulových polí zpátky do Francie.

Levanduli hladce doplňují spalující květy marockého pomerančovníku, které hřejivě prostupují vůní, zatímco mandarinka jí dodává šťavnatý nádech. Bohatá vanilka z Madagaskaru a zářící ambra s neroli povznáší aroma na další úroveň. Parfém Libre je vytvořený z udržitelně získaných ingrediencí a nejkvalitnějších materiálů zformulovaných exkluzivně pro Yves Saint Laurent.

Ikonický design

Flakon Libre, navržený umělkyní Suzanne Dalton, je ódou na haute couture a extravaganci. Spojení mužských a ženských elementů se zde promítá ve splynutí ostrých geometrických tvarů s opulentním zlatým logem YSL. Zkosený černý uzávěr je zdobený zářivým zlatým řetízkem, ležérně obtočeným kolem hrdla. Tento flakon bude luxusním přírůstkem do každé parfémové sbírky. 

Libre

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jdi svou vlastní cestou

Jdi svou vlastní cestou

Svoboda, lehkost a ženskost. Na těchto principech se v Paříži před více než 60 lety zrodila značka Chloé. Prožijte život plný dobrodružství ...

Celý příspěvek

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

9 tipů, jak nanášet pánské a dámské parfémy s dlouhou výdrží

Když objevíte mezi všemi parfémy ten svůj „nej“, chcete si ho užívat celý den. Někdy se ale stává, že ho po několika hodinách vůbec necítíte. Proto ...

Celý příspěvek