Možná, že právě vy jste dostali balíček, který vlastnoručně zabalila Shopaholic Nicol!

notino.cz  |  11. 12. 2018  |  Přidat komentář

Notino

Pokud sem napíšeme jméno Nikola Čechová, možná vám to hned nic neřekne. Ale co Shopaholic Nicol? Je mezi vámi někdo, kdo by neznal jednu z nejslavnějších českých influencerek? Právě ona nedávno strávila celý den v Notinu! Nicol je jednou z našich dlouholetých spokojených zákaznic a nás moc potěšilo, když přijala pozvání na celodenní návštěvu. Přečtěte si, co všechno v Notinu viděla, vyzkoušela a jak se jí tady líbilo.

Mladá, drobná, usměvavá a sympatická blondýnka Nicol prý brzký ranní vlak z Prahy stíhala jen tak tak, do Brna nakonec dorazila včas. Jak začít den lépe, než překvapením? Jedno jsme pro Nicol připravili hned na uvítanou. Jelikož víme, že miluje parfémy, nachystali jsme jí „malý“ dárek v podobě obřího flakonu parfému Salvatore Ferragamo Amo.

Shopaholic Nicol

Pak jsme společně vyrazili na procházku po kancelářích a představili všechna naše oddělení. Nicol neunikl žádný detail a zaujaly ji třeba všudypřítomné vzorky produktů a mezinárodní složení týmu kolegů ze všech koutů Evropy. Jo, a prý tu máme moc krásné a instafriendly prostředí! To nás těší, protože víme, že takové kanceláře jen tak někdo nemá. 😉

Shopaholic Nicol

Následoval společný brunch a milé setkání se zaměstnanci, kteří měli možnost se zeptat na jakékoliv otázky. Rádi jsme se dozvěděli více o životě české influencerky a Nicol také popovídala o nedávném zážitku z cesty do Zambie. Vyfotila se s fanoušky, dokonce i podepsala památníčky (prý) pro děti našeho kolegy a pak už jsme se vydali do Notino skladu v Rajhradě.

Tam Nicol nestačila koukat, jak vypadá prostředí, ze kterého putují balíčky do 22 zemí Evropy a kolik se jich zvládne přichystat za hodinu. Poznala, jak dlouhá je cesta produktu až k rukám zákazníka.

Ve skladu na Nicol čekalo další překvapení! Nechali jsme ji, aby si sama vyzkoušela zabalit objednávku do krásného dárkového boxu Notino. Nicol se toho nebála a dvě hotová dárková balení od ní za chvíli opravdu vyrazila na cestu ke svým zákazníkům! Takže pokud by ji přestalo bavit být neustále před čočkou fotoaparátů a kamer, u nás by se rozhodně neztratila! 😉

Shopaholic Nicol

Za celý den v Notinu toho bylo až až. Po návštěvě skladu jsme se s Nicol rozloučili a ona se vydala užít si pořádný relax do oblíbeného brněnského wellnessu v Maximus Resort.

Moc jsme si společný den užili a jsme rádi, že se Nicol v Notinu líbilo. Prý už se chystá i na nákup voňavých vánočních dárků pro všechny blízké. A co vy? Už máte nakoupeno?


Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Hana Vágnerová (24 let) pochází z Brna a soutěž Miss Czech Republic pro ni rozhodně nebyla první soutěží krásy, které se účastnila. Nicméně ta ...

Celý příspěvek

Miss Czech Republic: Jak slavily vítězky a co je čeká?

Miss Czech Republic: Jak slavily vítězky a co je čeká?

Finále Miss Czech Republic je za námi! Vítězkou se stala osmnáctiletá studentka Denisa Spergerová z Českých Budějovic. Na druhém místě skončila Maria ...

Celý příspěvek