Nejlepší sex(y) novinka roku 2016

Radek  |  25. 8. 2016  |  Přidat komentář

kondom

Prázdniny a doba dovolených se sice chýlí ke konci, ale léto je ještě v plném proudu a stále nás může potkat nějaké nečekané setkání. A rozhodně je dobré být na něj připraven. Určitě tušíte, o čem je řeč ;-) Při přípravě tohoto článku jsem se ptal svých kolegů, jak na tom jsou s ochranou při sexu, ať partnerském nebo třeba náhodném a odpověď mě docela překvapila. Většina při sexu kondom nepoužívá.

A když jsme začali diskutovat proč tomu tak je, tak kromě prozaických odpovědí, že ve vztahu, kde navíc žena používá antikoncepci, to není potřeba, jsme došli k jednoznačné odpovědi: „prostě to není ono“. Není to nijak zvlášť příjemné a mnozí kondom při sexu cítí jako něco navíc. Bohužel tomuto zjištění odpovídají i nejnovější průzkumy, podle kterých Češi používají kondom dvakrát méně než ostatní Evropané.

Naštěstí se jeden z předních výrobců kondomůlubrikantů a dalších vychytávek pro kvalitnější sex značka Durex rozhodl výtky mnohých z nás vyslyšet a přišel s revoluční novinkou. Jmenuje se Invisible a již podle názvu je jasné, že půjde o kondom, který byste při sexu neměli nejen vidět, ale hlavně ani cítit. Něco na tom asi bude, protože byl zvolen spotřebiteli novinkou roku 2016. Ale jak určitě víte, my na obyčejná doporučení jen tak nedáme a i tuto novinku (a nejen ji) jsme pro vás vyzkoušeli. Tak čtěte dál a zjistíte, jak jsme si toto testování užili.

Durex Invisible

Tato novinka byla vyvinuta tak, aby co nejméně ovlivňovala citlivost při milování, a jde o vůbec nejtenčí kondom od značky Durex. Jeho tloušťka je pouhých 0,045 mm, což jé méně než tloušťka lidského vlasu a je to vážně znát.  Jde tak o ultratenký kondom vyrobený z přírodního latexu a je lubrikován. Komu klasická lubrikace přijde málo, tak existuje i v extralubrikované verzi, což u některých praktik více než oceníte. Tento kondom pro nás byl doopravdy obrovské překvapení a to jak z poznatků mužů, tak i žen. Nešlo téměř poznat, že je nasazen a ostatní kondomy vám v porovnání s ním připadají jako odpadkový pytel. Takže určitě jednička s hvězdičkou a ještě jedna navíc. Hodně jsme taky ocenili praktické velké balení, protože se dá dobře najít například v zásuvce ve vaší ložnici.

Durex Real Feel

V tomto případě se jedná o novou generaci kondomů, které jsou vyrobeny z polyizoprénu, který neobsahuje latex, což ocení především ti, kteří jsou na něj z jakéhokoli důvodu přecitlivělí nebo dokonce alergičtí. Tento materiál je měkčí, lépe padne a máte opět pocit, jako byste kondom ani neměli. S trochou nadsázky se dá říci, že je to taková druhá kůže, takže pocit při milovaní je opravdu maximálně přirozený. Nejsou sice tak tenké jak kondomy Invisible, ale vynahrazují to právě tou přirozeností na dotek. Na co je potřeba si dávat u tohoto kondomu pozor je používání lubrikantu. Tento kondom lze používat pouze s těmi, které jsou na vodní a ne silikonové bázi. V tomto případě jde například o Durex Play Feel lubrikační gel.

Durex Real Feel lubrikační gel

Jedná se o lubrikační gel na silikonové bázi, který by se neměl s některými druhy kondomů kombinovat. Že jste třeba ještě žádný lubrikační gel nevyzkoušeli a nevíte tedy ani přesně co od něj čekat? Jednoduše vám pomůže dosáhnout přirozenějšího zážitku z milování, okoření vaše intimní hrátky a hlavně pomáhá eliminovat určitý intimní diskomfort, který může během pohlavního styku nastat. Určitě stojí za vyzkoušení, buď si sex s ním hned zamilujete, nebo tomu možná bude naopak. Ale za nový zážitek a zkušenosti to určitě stojí.

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: