Největší a nejhezčí Notino pobočka? Přece Florentinum!

notino.cz  |  9. 10. 2019  |  Přidat komentář

Florentinum

Ve čtvrtek 3. 10. se slavnostně otevřely dveře naší nejnovější pobočky v pražském Florentinu. Ano, jelikož jsme na naši zrenovovanou prodejnu opravdu pyšní, chtěli jsme se prostě pochlubit. Protože ono je, čím se chlubit! Takže… vítejte v našem flagship storu!

Obchod o rozloze 400 m2 je v tuhle chvíli naší největší prodejnou v Evropě. Proto jsme byli opravdu rádi, že hned v den otevření se nám tento velký prostor podařilo zaplnit – sešly se nejen média, ale i naši skvělí influenceři a hlavně naši zákazníci. Všichni jsme se tak mohli podívat na novinky, které Florentinum nabízí a celá prodejna voněla hitem letošního podzimu – Lancôme Idôle, který si přišli vyzkoušet všichni, co ho ještě nemají doma.

Notino Florentinum

Ve spolupráci se společností L´Oréal vzniklo Lancôme makeup pódium, které uvidíte hned, jakmile vejdete, takže ho nemůžete minout. A k čemu takové pódium vůbec je? Pomůže vám najít váš ideální odstín make-upu. Díky speciálnímu přístroji zvanému Shade Finder analyzuje vaši pleť a pomůže vám vybrat z 40 odstínů make-upu Teint Idole Ultra Wear.

V prodejně můžete pravidelně najít také L´Oréal beauty konzlutantky, které zanalyzují stav vaší pleti a poradí vám tu správnou pleťovou péči. Můžeme si tak odpovědět na tu záludnou otázku, která spoustě ženám nedá spát: Jak se zbavit vrásek??? 

Jelikož se blíží zima a spousta z nás se chce schovat do tepla, pod deku, s knížkou v ruce, rozhodli jsme se vám taky rozšířit nabídku bytových vůní. Těch máme totiž v Notinu opravdu hodně, ale asi se shodneme, že svíčky je často potřeba si k nim nejdřív přivonět, abychom našli tu pravou, se kterou se nám bude dobře lenošit. Stejně tak jsme dali větší prostor dekorativní kosmetice – uznáváme, že odstín rtěnky nebo tvářenky se vybírá přece jen lépe offline než online.

Notino Florentinum

Že jste ve Florentinu ještě nebyli? Tak honem, musíte přece všechny novinky vyzkoušet! Ale klid, nemusíte se bát, že se vám něco vyprodá, jelikož máme skladem přes 10 tisíc produktů. My ještě moc děkujeme všem, kteří s námi přišli oslavit první den nové prodejny. Doufáme, že se sejdeme na jejích prvních, nebo dokonce desátých narozeninách. Vážíme si každého člověka, který na pobočku zavítal nebo zavítá, ale teď ať se na nás nikdo nezlobí – nejroztomilejší návštěvník byl zkrátka jen jeden.

Notino Florentinum

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Po čem ženy touží: Známe nejlepší dárky na Valentýna!

Po čem ženy touží: Známe nejlepší dárky na Valentýna!

A je to tady, zpozorněte nejen vy, beznadějní romantici! Svátek všech zamilovaných totiž klepe na dveře a rozehřeje i nejednoho cynika. Vybrali jsme, ...

Celý příspěvek

Vybrali jsme za vás ty nejkrásnější dárky k MDŽ

Vybrali jsme za vás ty nejkrásnější dárky k MDŽ

Nejeden z nás v březnu tápe nad tím, co k MDŽ. Proto jsme si otázku, jaký ideální dárek pro ženu, maminku, dceru nebo babičku vybrat, položili i my ...

Celý příspěvek