Notino je generálním partnerem soutěže MISS CZECH REPUBLIC!

Dominika  |  30. 8. 2018  |  Přidat komentář

Miss Czech Republic 2018

Dámy, také jste snily o tom, být nejkrásnější ve třídě, ve městě nebo vůbec v České republice? Přiznáváme, že i řada z nás v Notinu po tom někdy tajně zatoužila. Svět beauty se vším, co k němu patří, zbožňujeme. A když je vhodná příležitost, neváháme se do něj co nejvíce zapojit. A co je výsledkem našich aktuálních snah? Tadáá – povedlo se nám stát se generálním partnerem akce MISS CZECH REPUBLIC 2018!

Letošní ročník pod vedením Taťány Makarenko slibuje nabytí nových rozměrů a skvělou úroveň celé akce. Co se bude dít a na co se můžete těšit díky našemu partnerství? Čtěte dále.

Ze zákulisí

Už od května je známo deset finalistek, které budou soutěžit o blyštivou korunku Královny krásy.

Dvě finalistky se do TOP 10 dostaly díky divokým kartám získaným díky aktivitě na sociálních sítích Facebook a Instagram. Všechny finalistky mají za sebou pobyt v Egyptě, čeká je společné soustředění a spousta příprav na velký Den D. Absolutní vítězka získá ceny za více než 3 miliony korun, osobní automobil a možnost reprezentovat ČR v zahraničí na soutěžích jako je např. Miss World, Miss Global, Miss Grand International a dalších.

Nové měřítko krásy

Původní název soutěže „Miss Face“ se letos mění na atraktivnější „Miss Czech Republic“. Za celou akcí již devět let stojí zkušená modelka Taťána Makarenko, která všem příznivcům soutěže slibuje, že nabídne zcela nový pohled na krásu.

Co samotná ředitelka od soutěže očekává, jaké jsou její beauty vychytávky a co radí všem účastnicím? Odpovědi najdete v našem malém rozhovoru.

Miss Czech Republic 2018

Taťáno, jaké je hlavní poselství celé soutěže?

Já v tom hlavně vidím kulturu. Dívka, která vyhraje, se navždy zapíše do historie naší země. Je to tvář pro ČR, která není jen ozdobou módních přehlídek a značek firem, ale také prostředníkem a tváří pro charitativní akce, díky kterým může pomáhat celé naší zemi. Je to pro mě zároveň mentorství mladých žen. Učení je být dámou, jak správně vystupovat, chovat se, reprezentovat. Soutěž jim nabídne školení, vzdělání, profesní rozvoj a zároveň otevře nespočet dveří v jejich kariéře, nabídne spoustu kontaktů.

Sama jste zkušenou modelkou. Vnímáte rozdíl mezi soutěžemi krásy, kterých jste se účastnila Vy osobně a těmi, kterých se účastní modelky dnes?

Myslím, že vždy je znát, jací lidé soutěž pořádají. Já se dnes díky zkušenostem snažím dělat své akce s důrazem na detail. Chci stále zvedat jejich úroveň a snažím se, aby veškeré mé úsilí pomohlo mladým ženám v přípravě na reprezentaci u nás i v zahraničí. Těší mě, že se tohle daří a dívky sklízí úspěch. Zároveň vnímám i to, že se stále jedná o druh podnikání, které nelze dělat bez úsilí a rizika.

Co Vás baví na tom, věnovat se módnímu světu z druhé strany (jako organizátorka)?

Baví mě ta možnost budovat historii kultury, měnit životy mladých žen, možnost ukazovat ženskou sílu a houževnatost. Zároveň také pomáhat i dobré věci, například charitě, což se mi také daří. Baví mě i ten vývoj každého roku, kdy se cíle, ale i metody soutěže posouvají. 

A co říkáte na účastnice soutěží krásy? Patří slovanské ženy podle Vás stále mezi nejkrásnější?

Ano. Co se týče koncentrace od přírody přirozeně krásných žen, tak určitě ano. Jsem velmi ráda, že každý rok máme na MISS CZECH REPUBLIC z čeho vybírat. :-)

Máte Vy sama nějakou vlastní nebo oblíbenou beauty vychytávku?

Podle mě je základ dobře sjednocená pleť, která působí mladě a svěže. Tedy mojí hlavní vychytávkou je podkladová, vyhlazovací a zmatňující báze a až poté make-up. A důležitá je i úprava obočí. To je nezbytnou součástí krásné a na pohled souměrné tváře.

Prozradíte nám, jestli Vás v poslední době zaujala nějaká kategorie nebo produkt u nás na Notinu?

Zaujala! Měla jsem možnost vyzkoušet novou dámskou vůni JOOP! WOW!, která se skvěle hodí na léto. Její malinovo-pivoňková vůně se mi hrozně líbí.

A pak mě dost zaujaly korejské plátýnkové masky Korika. O korejské péči o pleť snad musela slyšet každá z nás. Je celosvětově známé, že Korejky působí mladistvě až do stáří, a to hlavně díky precizní péči o pleť. S maskou si vždy lehnu k televizi a užívám si ten chladivý pocit a vůni. Je to příjemný způsob relaxace.

A nějaký tip na závěr pro čtenářky našeho blogu, jak si co nejdéle fyzickou krásu udržet?

Určitě pečovat i o mentální a duševní krásu. Ta možná není na první pohled vidět, ale díky ní jde vše lépe. Takže často doporučuji svým svěřenkyním, že je důležité stanovit si cíle, za kterými se chcete vydat a z cesty rozhodně kvůli překážkám nescházet. Člověk někdy musí být silný, obklopit se dobrými lidmi a pak už je to jednoduché být krásná, když to máme v hlavě srovnané! A také ráda říkám, že nejkrásnější make-up ženy je úsměv. :-)

Co přinese partnerství Notina a MISS CZECH REPUBLIC? Notino vás bude provázet od příprav až po finálový večer. V průběhu následujících měsíců vám finalistky prozradí své beauty tipy a triky, ukáží oblíbené produkty. Uvidíte se s nimi na blogu i na sociálních sítích. Těšit se můžete i na volbu Miss Notino. Tak buďte v pozoru a rozhodně nás nezapomeňte sledovat! Jsme moc rádi, že spojení dvou největších beauty nadšenců vás může inspirovat, bavit a přinášet nový pohled na krásu.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Vegan kosmetika: dopřejte si to nejlepší!

Vegan kosmetika: dopřejte si to nejlepší!

Objevte benefity veganské kosmetiky, jakými jsou kvalita, absence živočišných produktů a udržitelnost. Nejenom pro tyto výhody ji běžně používá stále ...

Celý příspěvek

Nejlepší dárky do 500 Kč

Nejlepší dárky do 500 Kč

Jak pořídit dárky k Vánocům levně, rychle a bez velkého vymýšlení? Využijte naše nápady na drobné dárky pro široký okruh svých blízkých. Garantujeme ...

Celý příspěvek