Nová šíleně sladká láska od Katy Perry

Andrea  |  2. 9. 2016  |  Přidat komentář

parfém

Právě prožíváte šílenou lásku? Jste tak zamilovaní, že se celý den pouze usmíváte a máte skvělou náladu? Nedokážete se svého protějšku nabažit a připadá vám vše, co udělá, naprosto sladké? Pokud ano, máme přesně pro vás perfektní parfém, který představuje vaši čerstvou zamilovanost v tekuté podobě.  

Mad love je nejnovější parfémovou kreací světoznámé zpěvačky a skladatelky Katy Perry, která už vydala úspěšné vůně jako například květinově-ovocná Killer Queen. Nejnovější parfém spatřil světlo světa na začátku letošního roku a možná ani není divu, že se jedná o sladkou šílenou lásku, jelikož samotná zpěvačka takovou právě prožívá s hercem Orlandem Bloomem.

Na úvod zmíněné vůně ucítíte jablečný sorbet, po kterém následuje ovocná kyselost jahod a růžového grapefruitu. Srdce zde tvoří směs srdcovky nádherné, pivoňky a jasmínu. Vůni lze celkově popsat jako aromaticky sladkou, jejíž základ je tvořen pižmem, santalovým dřevem a od začátku vůně velmi intenzivní kokos. Tak trochu připomíná letní ovocný koktejl nebo zmrzlinový pohár doplněný sirupem. Pro prodloužení intenzity sladkých složek, které mají tendenci se vypařovat rychleji než například santalové dřevo, jenž na kůži drží několik hodin, doporučujeme tento kousek aplikovat spíše na oblečení a do vlasů.

Parfém svým flakonem dává vzpomenout na Katin o rok starší Mad Potion, ale kromě vzhledu tyto dva parfémy nelze srovnávat. Flakon vzbuzuje dojem kouzelného lektvaru, který svým baňkovitým zpracováním slibuje věčnou lásku. Je světle růžový jako cukrová vata, takže není divu, pokud vám vůně připomene teplé a zábavné večery strávené na letní pouti. Mad Love je parfém, který doporučujeme spíše pro mladé slečny a dámy, ale pokud jste věčná romantička, která má tento typ vůní v oblibě, tak je pro vás tato vůně jako stvořená.

Milujete sladké i svěží ovocné parfémy? Přečtěte si náš článek Nejlepší ovocné vůně!

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: