NOVINKA: adidas Born Original – nová cool dvojice vůní pro ni a pro něj!

Martina  |  21. 9. 2015  |  Přidat komentář

adidas

Konečně je to tady! Po dlouhé době důkladných příprav uvedla renomovaná značka sportovního oblečení adidas Originals na trh novou dvojici vůní pro muže a ženy adidas Born Original. Tyto vůně by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti, protože jsou opravdu jedinečné. Rozhodně nejsou určeny pro ty, kdo chtějí zapadnout v davu. Naopak, jsou to vůně, s nimiž vzbudíte pozornost na každém kroku.

Popusťte uzdu své fantazii a kreativitě!

Jsem ráda, že se na trhu po dlouhé době objevily vůně, za nimiž stojí nějaký příběh a nápad. Značka adidas Originals se obecně staví proti uniformitě a šedi a vyzdvihuje originalitu, individualitu a autentičnost. S uvedením této dvojice vůní na trh proto pojí otázku, na kterou rovnou přináší i odpověď: „Kdy jsme se skutečně narodili? Ve skutečnosti ožíváme ve chvíli, kdy nalezneme své vlastní kreativní já.“

Vůně adidas Born Original mají podnítit touhu po originalitě a rozpoutat fantazii a kreativitu v každém z nás. Ptáte se jak? Mícháním složek, které ve výsledku představují výbušnou směs kontrastních nót. Jednotlivé prvky se perfektně propojí v dynamickou ale zároveň harmonickou kompozici. A stejně tak tyto vůně podněcují ty, kdo je nosí, aby se odvážili podívat se na okolní svět jinak, nově, kreativně. Aby se odvážili smíchat, spojit, mixovat a remixovat nápady, módu, muziku, technologii. Zkrátka tyto vůně podněcují k životu naši fantazii, aby probudila originál v každém z nás.

A jaké tyto vůně jsou?

adidas Born Original pro ni je šťavnatá, lehce (to znamená příjemně) nasládlá vůně, která vám dodá energii. Na začátku ucítíte koktejl výrazného bergamotu, meruňky a pomerančové kůry, který je vkusně doplněn exotickými tóny kokosu a jasmínu, jež dodávají vůni na smyslnosti, což je u dámských parfémů potřeba. Celou kompozici uzavírá a dotváří jemný nádech tonka bobů.

adidas born w

adidas Born Original pro něj působí na vaše smysly jako jamování. Naláká vás na návykový jantarově-skořicový akord. Směs rebarbory a lístků fialky dodává zelený lyrický aspekt, který souzní s kořenitými riffy černého pepře a pomerančového oleje. Je to jedinečná, vyváženě aromatická a lehce dřevitá vůně, která vás zaručeně nadchne.

adidas born m

Protože jedna z hlavních vlastností obou vůní je dynamičnost, promítli tvůrci dynamiku i do vzhledu flakonu. Design představuje roztavené tekoucí sklo, tedy hmotu v pohybu a ve stavu změny. Vše je doplněno industriálními prvky, jako je uzávěr ve tvaru matice s pojistkou, jejímž vytažením uvolníte vůni. Uzávěr nese bronzovou barvu pro ni a ocelově šedou pro něj, stejně jako logo trojlístku, které zdobí minimalistickou bílou krabičku.

Pánská toaletní voda adidas Born Original je k dostání v 30ml, 50ml a 75ml balení a je doplněna i o sprchový gel a tuhý deodorant. Dámská parfémovaná voda je k dostání v 30ml, 50ml a 75ml balení, k dispozici je také tělové mléko a sprchový gel.

adidas born x

 

Fotogalerie k příspěvku

Dalších 1 obrázků ve fotogalerii

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek

ŽIJTE PODLE SEBE s BOSS Alive

ŽIJTE PODLE SEBE s BOSS Alive

V dnešním moderním světě může každá žena být sama sebou, cítit se tak svobodně a žensky, jak si její srdce přeje. BOSS ALIVE Eau de Parfum a BOSS ...

Celý příspěvek