2 Novinka! Liftactiv Advanced Filler od Vichy vidí vrásky jinak.

Martina  |  1. 4. 2014  |  Přidat komentář

vichy liftactiv af

Řada Liftactiv od Vichy je známou a neúnavnou bojovnicí proti vráskám. Novinkou pro rok 2014 je přípravek proti vráskám Liftactiv Advanced Filler. Odborníci a dermatologové značky Vichy se tentokrát podívali na vrásky a další znaky stárnutí pleti z trošku jiného úhlu pohledu.

Výraz obličeje je určující

vichy liftactiv af

Přestali řešit pouze vyhlazení vrásek, ale zaměřili se na celkový výraz obličeje, který nejvíc ovlivňuje to, jak moc staře nebo mladě vypadáme. Máte pocit, že váš obličej už není to, co to bývalo a že se stoupajícím věkem přibývají nejen vrásky, ale především smutný, zamračený a unavený výraz? 

Věděly jste, že za smutný a zamračený výraz v obličeji, který způsobuje to, že vypadáme zbytečně starší, můžou především vertikální vrásky? Takže pryč s nimi! Jsou to vrásky mezi obočím, po stranách nosu, nad rty a kolem rtů. Tyto vrásky jsou hluboké a odolné a doposud jediné účinné řešení, jak se jich zbavit, představovala plastická chirurgie.

 

 

Vertikální vrásky zmizí i bez skalpelu - ty první již po měsíci

Nad tím, jak se zbavit vertikálních vrásek bez použití skalpelu, bádal celkem 10 let výzkumný tým laboratoří Vichy a přišel s novinkou, která představuje doposud nejúčinnější řešení pro korekci vrásek a smutného výrazu od Vichy! Liftactiv Advanced Filler vyplňuje vrásky, i ty vertikální, omlazuje rysy a zlepšuje celkový výraz obličeje. Může za to rekordní koncentrace čistého retinolu a derivát kyseliny jasmínové (LR2412), který funguje jako jakási vnitřní injekce a vyplní všechny vrásky, včetně těch vertikálních. To zní celkem nadějně, nemyslíte?

vichy liftactiv af

Testy prováděné na 40 ženách ukázaly, že výsledky korekce vrásek jsou viditelné už po prvním měsíci používání, rekordní korekce vrásek byla vnímatelná po dvou měsících a 90 % žen potvrdilo celkové zlepšení svého vzhledu na první pohled. Mně osobně tohle zjištění udělalo fakt radost a myslím, že Liftactiv Advanced Filler opravdu stojí za vyzkoušení.

A jak se Vichy Liftactiv Advanced Filler používá? Ráno nebo večer na celý obličej (vynechat okolí očí a nekombinovat s přípravky obsahujícími retinol). Je hypoalergenní, má ultra lehkou fluidní texturu a nemastí.  

 

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
ANNA  |  8. 4. 2014 16:35:27
KDYSI VICHY NABIZELA SVE PRODUKTY NA DELSI SKOUSKU KOUPILA JSEM SI PRODUKT A MNELA JSEM MOZNOST POROVNAVAT NA SOBE POSTRADAM DLOUHODOBEJSI VZORKY
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak se starat o pleť po čtyřicítce?

Jak se starat o pleť po čtyřicítce?

S přibývajícím věkem pokožka postupně ztrácí svou pružnost a schopnost regenerace, proto se na pleti objevují stále výraznější vrásky. Pokud si ...

Celý příspěvek

TOP Anti-Age ingredience

TOP Anti-Age ingredience

Dnešní doba nám nabízí nepřeberné množství přípravků proti stárnutí s příslibem krásné, svěží a mladistvě vypadající pleti. Jak ale zjistit, že právě ...

Celý příspěvek