2 NOVINKA: Opravdový módní hit – největší koncentrace třpytek pro vaše rty!

Martina  |  8. 6. 2015  |  Přidat komentář

glitter lips

Třpytky neodmyslitelně patří do světa líčení. Třpytivé laky na nehty, oční stíny, lesky na rty jsou kosmetickými hity už několik let. Nedávno ale otřásla kosmetickým trhem žhavá novinkaGlitter Lips. Opravdová koncentrace třpytek rozzáří vaše rty jako nic jiného před tím. Proto tato novinka doslova zaplavila zahraniční módní blogy, okouzlila přední světové celebrity a konečně dorazila i k nám! O co se jedná? Glitter Lips je speciální dlouhotrvající lesk na rty, který doslova obalí vaše rty tisícem drobných třpytek a ty pak budou zářit!

Když se mi poprvé dostala tato věc do ruky, tak jsme nevěřila, že je možné docílit takového výsledku jako na fotografiích z letáku. A musím potvrdit, že se to povedlo - chtělo to jen malinko rychlejší postup, než jsem u běžného líčení zvyklá.

Aplikace

Každé balení Glitter Lips obsahuje speciální lepidlo, které vypadá jako malý lesk na rty, balení třpytek a aplikační štěteček. Aplikace je velmi jednoduchá, ale jak jsem říkala, musí být rychlá, aby vám lepidlo nezaschlo dříve, než na něj stihnete nanést třpytky. Takže já doporučuji nejprve natřít spodní ret a hned poté na něj aplikovat třpytky. Přestože máte k dispozici speciální aplikační štěteček, já doporučuji použít prsty, je to mnohem rychlejší. Poté to stejné zopakujte na horním rtu. Vůbec se nemusíte bát toho, že budou třpytky všude okolo jen ne na rtech, stačí vzít vatovou tyčinku, namočit ji do krému a zbavíte se přebytečných třpytek během pár sekund.

glitter lips foto

Výsledný efekt

Opravdu jsem byla velmi mile překvapená z toho, jak Glitter Lips na rtech vypadaly. Měla jsem dost velkou obavu, že výsledný efekt bude nepřirozený, že se rty budou třpytit až moc a že vyjít takhle nalíčená ven bude chtít hodně odvahy (které zase tak moc nemám). Ale vůbec ne, rty vypadaly fantasticky! Je pravda, že jsem vyzkoušela světlejší odstíny, ale jsem si jistá, že i ty tmavé vypadají taky výborně. A co je naprosto nečekané, je neuvěřitelná výdrž Glitter Lips! Třpytky na rtech vydrží opravdu dlouho (klidně i celou noc). Blíží se čas letních večírků a podle mě není lepší příležitost, kam si Glitter Lips vzít. Ozvláštníte svůj look a zaručeně zazáříte. Jen si pospěšte, protože si myslím, že za chvíli už nebudou Glitter Lips žhavou novinkou, ale spíš večírkovou klasikou. Takže vystupte z davu a oslňte třpytivými rty už teď! Vybírat můžete z několika různých odstínů, podívejte se.

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 2 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Adela  |  1. 7. 2015 20:12:01
Nechci být zlá, nesohlasím. Vůbec to není jako na obrázku. Proto vůbec nedoporučuji tento produkt kupovat.
odpovědět
Zdenka  |  2. 7. 2015 10:10:17
Já musím oponovat, mám ho doma a podle mě je to super - decentní a přitom odvaz. Možná záleží na barvě, kterou máš...
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

Ahoj všichni, opět vás zdraví vaše Miss Notino Hanča. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z festivalu Colours of Ostrava, jehož 17 ...

Celý příspěvek

RECENZE: Lip plumpers – zvětšují rty nebo ne?

RECENZE: Lip plumpers – zvětšují rty nebo ne?

Smyslné plné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud vás jimi příroda neobdařila, není třeba si zoufat ani hledat pomoc u plastického chirurga. Na trhu ...

Celý příspěvek