87 NOVINKA: Castelbel - portugalská kosmetika, která má styl

Radek  |  26. 2. 2016  |  Přidat komentář

luxusní kosmetika

Před časem jsme se podívali do levandulí provoněné francouzské Provence a dnes se posuneme ještě o kousek dál, až do nejzápadnějšího koutu Evropy. Do země mořeplavců, korku a výborného vína. Tipujete správně, dnes vám představím naši kosmetickou novinku původem z Portugalska a to konkrétně z přístavního města Porto. To je známé produkcí světoznámého dezertního vína, starobylou čtvrtí Ribeira zapsanou na seznam světového kulturního dědictví Unesco a také tím, že se v posledních letech objevuje na předních příčkách cestovatelských serverů jako město, které byste při vašich cestách rozhodně neměli minout. A díky notino.cz můžete toto město zažít doslova na vlastní kůži už teď a to se značkou Castelbel a její exkluzivní řadou Portus Cale.

V počátcích se tato značka zaměřovala především na ruční výrobu exkluzivních mýdel, které časem doplnily výrobky péče o celé tělo, parfémy a také vonné designové svíčky. Kombinace vybraných ingrediencí, pečlivě koncipovaných vůní a doopravdy luxusního designu se ukázala jako dobrá volba. Celých 80 % svých výrobků totiž firma vyváží. Já vám dnes představím její pánskou řadu Black Range, ze které jsem měl možnost otestovat tři výrobky. Stejné produkty zároveň může vyhrát i někdo z vás v naší soutěži. A pokud je vám náhodou líto, že budeme soutěžit jen o pánskou kosmetiku, tak nezoufejte. Výrobky řady Portus Cale mají i svoji dámskou variantu Rosé Blush, o jejíž testování se postará moje kolegyně Martina a v rámci její recenze ji budete již brzy moct vyhrát také. A jak si tedy výrobky značky Castelbel vedly?

Testování kosmetiky pro muže se věnuji dlouhodobě a můžu popravdě říci, že začínám být čím dál tím náročnější. U testovaných výrobků nehledám jen tu kvalitu, kterou sama daná značka deklaruje, ale také něco navíc, co mě překvapí nebo udiví. Prostě něco, co dlouhodobě utkví v mé paměti a já tak daný výrobek mohu dále někomu doporučit. A pokud byste se mě teď zeptali, jaký kosmetický dárek koupit nějakému muži, abyste ho překvapili, tak vám bez váhání řeknu, že něco od Portus Cale. A taky vám hned řeknu proč. Nejenže jsou výborné, ale naprosto božsky vypadají. Tak dobře, že jsem jejich klasické mýdlo málem ani neotevřel, protože mi to bylo líto. Mýdlo samotné má netradiční černou barvu, což samo o sobě navozuje pocit luxusu, který ještě podtrhuje do mýdla ručně vyrytý název a jak jinak vše opět ručně zabaleno do kvalitního křídového papíru a ovázané černou hedvábnou stuhou. Celý design pánské řady je nadčasovou kombinací černé a stříbrné barvy a vychází ze vzhledu tradičních portugalských kachlíků tzv. „azulejos”.

castelbel portus cale black range

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mýdlo i přes svoji čtvrtkilovou váhu padne velmi dobře do ruky a dobře se s ním myje. Tvoří doopravdy bohatou pěnu a díky rostlinným olejům velmi dobře hydratuje pokožku. Jeho parfemace je dostatečná na to, abyste ji na pokožce cítili i poměrně dlouhou dobu po sprše či po koupeli. Velmi podobně je na tom i tekutá varianta mýdla, určená na ruce a tělo. Pocitově vůně vydrží o něco kratší dobu, ale to je asi dáno tím, že s pevným mýdlem se myjete podle mě intenzivněji. Ostatně celá řada Black Range má stejně koncipovanou vůni, kterou si samozřejmě naplno užijete ve formě toaletní vody. Nečekejte ale žádnou tuctovku. Jde o citrusově-dřevitou vůni, kterou tvoří kombinace tónů mandarinky, grepu a ananasu společně s ambrou, cedrem, pižmem, tabákem, solí a mořskými řasami.


Pokud testuji nějakou novou vůni, tak mě samozřejmě zajímá i názor mého okolí a ani v tomto ohledu vůně nezklamala. Hned první den se mě několik lidí zeptalo, co za novou vůni mám, a v zásadě se všichni shodli, že jde o vůni velmi výraznou a mužnou a to i přesto, že je ze začátku výrazně citrusová. Po rozvonění se příjemně položí do svých dřevitých tónů. Takže pokud máte rádi právě tento typ vůní, tak tato toaletní voda pro vás bude ideální volbou. Flakon má velmi jednoduchý elegantní tvar a je z masivního černého skla. A tady snad jediná moje výtka na závěr. Jednak není flakon úplně nejlehčí, což by ostatně až tak nevadilo, ale hlavně nevidíte, kolik vám v něm parfému zůstává. Takže pokud ho používáte jako já vícekrát za den, tak se jednoho dne může stát, že vám bez varování dojde. A to by zrovna u této vůně byla škoda.

A co musíte udělat proto, abyste balíček pánské kosmetiky od značky Castelbel vyhráli?

A co v naší soutěži můžete vlastně vyhrát? Balíček  pánské řady Portus Cale Black Range , který obsahuje:

Castelbel Portus Cale Black Range luxusní portugalské mýdlo pro muže

Castelbel Portus Cale Black Range mycí gel na ruce a tělo

Castelbel Portus Cale Black Range toaletní voda

Stačí napsat do komentáře pod tento článek, který výrobek od značky Castelbel se vám líbí nejvíce a proč.  A nezapomeňte do komentáře přidat váš email.

Soutěž probíhá od 26. 2. 2016 do 20. 3. 2016.

Balíček  kosmetiky Castelbel vyhrává Adam, který nám napsala svůj post 27. 2. 2016 0:14:24. Gratulujeme a posíláme výhru! 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 87 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Nela  |  16. 3. 2016 10:26:43
Nejvíc mě zaujal Castelbel Portus Cale Black Range toaletní voda.Všechny výrobky mají užasný design,vypadají velmi luxusně.Můj bratr je skvělý chlap,který má fyzicky náročnou práci(určitě by uvítal celou řadu této kosmetiky),bylo by úžasné pro něj balíček vyhrát a dopřát mu trochu luxusu.☺🎁
odpovědět
Eva  |  15. 3. 2016 20:48:50
Očuchala jsem parfém na svém kamarádovi...chci vonět jako on))mýdlo,krém, brala bych !!
odpovědět
Irena  |  11. 3. 2016 19:49:07
Mě zaujalo především to mýdlo,protože máme tříletého synka Josífka,který se rád stará o to,aby na umyvadle v koupelně nikdy nechybělo mýdlo na umývání rukou. Určitě by rád rozbalil a položil tam právě toto :-)
odpovědět
Božena  |  10. 3. 2016 21:29:35
Zaujal mě krém na ruce v kelímku, krásně by se vyjímal na pracovním stole.
odpovědět
Richard  |  10. 3. 2016 8:02:40
Mňa najviac zaujalo mydlo :-) to si veľmi prosím. Okrem toho, že ide o luxusnú značku páči sa mi aj dizajn obalov,
odpovědět
Ivča  |  10. 3. 2016 8:00:33
Najviac ma zaujalo mydlo a hlavne tým, že pokožku mužov hydratuje. Môj priateľ má suchú pokožku, niekedy až fľaky :-) rada by som mu dopriala luxus v podobe tejto značky :-) či už krásny dizajn alebo perfektná kvalita :-)
odpovědět
Ivča  |  10. 3. 2016 7:52:36
Najviac ma zaujalo mydlo a hlavne tým, že pokožku mužov hydratuje. Môj priateľ má suchú pokožku, niekedy až fľaky :-) rada by som mu dopriala luxus v podobe tejto značky :-) či už krásny dizajn alebo perfektná kvalita :-)
odpovědět
Zuzka  |  7. 3. 2016 18:01:57
Jako úplně nejlepčavější se mi jeví tělové mléko...protože po loňské zářijové návštěvě Porta chci mít na sobě něco, co mi tu kouzelně nezapomenutelnou cestu tam bude během mých dnů připomínat...:-*
odpovědět
Pavla  |  2. 3. 2016 13:32:39
Castelbel Portus Cale Ruby Red hydratační tělové mléko si dovedu představit u své postele, při jeho použití již díky luxusnímu obalu budu mít pocit, že usínám v krásném hotelu a tento pocit jiště bude mít vliv na můj spánek a na mé sny. A na další den, protože kvalitní spánek dělá divy.
odpovědět
Lucie  |  2. 3. 2016 13:07:19
Mé oslovil ten gel na ruce úplne tu vůni cítím az sem a to ji neznám 😁 ale moc me zaujal obal a provedení. ... vypadá moc luxusně
odpovědět
Lucie  |  2. 3. 2016 13:07:53
odpovědět
Barbora  |  2. 3. 2016 9:06:51
Pro mého náročného muže bych se nestyděla pořídit Castelbel Portus Cale Black Range hydratační krém na ruce. Vypadá to na jednu z kvalitnějších kosmetik a moc se mi líbí design. Věřím, že bych mu udělala radost :)
odpovědět
Jana  |  1. 3. 2016 23:39:11
Uau. No vypadá to super :). Já jsem hrozně ráda, že se "na scénu" vrací tuhá mýdla, moc by mě zajímalo jak konkrétně toto funguje :). Určitě ho vyzkouším. Tato tuhá jsou daleko více účinnější než jejich tekutí bráchové, po celodenní práci na zahradě to ocení nejen můj chlap, ale určitě si kus mýdla uzmu i já :). Moc se mi líbí design obalů, fakt na jedničku. Říká mi to kup si mě (aspoň á to tak teď mám :) ) email
odpovědět
Božena  |  1. 3. 2016 10:54:19
Mám ráda tuhá mýdla, takže mějednoznačně zaujaly dárkové sady mýdel pro muže.
odpovědět
Romana  |  1. 3. 2016 10:17:46
Celá značka působí velmi luxusním dojmem. Příteli bych jednoznačně vybrala portugalské mýdlo, protože sprchové gely vůbec nepoužívá a takové luxusní mýdlo by pro něj byla velká změna oproti nyní používáným.
odpovědět
Romana  |  1. 3. 2016 9:03:57
Celá tahle řada vypadá velice elegantně a krásně, ale pro mého muže bych vybrala Castelbel Portus Cale Black Range toaletní vodu, můj muž si rád potrpí na luxusní vůně.
odpovědět
Ivana  |  1. 3. 2016 6:06:36
Všetky tieto výrobky vyzerajú úplne super...sú nádherné už na pohľad...
odpovědět
Maja  |  29. 2. 2016 23:59:16
Najviac ma oslovil Castelbel Portus Cale Rosé Blush hydratačný krém na ruky nielen kvôli peknému obalu ale aj výživným látkam,ktoré sú na pokožku rúk najma takto v zime
odpovědět
Alena  |  29. 2. 2016 22:35:29
Značka Castelbel se mi moc líbí. Všechny výrobky vypadají báječně, luxusně a exkluzivně. Pro mého miláčka by se mi líbil Castelbel Portus Cale Black Range hydratační krém na ruce, protože má stále vysušené ruce. A jemu by se určitě hodila a líbila celá řada kosmetiky Castelbel :-), je totiž famózní.
odpovědět
Dana  |  29. 2. 2016 22:28:15
Mýdlo by udělalo mému manželovi radost. Má rád luxusní mýdla a Portus Cale takové je.
odpovědět
Janulkai  |  29. 2. 2016 22:15:46
Urcite by sme obidvaja ocenili hydratacne ucinky Castelbel Portus Cale Black Range hydratačny krem,,,,hydratacie nie je nikdy dost👏🏻
odpovědět
Jana  |  29. 2. 2016 22:10:49
Prezentovanú mužskú kozmetiku nepoznám, ale je veľmi pekná až luxsusná. Od značky Castelbel by som uprednostnila umývací gel na ruky a telo, lebo umývanie rúk je u nás najčastejšia denná činnosť.
odpovědět
Věra  |  29. 2. 2016 21:38:53
Můj manžel i syn pracují rukama, mají je zničené a vysušené. Oba by jistě ocenili kvalitní mýdlo, nebo krém na ruce. Tato kosmetika vypadá úžasně a doufám, že i úžasně zabírá na ruce, které živí rodinu. :) :)
odpovědět
Marie  |  29. 2. 2016 20:49:50
Líbí se mi Castelbel Portus Cale Rosé Blush tělové mléko pro ženy pro svoji krásnou vůni a hezký design výrobku.
odpovědět
Marcela  |  29. 2. 2016 20:34:50
Mne sa osobne páčia všetky výrobky, najviac ma na nich láka ich krásny obal, ktorý vyzerá luxusne. Jednoduchý ale zato veľmi pôvabný dizajn obalov výrobkov láka k vyskúšaniu a kúpe. Ja osobne by som rada vyskúšala Castelbel Portus Cale Rosé Blush telové mlieko pre ženy, ktoré má krásny ružový dizajn a praktický dávkovač formou pumpičky..
odpovědět
Veronika  |  29. 2. 2016 20:25:26
Priznám sa že túto kozmetiku nepoznám, má ale krásne , elegantné balenie, ktoré osloví každého milovníka dobrej a kvalitnej kozmetiky. Pre môjho manžela by som prosila vyskúšať Castabel Portus Cale Black Range mycí gel na ruky a telo. Určite musí byť po jeho použití krásny pocit čistoty a vône. Ďakujem.
odpovědět
g.tibi  |  29. 2. 2016 19:33:49
Krém na ruke lebo n.1 je :)
odpovědět
Iveta  |  29. 2. 2016 19:31:51
Velmi se mi líbí obal všech výrobků, nedá se přehlédnout. Myslím, že manžel by ocenil výrobek 2v1 aby si dva samostatné výrobky nepopletl :-))
odpovědět
Martina  |  29. 2. 2016 18:33:09
Kozmetika vyzera byt super a kvalitna... Zaujali ma mydla, dufam, ze aj vona bude pekna... Ďakujem 😀
odpovědět
Monika  |  29. 2. 2016 18:29:32
Libi se mi gel na ruce a tělo. Krásný design a zajimava vůni.
odpovědět
andy  |  29. 2. 2016 18:14:50
Tuto kosmetiku neznám, ale vypadá velice lákavě. Asi bych potěšila toaletkou, bude to určitě zajímavá nová vůně.
odpovědět
Iveta  |  29. 2. 2016 18:10:14
Mě nejvic zaujal gel na ruce a tělo.
odpovědět
Věra  |  29. 2. 2016 16:50:02
NEznám ale nejvíc by se mi pro manžela líbilo tělové mléko
odpovědět
Anna  |  29. 2. 2016 15:37:39
Nikdy jsem neviděla chlapa, který by používal tělové mléko. Myslím si, že s tělovým mlékem značky Castelbel Portus Cale Black Range by se chlap necítil jako ženská díky luxusnímu pánskému designu výrobku;)
odpovědět
Helena  |  29. 2. 2016 15:32:52
Tuto kosmetiku neznám a proto bych chtěla, aby ji můj přátel vyzkoušel. Je úplně jedno jestli to bude krém či mýdlo - prostě ji jen zkusit. A pak se uvidí.
odpovědět
Pavla  |  29. 2. 2016 15:28:42
Uplně nejvíc krásný design ! Vyloženě chlapská záležitost - jak pro dřevorubce ( který už se jako chlap narodil) tak klidně i pro" Metrouše" který by jim rád byl :))
odpovědět
Karolina  |  29. 2. 2016 15:22:01
Dobrý den, nejvíc me zaujal Castelbel Portus Cale Black Range toaletní voda, ptz můj přítel je vysazeny na vůně a touto vonavcickou bych mu udělala ohromnou radost;)) A sama tuto značku neznám a rada bych věděla jak voní ...abych pak mohla pořídit dalším členům rodiny...;) Děkuji a krásný den !
odpovědět
Lenka  |  29. 2. 2016 15:20:17
Nejvíce se mi líbí Castelbel Portus Cale Black Range hydratační krém na ruce, jelikož miluji, když mají muži hebké a jemné
odpovědět
Viera  |  29. 2. 2016 15:07:42
Jednoznačne Castelbel Portus Cale Black Range telove mlieko,pretože môj miláčik sa rad necháva masírovať po
odpovědět
Petra  |  29. 2. 2016 15:07:30
Castelbel Portus Cale Black Range mycí gel na ruce a tělo - mě zaujal nejvíce, protože pánové nejvíce používají sprchové gely popř. mycí gely na ruce a tělo.
odpovědět
Jana  |  29. 2. 2016 15:06:52
Z nabídky mě nejvíc zaujal krém na ruce s vůní ovoce, protože mám voňavé krémy ráda.
odpovědět
Hana  |  29. 2. 2016 15:06:47
Líbilo by se mi Castelbel Portus Cale Black Range tělové mléko pro muže. je to věc veskrze praktická a přítel by byl nadšený.
odpovědět
Jana  |  29. 2. 2016 14:40:43
Řada nové portugalské kosmetiky mě zaujala a říct, co mě zaujalo víc je těžké, protože tuto kosmetiku neznám a nemám vyzkoušenou. Takže řeknu, že mě zaujalo vše, protože obal je nádherný a láká k vyzkoušení. Myslím, že já i manžel bychom nebyli proti to vyzkoušet.
odpovědět
Elsička  |  29. 2. 2016 14:15:16
Pro svoji drahou polovičku bych si vybrala zcela jistě toaletní vodu! Myslím, že její používání bych ocenila nejen já, ale i kolegové, kolegyně a široké okolí mého muže (A určitě si nemyslíme, že "správný muž" má být cítit potem a tabákem!).
odpovědět
zuzana  |  29. 2. 2016 13:49:12
mna najviac zaujala Castelbel Portus Cale Black Range toaletní vodapre mojho manzela kedze si potrpi na luxux :) email:
odpovědět
Šárka  |  29. 2. 2016 13:39:08
Mám hodně náročné bratra který si potrpí naluxus a kvalitu. A pro něj by se mi to moc líbilo. Castelbel Cale Black Range Luxusní Portugalské mýdlo pro muže.
odpovědět
Pavol  |  29. 2. 2016 13:13:33
(dodatočne e-mailová adresa)
odpovědět
Pavol  |  29. 2. 2016 13:11:06
Páči sa mi : Castelbel Portus Cale Black Rande - luxusné Portugálske mydlo pre mužov. /pôvabná vôňa,po umytí zjemňuje a regeneruje pokožku rúk/
odpovědět
Lenka  |  29. 2. 2016 13:06:27
Úžasné, slušivé balení. Libí se mi mýdla... pěkné dárkové sady. Edice černého mýdla - zajímavé.
odpovědět
Berenika  |  29. 2. 2016 13:01:41
Najviac ma zaujalo mydlo- celkovo sú muži dosť leniví a používanie mydla v tuhom stave je určite príjemným osviežením a zmenou klasickej rutiny- tekutého mydla.
odpovědět
Klára  |  29. 2. 2016 12:50:52
Zaujaly mě krémy na ruce - ty obaly vypadají naprosto úžasně! :-) Těším se až bude přidán popisek, abych se o nich dozvěděla více :-)
odpovědět
bozena.rachunkova  |  29. 2. 2016 12:15:36
Zaujal mě gel na ruce a tělo, velmi lákavé provedení a určitě stojí za vyzkoušení i obsah.
odpovědět
Gabriela  |  29. 2. 2016 11:42:44
Naprosto mne zaujalo mýdlo na ruce. Ještě jsem podobné neviděla a láká mne vyzkoušet. Na jeho pánskou vůni jsem zvědavá a těším se na ni, parfemace produktů určených pro muže se mi mnohdy líbí více, než-li u těch pro ženy. Takže bych si určitě nějaký produkt pořídila jen sama pro sebe. :) E-mail:
odpovědět
Ivana  |  29. 2. 2016 11:30:56
Celá řada vypadá naprosto úžasně a lákavě. Těžko se dá vybrat jen jeden výrobek, když se mi líbí vlastně celá řada. Pro mého mužíčka, který miluje jednoduchost a stylovost černé, bych vybrala mycí gel na ruce a tělo. /
odpovědět
Michaela  |  29. 2. 2016 10:25:44
Nejvíce se mi líbí mycí gel na ruce a tělo, hlavne kvuli jeho luxusnímu a predevsím praktickẽmu obalu s dávkovacem.
odpovědět
Jana  |  28. 2. 2016 16:19:49
http://www.parfums.cz/castelbel/portus-cale-ruby-red-luxusni-portugalska-mydla/ to je krása, již je vidím u své vany
odpovědět
Lenka  |  28. 2. 2016 16:17:53
Je to luxusní tuhé mýdlo pro muže, které získalo hned mé sympatie ;-) . A proč ? Pro jeho velikost, která nikterak nezatíží při cestách, nezabere misto v šuplikách a přitom vyvoni obrovskou silou . I jeho intenzita pěněni je příslibem tajuplného sprchování ve dvou ;-) .
odpovědět
Hana  |  27. 2. 2016 18:45:53
Castelbel Portus Cale Black Range tělové mléko pro muže, mám ráda, když o sebe muž pečuje a také, když svou "čistotu" a vůni zdůrazní a tělíčko poněkud zvláční i tělovým mlékem.
odpovědět
Lucie2606  |  27. 2. 2016 17:35:26
Nejvíce se mi líbí tuhé mycí mýdlo, připadá mi praktické a muž v mé domácnosti si myslí totéž. :) Naučil mě to sám používat. Navíc se mi líbí ten design - elegantní černá (y)
odpovědět
Vendula  |  27. 2. 2016 16:48:17
Mě zaujalo na první pohled Castelbel Portus Cale Black Range tělové mléko pro muže které bych pořídila manželovi který se rád mastí mým tělovým mlékem tak by měl konečně vlastní :)
odpovědět
Petra  |  27. 2. 2016 16:01:58
Vsechny vypadaji uzasne. Hezke baleni, u ktereho bych se hned zastavila. Zaujme. Ale kdybych mela vybrat jeden vyrobek, tak by to byla toaletka. Pritel jeste do ted nenasel vuni, ktera by mu sedla a tahle musi vonet nadherne. Verim, ze by ji pritel zaradil na prvni pricku :)
odpovědět
Irena  |  27. 2. 2016 15:46:59
Vypadají skvěle všechny :) ale za sebe bych pro svého přítele vybrala toaletku. Chtělo by to novou neobyčejnou vůni ke které bych se mohla přitulit.
odpovědět
Lida  |  27. 2. 2016 13:27:02
Osobně tuto kosmetiku neznám, ala syn by ocenil jistě toaletní vodu. Po jeho odchodu do školy to u nas voní jako v parfemerii, zakláda si na tom, aby vždy pěkně voněl. A pokud jsou příjemně parfémované i ostatní výrobky této značky, tím více by se mu líbily.
odpovědět
Jana  |  27. 2. 2016 12:42:07
Bylo pro mě velice těžké z této úžasné nabídky vybrat pouze jeden produkt, který se mi líbí nejvíce. Nakonec jsem vybrala-je to Castelbel Portus Cale Black Range tělové mléko pro muže. A proč právě ono? Můj manžel žádné své tělové mléko nemá a neustále používá moje tělová mléka. Chtěla bych mu dopřát , aby měl své vlastní a nemusel pořád vypotřebovávat moje :).Navíc má výrobek přenádherný vzhled, za mě naprostá paráda.
odpovědět
Dáša  |  27. 2. 2016 8:23:30
Výrobek, který se mi od značky Castelbel nejvíce líbí a který bych koupila svému příteli je: Castelbel Portus Cale Black Range mycí gel na ruce a tělo. A to z prostého důvodu, má nádherný a především velmi praktický obal, díky kterému nedojde ke kontaminaci výrobku zákazníkem a hlavně má velmi praktické dávkování a to pro použití jak na ruce tak na tělo. Sice nevím, jak voní, ale jenom za toto provedení za mě jasný palec nahoru! :)
odpovědět
Laura  |  27. 2. 2016 4:25:16
Určitě parfém přítel se rad voní :) i kdyz jde jen se psem musi vonět ;) je to nejvonavejsi kluk z našeho města snad 😀
odpovědět
Adam  |  27. 2. 2016 0:14:24
Ahoj, nemůžu říct , že by se mi líbilo něco méně od této značky,a proto se mi líbí všechno a určitě bychto tyto produkty chtěl zkusit.
odpovědět
Hanka  |  26. 2. 2016 20:21:03
Měla bych zálusk na Castelbel Portus Cale Black Rande mycí gel na ruce. Miluji totiž tekutá mýdla. A zajímala by mne nová vůně.
odpovědět
silvie  |  26. 2. 2016 20:12:39
Libi se mi myci gel na ruce a telo - ma prakticke baleni - davkovac - muj muž oceni jednoduche dávkování-
odpovědět
Katerina  |  26. 2. 2016 19:30:50
Pro pritele bych vybrala telove mleko. Stale ho mazu svym mlekem a nikdy se mu do toho moc nechce, s timto by se mu to urcite libilo vic a byl by prekvapeny :) Ja miluji kdyz krasne voni a s timto mlekem by byl vonavy cely :)
odpovědět
Zdena  |  26. 2. 2016 19:14:23
Líbí se mi Castelbel Portus Cale Rosé Blush mycí gel na ruce a tělo. Mám ráda zajímavé a pěkné věci a mycí gel na ruce a tělo mou představu naprosto splňuje.
odpovědět
Martin  |  26. 2. 2016 19:04:59
Nejvíce se mi líbí parfem,krasne voni a ja rad krane vonim 😀
odpovědět
Jolana  |  26. 2. 2016 18:11:39
Nejvíce se mi líbí telove mléko, ráda cuchamk priteliejak voní když se navoni nebo namaze. Tak bych "oňufala" neco nového na svým milovaným.
odpovědět
michaela  |  26. 2. 2016 17:39:57
Vzhled teto kosmetiky v cerne barve pusobi vzdy luxusne a pansky, takze chvalim za 1 :-). Jinak manzel rad pouziva pevne mydlo,tak me zaujalo portugalske luxusni mydlo. Krem na ruce uzije cela rodina :-)
odpovědět
radek  |  26. 2. 2016 17:30:48
Značku neznám ale kořeněná vůně to já můžu je třeba vyzkoušet něco nového
odpovědět
Zdenka  |  26. 2. 2016 17:23:46
S kosmetikou Castelbel bohužel nemám zatím žádnou zkušenost.....ale musím říct,že flakony a obaly této kosmetiky jsou luxusní,doufám,pevně věřím,že osobní zkušenost bude taky takhle nadšená :)
odpovědět
Markéta  |  26. 2. 2016 17:20:41
Castelbel Portus Cale Black Range( mycí gel na ruce a tělo) Mám ráda, když si čtu nebo koukám na TV a pěkně mi voní ruce :)
odpovědět
Zdena  |  26. 2. 2016 17:19:35
U mě vede jednoznačně Castelbel Portus Cale Black Range toaletní voda, nebot by se velmi líbila mému manželovi, který je horší než lecjaká žena, vždy musí mít na střídání nejméně 3 toaletní vody.
odpovědět
Marie  |  26. 2. 2016 17:18:14
Dobrý den, Z pánské řady mě zaujal nejvíce mycí gel, určitě by ho partner ocenil. Co se týká dámské řady zaujala mě toaletní voda Rosé Blush. Její výrazný obal a hlavně sladká květinovo ovocná vůně! To je něco pro mě.
odpovědět
Zdenka  |  26. 2. 2016 17:17:57
S kosmetikou Castelbel nemám dosud žádnou zkušenost,ale musím říct,že flakony a obaly této kosmetiky jsou nádherné.....i vystavit jen do koupelny, by byl krásný doplněk :) Doufám,že budu mít osobní zkušenost..... :)
odpovědět
Mirka  |  26. 2. 2016 17:08:32
Líbí se mi Castelbel Portus Cale Rosé Blush - voňavé tělové mléko pro ženy ...
odpovědět
Beata  |  26. 2. 2016 17:07:47
Vidím to na toaletní vodu, jelikož na ty je má drahá polovička dost úchylný👨takže takovou luxusní toaletkou býti můj muž obdařen, to potom snad by mi splnil každý sen. 😇😈
odpovědět
Beata  |  26. 2. 2016 17:09:53
odpovědět
Jaroslav  |  26. 2. 2016 17:03:34
Vybral bych si Castelbel Portus Cale Black Range toaletní voda, protože rád bych vyzkoušel novou vůni a hlavně co by na ní řekla přítelkyně :-)
odpovědět
Veronika  |  26. 2. 2016 16:59:17
Castelbel Portus Cale Black Range hydratační krém na ruce - protože přítel si nerad krémuje ruce, protože je to údajně ženská záležitost a nemá rád ten pocit mastných rukou a nerad čeká, než se krém vstřebá :) Ale věřím, že kdyby měl tuto stylovou černou sadu kosmetiky, že by to rád používal sám od sebe a často...
odpovědět
Monika  |  26. 2. 2016 16:57:53
Manzelovi bych vybrala krem na ruce,ma velmi citlivou pokozku a stale problem se suchyma rukama a tak krem pro nej je nezbytnosti a uprimne me velmi zaujal obal kosmetiky a pokud je tak dobra jak vypada myslim si,ze by to byla trefa do cerneho.😉☺
odpovědět
Petra  |  26. 2. 2016 16:47:20
Moc se mi líbí Castelbel Portus Cale Black Range mycí gel na ruce a tělo, protože to je vlastně 2v1 což je pro muže velmi výhodné :) Většinou neradi používají více produktů.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: