6 NOVINKA: ZPOMALTE (stárnutí vaší pleti)!

Martina  |  31. 10. 2016  |  Přidat komentář

pleť

Donedávna bylo trendy zrychlovat. Žijeme v hodně vysokém tempu. Teď se o slovo hlásí hnutí za zpomalení, které tvrdí, že „čím rychleji, tím lépe“ už neplatí.  Být „pomalý“ prý totiž znamená dělat věci správnou rychlostí. Takže zpomalte a začněte si užívat života. Zpomalí se i stárnutí vaší pleti.

Zpomalení projevů známek stárnutí vychází přímo z hnutí za zpomalení a z potřeby dělat věci v pravý čas a ve správném pořadí tak, abychom je dělali dobře a získali trvalé výsledky. Ve vztahu k pleti a k jejímu stárnutí to znamená přeřazení na nižší rychlost, abychom vypadaly krásně nejen dnes, ale zůstaly tak krásné dlouhodobě.

Nový cíl? Stárněme s elegancí

Snažit se vypadat mladě za každou cenu často působí komicky a nedůstojně. Ale umět stárnout s grácií a přitom vypadat pořád dobře, neumí každý. Laboratoře Vichy se při výrobě péče SLOW ÂGE zaměřily na tzv. „tiché stárnutí“. Co to je? Je to stárnutí způsobené vnějšími vlivy a neprojeví se na naší pleti hned, ale až v budoucnu. Musíme proti němu ale začít budovat už ve chvíli, kdy zatím vidět není. Proto laboratoře Vichy zvolily nový přístup – neřeší až tak okamžitý prchavý výsledek, ale ukazují cestu k novému přístupu, kterým je investice do budoucnosti zdravé a mladě vypadající pleti.

Vichy Slow Age

Jak vznikají známky stárnutí a jak je zpomalit?

Vznikají v Exposomu. Exposom je množství vlivů vnějšího prostředí a biologických odpovědí organismu na vnitřní procesy. A naše pokožka, která chrání naše tělo, je vystavena jak vlivům vnějším (UV záření, znečištění), tak i vlivům vnitřním (stres, únava, špatná strava). A oba tyto vlivy výrazně ovlivňují to, jak naše pleť vypadá. Proto ji musíme před vlivy Exposomu chránit. Jak? Péčí Vichy SLOW ÂGE.

Neviditelné stárnutí, viditelné výsledky

Laboratoře Vichy vytvořily produkt, který dokáže naši pleť před vlivem Exposomu ochránit a zpomalit tak značky stárnutí. Tato péče vám nevyhladí vrásky, ale o to účinněji bojuje proti vznikajícím vráskám, které se chystají projevit teprve v budoucnu. Spojily všechny aktivní látky spolu s UV filtry v ultra jemnou a vysoce senzorickou texturu. Díky pečlivě vybraným látkám se textura rychle vstřebá a zanechává sametový finiš. Parfemace je velmi svěží, jsou cítit ovocné a vodní tóny, přitom odpovídá potřebám i té nejcitlivější pleti.

A jak svůj produkt laboratoře Vichy testovaly? Vichy vybralo 120 žen se všemi typy pleti s různou mírou vystavení Exposomu (kouření, vystavení znečištění, stres, nedostatek spánku), aby získalo reprezentativní panel skutečných žen. Mezi ženami, které používaly běžnou kosmetiku a ženami, které používaly SLOW ÂGE, došlo k výraznému zlepšení u těchto pěti známek stárnutí pleti: vrásky v okolí očí, tmavé skvrny, záhyby na tvářích, viditelnost pórů a ztáta plnosti tváří. 

Můj pocit z Vichy SLOW ÂGE?

Na balení SLOW ÂGE oceňuji hlavně dávkovací pumpičku, kterou Vichy používá u svých produktů celkem běžně. Stačí jedno až dvě stlačení na celý obličej i krk. Konzistence je velmi lehká, je to taková fluidní emulze, která se velmi dobře roztírá i vstřebává do pleti. Hned po aplikaci cítíte, jak fluid proniká do vaší pokožky opravdu hluboko a ta dostává pořádnou dávku hydratace. Kromě toho pleť okamžitě zjemňuje a zvláčňuje. To ucítíte hned na dotek. „Sametový finiš“, který slibuje Vichy, můžu potvrdit. Fluid je parfémovaný, ale velmi lehce. Obecně preferuji produkty bez parfemace, ale tahle je mimořádně jemná a příjemná, takže mi to vůbec nevadilo. Naopak. Asi po třech týdnech používání jsem si všimla hlavní změny v tom, že se mi zmenšily póry a pleť je rozjasněná a vypadá zdravě. To je přesně to, co od pleťové péče chci. A to, jestli dokáže zabránit i vzniku vrásek, uvidím asi až časem, ale věřím, že ano.

A jakou anti-aging kosmetiku používáte vy?

Komentáře

V diskuzi je 6 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Miloslava  |  3. 11. 2016 18:01:16
Chybí mi tam uvedení věku. Pro jaký věk je tato kosmetika. Děkuji
odpovědět
Martina  |  7. 11. 2016 10:28:57
Je to věková kategorie 30+.
odpovědět
Miloslava  |  3. 11. 2016 18:01:02
Chybí mi tam uvedení věku. Pro jaký věk je tato kosmetika. Děkuji
odpovědět
Miloslava  |  3. 11. 2016 18:00:52
Chybí mi tam uvedení věku. Pro jaký věk je tato kosmetika. Děkuji
odpovědět
Miloslava  |  3. 11. 2016 18:00:47
Chybí mi tam uvedení věku. Pro jaký věk je tato kosmetika. Děkuji
odpovědět
Miloslava  |  3. 11. 2016 18:00:45
Chybí mi tam uvedení věku. Pro jaký věk je tato kosmetika. Děkuji
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Jak na masáž obličeje? TOP pomůcky pro pleť bez vrásek

Jak na masáž obličeje? TOP pomůcky pro pleť bez vrásek

Kvalitní kosmetika je v boji proti vráskám nezbytným pomocníkem, ale nenechávejte všechnu práci jen na ní. Do pleťové péče by totiž měla patřit i ...

Celý příspěvek

Recenze: Nejlepší krémy na kruhy pod očima

Recenze: Nejlepší krémy na kruhy pod očima

Už jste se sama sebe někdy ptala, jak se zbavit kruhů pod očima nebo co je vlastně způsobuje? Teď se dozvíte, proč kruhy pod očima vznikají, zda je ...

Celý příspěvek