NOVINKY Lancaster: 100 % slunečních paprsků pod absolutní kontrolou

Martina  |  20. 5. 2016  |  Přidat komentář

sluneční péče Lancaster

O značce Lancaster už jsem psala loni na začátku léta, protože patří k nejkvalitnější sluneční kosmetice na trhu. Její produkty totiž splňují vše, co od sluneční kosmetiky očekávám. Už 70 let se totiž věnuje podrobnému výzkumu světelných paprsků a jejich vlivu na stárnutí pokožky. Velmi důležitým faktem je to, že UV paprsky reprezentují jen méně než 10 % slunečních paprsků, kterým jste vystaveni. A co ten zbytek? To je infračervené záření a viditelné světlo. Tvoří přes 90 % slunečního záření, které pronikají do hlubších vrstev pokožky a způsobují předčasné stárnutí. Problém je ten, že ne všechna sluneční kosmetiky nás dokáže ochránit před celými 100 % slunečních paprsků a to je špatně. Proto laboratoře Lancater vyvinuly speciální technologii Full Light, která to dokáže.

Ještě dokonalejší ochrana před sluncem

Nové řady produktů Lancaster Sun Beauty a Lancaster Sun Control jsou založeny právě na této technologii Full Light, díky které mají oproti jiné sluneční kosmetice velkou výhodu. Zaměřují se na celé světelné spektrum, tedy na UVA záření + UVB záření + VIDITELNÉ SVĚTLO + INFRAČERVENÉ záření a tím naši pokožku dokonale chrání.

foto article 2

 

Čím nám světelné paprsky škodí?

  • UVB paprsky jsou zodpovědné za opálení, v horším případě spálení kůže.
  • UVA paprsky urychlují stárnutí kůže a narušují správnou rovnováhu buněk.
  • Infračervené paprsky poškozují kožní kolagenová a elastinová vlákna, což v dlouhodobém horizontu vede ke snížení pružnosti a pevnosti pokožky.
  • Viditelné světlo, tvůrce volných radikálů, způsobuje v nejhlubších vrstvách pokožky buněčnou dysfunkci, což přispívá k urychlenému stárnutí kůže.

Proto bylo cílem značky Lancaster vyvinout komplexní systém, který by současně pohlcoval, odrážel a neutralizoval různé vlny světelného spektra a minimalizoval tak jejich škodlivé účinky na kůži. A povedlo se, vznikly řady Sun Beauty a Sun Control, které se zaměřují na celé světelné spektrum a vy s nimi svoji pokožku ochráníte před sluncem v maximální možné míře.

Chraňte i své vlasy!

Stává se vám, že na podzim máte výrazně oslabené vlasy úplně bez života? Je to tím, že v létě extrémně trpí. Je to kvůli slunečnímu záření, slané a chlorované vodě – všechny tyto faktory naše vlasy výrazně oslabují. Proto značka Lancaster uvedla na trh nové pečující olejové sérum na vlasy Sun Beauty Multi-repairing Oil Serum, které okamžitě působí na vlasová vlákna a oživí je do minuty.  Obsahuje totiž vzácné oleje, které mají zázračné účinky. Arganový olej vyživuje a hydratuje vlasová vlákna. Olej inca inchi vlas obalí a zatáhne šupinky. Nanáší se do suchých nebo mokrých vlasů, rychle se vstřebává a poskytuje příjemný pocit. Pořiďte si ho na letošní léto a uvidíte, že vaše vlasy zůstanou zdravé, silné, lesklé a vyživené.

foto article 3

 

Nemusíte na dovolenou, stačí se navonět

Značka Lancaster kromě sluneční péče představila letos ještě jednu skvělou letní novinku. Vůni, která vás přenese na prosluněnou exotickou pláž. Dámská toaletní voda Lancaster Le Parfum Solaire je inspirovaná typickou vůní slunečních produktů Lancaster.

Klasické parfémy není dobré používat, pokud se chystáte opalovat. Tuto vůni se ale nemusíte bát nosit na slunci, ale ani ve městě. Kompozici zvanou Lancaster Parfum Solaire vytvořil parfumér Christiane Plos. Hlavu parfému tvoří květy ylang-ylang, zvonky konvalinky a pomerančovou esenci. Pokožku zaplaví energizující svěžest podnícená bílými květy. Kytice ze skořice, hyacintu, jasmínu a okvětních plátků růže poté zahalí vůni do jemného a velmi ženského závoje. Nakonec přichází do hry hedvábné nóty bílého pižma a heliotropu. Tento efekt druhé kůže je umocněn pudrovou fialkou a akordem dřeva cabreuva. Vyzkoušejte ji, je to vůně, které neodoláte vy ani vaše okolí.

foto article 1

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší antiperspirant nebo deodorant pro muže? Víme, které vybrat!

Nejlepší antiperspirant nebo deodorant pro muže? Víme, které vybrat!

Abychom mohli každý den fungovat, aniž by trpělo naše okolí i vlastní sebevědomí, je potřeba se pořádně vybavit proti potu. Zatímco žena si vybírá ...

Celý příspěvek

Nejlepší samoopalovací krémy na obličej, které vás nezklamou

Nejlepší samoopalovací krémy na obličej, které vás nezklamou

Možná se vám to po několika šedivých měsících nezdá, ale sluneční paprsky už se k nám dostávají čím dál častěji a léto je za chvíli tady! Jestli si ...

Celý příspěvek