16 Už žádné odrosty ani šedivé vlasy! Vyzkoušejte revoluční korektor na vlasy.

Martina  |  10. 9. 2014  |  Přidat komentář

korektory

Taky důvěrně znáte ten problém, kdy se Vám už po dvou týdnech po barvení vlasů začínají objevovat odrosty, které opravdu nevypadají dobře? Ještě větší problém přichází v momentě, kdy vám vlasy žačínají šedivět. Naštěstí je tady rychlé a jednoduché řešení, se kterým přišla americká značka TouchBack – vlasový korektor odrostů a šedin TouchBack Hair Marker.

Tento korektor-fixa představuje opravdovou revoluci v dobarvování odrostlých vlasů, protože splňuje všechny požadavky najednou. Nanáší se na suché vlasy, okamžitě kryje (i zcela šedivé vlasy), nebarví, nedrolí se, nerozmazává se, vydrží až do dalšího mytí vlasů. Jde o skutečnou barvu, která dokonale splyne s barvou vašich vlasů a neobsahuje peroxid ani amoniak, takže vlasy ani nepoškozuje. Co je však úplně nejlepší, je jedinečný aplikátor v podobě širokého plochého štětce, jímž se barva perfektně nanáší a nebarví kůži. Podívejte se na video, jak snadná aplikace je:

Vlasový korektor TouchBack Hair Marker hravě strčí do kapsy všechny ostatní dobarvovače vlasů, jako jsou vlasové řasenky, pudry, barvicí kondicionéry, pěny, atd., které sice odrosty taky zakryjí, ale nikdy ne úplně perfektně. Vyrábí se v osmi přirozených odstnínech, ze kterých si určitě vyberete. Navích TouchBack nemusíte používat jen na dobarvování odrostů, ale můžete si s ním během pár minut udělat super melír. A máme tip i pro pány – ti si s ním mohou snadno dobarvit šedivé vousy.

To, že je tento produkt opravdu úžasný, dokazuje i řada prestižních kosmetických ocenění, které získal – například nejlepší produkt roku 2009, 2011, 2012 Award ALLURE, novinka roku DISCOVER BEAUTY AWARD, ocenění odborníků v oblasti kosmetiky CEW a v roce 2013 Award fitness Beauty.

korektory

Nezapomínejte ani na obočí

Obočí výrazně určuje celkový výraz obličeje, navíc se v poslední době objevil trend hustého a výrazného obočí, které však musí být naprosto dokonalé. K úpravě a zvýraznění obočí můžete použít tužky nebo stíny nebo… praktickou fixu TouchBack BrowMarker. Na rozdíl od tužek a stínů vydrží celý den, je přesná, nerozmazává se a dobarví i prošedivělé nebo prořídlé obočí. Tak si vykouzlete dokonalé obočí a rozlučte se s odrosty jednou provždy!

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 16 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Tatiana  |  24. 7. 2017 16:57:31
Je perfektní. Používám ho už několik let a na odrosty není nic lepšího. Na rozdíl od sprejů nebarví kůži, zakryje co zakrýt má a dlouho vydrží. Píší, že je na 70 použití, ale vydrží déle. Cena je sice vyšší, ale vyplatí se to. Jednou za dva roky těch pár stovek za tuhle vychytávku ochotně dám.
odpovědět
Iveta  |  30. 3. 2016 14:24:14
Hledám korektor na odrosty, tnhle se mi takto na videu dost líbí. Musím chodit na barvu každý měsíc právě jen kvůli odrostům. Pro mne je hlavní důvod zdravotní dopad barvení vlasů. Ale ještě se necítím na to chodit šedivá. Bohužel se často uvádí, že s barvou se pokožkou hlavy do těla dostávají látky, které prý způsobují rakovinu moč. měchýře. Tímto doufám snížím četnost barvení a barvená plocha je nesrovatelně menší. Co si o tom myslíte Vy, ostatní. Řešili jste někdy vliv barvení vlasů na Vaše zdraví? Díky za názor. Iv.
odpovědět
šediny  |  22. 4. 2016 16:14:08
Moč.měchýř není vidět, šediny ano. Na močák nalévat se zelenými čaji, vodou, čekankou. Na šediny co šest týdnů vlasy napěšinkovat, napatlat barvu a pak si dát na čtvrt hodky čaj. Ještě jeden tip: zkus barvení hennou. S těmi barvícími tyčinkami nemám dobrou zkušenost, vydrží pár minut..
odpovědět
Zdena  |  17. 9. 2014 13:06:17
Určitě to za tu cenu stojí! Já taky barvím vlasy jednou za měsíc a zhruba posledních 10 dní před barvením bývám nervózní kvůli odrostům. Pokud by mi tento korektor měl odroszy zamaskovat, jdu do toho! Ať to stojí co to stojí :-)
odpovědět
Ivana  |  17. 9. 2014 11:06:34
Vypadá to úžasně . Vlasy barvím jednou za měsíc a odrosty jsou už vidět. Pokud to o pár dní oddálí barvení a nebo budu mít jen lepší pocit , že odrosty nejsou vidět, tak jedině dobře. Cena je sice vyšší, ale jestli to funguje jako na videu, tak to nemá chybu. Určitě vyzkouším :)
odpovědět
Martina  |  16. 9. 2014 19:25:57
Rozhodně doporučuji, o fixe na obočí jsem se dozvěděla od kamarádky, a nedám na ní dopustit... Je to nadčasový produkt, a díky němu se už nemusím celý den hlídat, opravdu plní svou dlouhodobou funkci... A věřte mi, je to opravdu úleva, těch pár korun navíc za to opravdu stojí, si myslím tedy upřímně já... Sama doporučím všem svým blízkým...
odpovědět
Eva  |  15. 9. 2014 15:49:36
Ty jo, to je cena! Já bych doporučila zkusit třeba www.toppik.cz nebo www.volluma.cz - jsou to zahušťovače na vlasy, které šediny také umí překrýt, jak jsem zjistila... :))
odpovědět
Lenka  |  15. 9. 2014 11:32:08
Pokud je to na 60 aplikací jak píšou, tak to musí vydržet delší dobu. A důležitá věc je, že se to používá jenom na pěšinku a ne po celé hlavě! Myslím, že název vlasový korektor mluví za vše. :)
odpovědět
Katka  |  15. 9. 2014 10:09:17
Podle mě to tak tak drahé není. Vezmete v úvahu, kolik stojí barvení? Tohle sice stojí přes 800 Kč, ale to pořádná barva skoro taky a ta fixa je pokud to dobře chápu na více použití, takže ušetří několik barvení u kadeřníka. a navíc ušetří ten čas strávený u kadeřníka, což je podle mě taky k nezaplacení.
odpovědět
Ivana  |  14. 9. 2014 11:31:27
Možná bych i vyzkoušela,ale bohužel....je to opravdu předražené. :-(
odpovědět
maacaa  |  14. 9. 2014 10:53:53
to pro mně není... je to přiliš drahé.... zdá se mi to až přehnané.. , ale u nás jsou lidi co si to pořídí--
odpovědět
Suzunka  |  14. 9. 2014 0:37:15
Za takové peníze??? Ani omylem!!! To radši přeliv bez amoniaku.
odpovědět
Lenka  |  12. 9. 2014 21:33:44
Tak to je super, určitě vyzkouším. Za dva týdny po dobarvení odrostů mi jdou vidět šediny a pořád dokola běhat ke kadeřnici je opravdu drahé a časově náročné. Nehledě na to, že mi to velmi časté obarvování ničí vlasy.
odpovědět
Vera  |  12. 9. 2014 19:53:17
Za ty prachy??? Sorry,to si radši zajdu na barvu 😉
odpovědět
Katka  |  12. 9. 2014 10:06:08
Ano, udělalo mi to velkou radost - tahle věc se opravdu hodi...
odpovědět
Radana  |  11. 9. 2014 17:31:48
Konečně něco opravdu praktického. Určitě vyzkouším.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Recenze: Nejlepší šampony na vlasy pro muže

Recenze: Nejlepší šampony na vlasy pro muže

Myjete si vlasy namísto pánského šamponu obyčejným „sprcháčem“ nebo používáte šampon proti lupům svojí drahé polovičky? Pánská pokožka hlavy je ...

Celý příspěvek

Mýty o blond vlasech, kterým rozhodně nevěřte

Mýty o blond vlasech, kterým rozhodně nevěřte

Jít na blond je odvážný vlasový krok. Vždy. Jsou však blondýnky a blondýnky. Některé touží po jemných melírech nebo zesvětlení, jako by se právě ...

Celý příspěvek