ŽIJTE PODLE SEBE s BOSS Alive

notino.cz  |  7. 4. 2021  |  Přidat komentář

Hugo Boss

V dnešním moderním světě může každá žena být sama sebou, cítit se tak svobodně a žensky, jak si její srdce přeje. BOSS ALIVE Eau de Parfum a BOSS Alive Eau de Toilette inspirují nový směr a ztělesňují tužby moderních žen a chuť žít naplno.

Inspirováno odvážnými ženami

Nová dámská vůně BOSS ALIVE je inspirovaná ženami, které se nebojí kráčet vpřed. Vyzařuje ženskost, strhující charisma a sílu – vlastnosti, díky kterým BOSS Woman každý den dosahuje úspěchu.

Jemná, avšak podmanivá vůně BOSS ALIVE Eau de Toilette zanechá ve vzduchu nádech radostné energie.

Svěží citrusové vrchní tóny vyzařují radost, květinová harmonie magnolie a arabského jasmínu vyjadřuje oslnivou ženskost.  Kontrast dřevitých, šalvějových a mechových tónů v základu parfému dodává náznak sebevědomí a vnitřní síly.

Veselé tony jablka se mísí s temperamentním černým rybízem, sluncem políbenou švestkou a vřelou skořicí a tvoří sladkou ovocnou kombinaci, která nám připomíná, jak pestrý a plný štěstí život dokáže být.

Růžovozlatý ornament rámuje flakon jako krásný šperk, jemně růžová toaletní voda zachycuje paprsky světla a odráží moderní a radostný charakter parfému ALIVE Eau de Toilette.

Doprava zdarma a speciální dárková taška ke každému nákupu Hugo Boss nad 45 euro.  

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší parfémy roku 2020

Nejlepší parfémy roku 2020

Rok 2020 je v mnoha směrech plný změn a nových příležitostí a je to ideální rok pro hledání pozitivních emocí. A protože vůně dokáže ovlivnit, jak se ...

Celý příspěvek

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Boss Bottled: Buďte sám sebou

Ve světe, kde jsou cesty k seberealizaci rozmanitější než kdy dříve, může být každý muž přesně tím, kým chce být. Ušlechtilá parfémovaná voda BOSS ...

Celý příspěvek