O blogu

parfums.cz  |  20. 3. 2014  |  Přidat komentář

blog parfums

Proč pro vás tento blog připravujeme? Protože nám záleží na tom, aby naše zákaznice měly všechny potřebné a aktuální informace ze světa krásy a módy a aby vypadaly úžasně. A právě proto chceme, abyste:

  • Byla v obraze

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet ty nejzajímavější aktuality ze světa kosmetiky a parfémů. Rádi vám také poradíme, jaké novinky se objevily na trhu, co rozhodně nesmíte propásnout a jak, kdy a proč konkrétní přípravky používat a které naopak nepoužívat. Zkrátka chceme být pro vás inspirací. 

  • Byla trendy a in

Pokud chcete obstát ve světě krásy a módy, nesmíte nic propásnout! Naším cílem je, aby k vám všechny trendy, hity a novinky dorazily včas a vy tak mohla být vždy o krok dopředu před ostatními. Vše, co frčí na světových módních molech, co doporučují renomovaní módní návrháři a stylisté a co bude hitem nadcházející sezóny, vám naservírujeme pohromadě na jednom místě. Nebudou chybět ani tipy, triky a návody pro váš dokonalý look.

  • Byla s námi v kontaktu

Snažíme se být svým zákazníkům blíž. Chceme vás nejen informovat, ale znát i váš názor a pohled na věc. Stejně tak budeme rádi, když i vy budete mít blíž k nám. Představíme vám, kdo u nás pracuje a jak to v notino.cz vypadá a funguje. A taky to, jaké kosmetické přípravky nebo vůně máme rádi a proč. 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

10 nejlepších jarních novinek podle produktových specialistů parfums.cz

10 nejlepších jarních novinek podle produktových specialistů parfums.cz

Kdo zná všechny novinky ještě před tím, než jsou zobrazeny na našem eshopu? Komu projdou úplně všechny produkty pod rukama, a proto je zná v naší ...

Celý příspěvek

Máme 10 let! Oslavte to s námi – přijďte si pro dárek nebo vyhrajte třeba víkend v Paříži!

Máme 10 let! Oslavte to s námi – přijďte si pro dárek nebo vyhrajte třeba víkend v Paříži!

notino.cz letos slaví 10 let na českém trhu. Za těch deset let jsme toho stihli celkem dost: prodali jsme přes 18 000 000 parfémů a kosmetických ...

Celý příspěvek