Všechny články se štítkem Pleť

lifting

Lifting obličeje (téměř) na počkání: top péče pro vyhlazení pleti!

notino.cz  |  18. 9. 2020

Kéž by šel věk uhádnout jen tak, že nás někdo rozpůlí a spočítá letokruhy. Přibývající roky se ale hlásí o slovo trochu víc viditelně, a proto nesmíme podcenit kvalitní liftingovou péči! Poradíme vám, jak vypnout pleť, aniž byste jako ve filmu museli hledat pramen věčného mládí. Ale kdyby ho někdo z vás opravdu našel, dejte nám do redakce vědět

Celý příspěvek

pleťový olej

Nejlepší olej na pleť: Jak ho vybrat a používat správně?

notino.cz  |  11. 9. 2020

Pleťové oleje se dají označit za naprosto univerzálního pomocníka! Jestli doma ještě žádný nemáte, měli byste s tím rychle něco udělat. Není se čeho bát ani v případě, že máte mastnější nebo citlivou pleť. Co všechno umí a jak si vybrat ten správný?

Celý příspěvek

masky na obličej

Jedna pleťová maska někdy nestačí. Zkuste multimasking!

Adrián  |  9. 9. 2020

Není maska jako maska. Pleťové masky volíme podle typu pleti nebo problému, který naše pokožka zrovna řeší a dává nám to bohužel dost viditelně najevo. Žádná z masek ale není univerzální, a proto byste měli vyzkoušet multimasking – kombinaci masek podle toho, co přesně vaše pleť právě potřebuje!

Celý příspěvek

pleťová séra

Séra na pleť: Proč byste je měla začít používat už dnes

notino.cz  |  25. 8. 2020

Čištění, tonizace, denní a noční krém. Vaše každodenní beauty rutina vypadá přesně tak, ale stejně máte pocit, že pleť není v nejlepší kondici? Pleťová séra umějí pokožku rozzářit a poradí si s nedostatkem hydratace, černými tečkami i řadou dalších problémů. Máme pro vás přehlídku devíti nejlepších!

Celý příspěvek

stres

Domácí rituály s kosmetikou KORIKA #2: Detoxikace pleti

notino.cz  |  24. 8. 2020

Druhý díl seriálu domácích pleťových rituálů s korejskou kosmetikou KORIKA je tu. Minule jsme vám představili dva relaxační rituály pro péči o pokožku rukou, nohou a očního okolí. Dnes společně zatočíme s projevy oxidativního stresu, jehož účinky se často jako první projeví právě na vzhledu pleti. Podíváme se také, jak detoxikovat pleť vystavenou městskému ovzduší, a zaměříme se i na péči o citlivou pleť v oblasti dekoltu

Celý příspěvek

1 3 42