Všechny články se štítkem přírodní kosmetika

detox pleti

Dopřejte si jarní detox pleti - 10 tipů, jak na něj!

notino.cz  |  20. 4. 2021

Únava, malátnost, nedostatek energie, ale také suchá a mdlá pleť jsou hlavními znaky toho, že nutně potřebujete detox. Odlehčete jídelníček a zařaďte do své zkrášlující rutiny lehké čisticí přípravky, antioxidační péči i detoxikační masky a dopřejte si kompletní očistu!

Celý příspěvek

holení

Jak se správně oholit bez podráždění a pupínků

notino.cz  |  8. 3. 2021

Pupínky, citlivá pokožka a podráždění po holení? Že vám to něco říká? Přestože je dnes holení každodenní součástí zkrášlující rutiny, spousta žen stále neví, jak se těmto problémům vyhnout. Poradíme vám, jak mít hladkou pokožku bez chloupků a začervenání

Celý příspěvek

přírodní svíčka

Přírodní svíčky, co zpříjemní dlouhé zimní večery. Znáte je?

notino.cz  |  4. 3. 2021

Když se v zimě pozdě rozednívá a brzy stmívá, dobrá nálada tak trochu upadá. Pro tyto chvíle existuje řada osvědčených receptů – a jedním z nich je mihotající se plamen svíčky s příjemnou vůní. Ryze přírodní svíčky jsou přitom skvělou alternativou k těm syntetickým. Už jste měli tu čest je vyzkoušet? Pokud ne, na následujících řádcích vás o jejich výhodách určitě přesvědčíme!

Celý příspěvek

akné

Saffee Acne Skin – pomocník v boji s maskné

notino.cz  |  10. 12. 2020

S nástupem povinného nošení roušek přišel také nový fenomén – maskné. Možná o něm slyšíte poprvé, možná vás již trápí nějakou dobu. O co se jedná?

Celý příspěvek

přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika na vlasy: jak s ní začít?

notino.cz  |  2. 11. 2020

Věnujete svým vlasům pravidelnou péči, a i přesto jsou spíš splihlé, unavené a nedrží tvar? Příčin může být spousta a jednou z nich je velké množství umělých látek v produktech, které používáte. Co takhle vyzkoušet detox s přírodní vlasovou kosmetikou? Cesta ke krásným vlasům bez chemikálií je možná trochu delší, ale rozhodně stojí za to!

Celý příspěvek

1 3 5