1 ED SKREIN: ROZHOVOR S FILMOVOU HVĚZDOU A TVÁŘÍ VŮNÍ BAD BOY

notino.cz  |  30. 6. 2021  |  Přidat komentář

rozhovor

Seznamte se, Ed Skrein. Hvězda filmů jako jsou Deadpool, Zloba: Královna všeho zla nebo seriálu Hra o trůny je tváří elektrizujících vůní Bad Boy z dílny ikonické značky Carolina Herrera. Co pro něj představují? A považuje sám sebe za Bad Boye? To vše vám prozradí v našem rozhovoru.

  • Parfémy z řady Bad Boy rozhodně udělají dojem. Co vypovídají o muži, který je nosí?

Bad Boy vůně jsou založené na energii rozporů. Staví se proti úzké vizi maskulinity a představují dualitu: muži mohou být silní, citliví a zároveň starostliví. Oslavují moderního muže 21. století, který má spoustu rozličných stránek.

  • Když zavřete oči a přivoníte si k vůni Bad Boy Le Parfum, jaké emoce ve vás vyvolává? A jaký postoj s ní zaujímáte?

Jak toaletní, tak parfémovaná voda jsou opravdu jedinečné, protože svou filozofii rozporů přenášejí do vonných tónů, které od sebe sice dělí celé světy, ale fungují spolu až kouzelně dobře. Bad Boy Le Parfum je o něco hlubší, temnější a překvapivější, protože netradičně kombinuje svěžest a smyslnost. Nabíjí mě energii a sebevědomím. A voním pak skvěle, jelikož ten parfém je prostě úžasný!

  • Motto Bad Boy vůní zní „It’s so good to be bad“. V jakých situacích se hodí, když muž projeví i svou „špatnou“ stránku?

V kontextu Bad Boy vůní slovo „špatný“ neznamená „zlý“, ale to, když člověk dělá věci, které pro něj mají smysl, namísto těch, které od něj očekávají ostatní. Jde také o to, nebát se riskovat, abyste zůstali věrní sami sobě. Každý den v životě čelíme výzvám, a některé jsou opravdu zásadní. To jsou situace, kdy být Bad Boy znamená následovat své instinkty a dělat vše, co považujeme za správné.

  • Žádný Bad Boy nepostrádá také dobrou stránku, a naopak. Říká se, že obě tyto stránky se vyvíjí po celý život. Máte nějakou radu, jak je udržet v rovnováze?

Rovnováha je otázkou intuice. Celý problém nevyřeší žádná kouzelná slovíčka. Pro mě je nejdůležitější věcí pochopit, kdo jsem a naslouchat svém srdci. Mimo jiné, abyste dosáhli svých cílů, budete se možná muset v určitém okamžiku něčeho vzdát. A nezapomínejte, že pozitivní přístup je klíč ke všemu!

  • Jaká žena je ta pravá pro Bad Boye? (ptám se pro kamarádku 😉)

Respektuji a obdivuji dualitu u žen, stejně jako u mužů. Ženy v mém životě, moje matka, moje partnerka, moje kamarádky a kolegyně z bojových umění jsou inspirativní, silné, nebojácné a vnímavé. To je ta správná žena pro Bad Boye. A pokud přijde na parfémy, pak je mu dokonalým protějškem jedině Good Girl!

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 1 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Jolana  |  8. 7. 2021 7:36:59
Nedávno jsem s tímhle pánem viděla jednu hot reklamu, kterou mi ukázala internetová televize od https://www.nej.cz/net-tv/ :)) A říkala jsem si, odkud že toho chlapa znám. :) Jasně, pak mi to docvaklo. Hrál Daaria v Game of Thrones... Moje oblíbená postava. :) Tak je super, že má i svoji vlastní vůni. Úplně si dovedu představit, jak je na něm sexy. <3
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

HUGO MAN: Jděte svou vlastní cestou

HUGO MAN: Jděte svou vlastní cestou

Značka Hugo se vrací ke kořenům a skrz jednu ze svých klasických pánských vůní vstupuje do nové éry. Hned na začátku roku přichází s designem své ...

Celý příspěvek

Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Hledání vhodných vánočních dárků pro muže se někdy podobá mravenčí práci. Odhadnout, co si zrovna ten který chlap přeje, je velmi složité – mnozí ...

Celý příspěvek