Kateřina Siniaková: Seznamte se s novou Notino ambasadorkou

notino.cz  |  26. 8. 2020  |  Přidat komentář

Kateřina Siniaková

Sympatická, krásná, talentovaná a taky pořádně úspěšná. Vítězka French Open i Wimbledonu v ženské čtyřhře s Barborou Krejčíkovou z roku 2018. Žena, která se zasadila o vítězný bod ve vyprodané O2 areně během finále Fed Cupu. Juniorská šampionka z US Open, Wimbledonu i French Open. To (a mnohem více) je Kateřina Siniaková, nová Notino ambasadorka.

 

Kateřina je vycházející hvězdou nejen českého, ale také světového tenisu. Ve svých čtyřiadvaceti letech jí patří padesáté čtvrté místo v žebříčku WTA. A rozhodně můžeme čekat, že ji brzy uvidíme na samém vrcholku ženského žebříčku.

 

Protože v Notinu jsme přesvědčeni, že krása jde ruku v ruce se zdravím a aktivním životním stylem, máme obrovskou radost z toho, že s Katkou můžeme spolupracovat. A rovnou jsme se rozhodli ji pro vás trochu vyzpovídat.

 

  • Katko, prozradíte nám, jak jste se vůbec dostala k tenisu? 

 

K tenisu mě přivedli rodiče. Jsme sportovně velmi založená rodina. Jako malá jsem plavala, lyžovala a také začala s tenisem. Ten se mi postupem času moc zalíbil.

 

  • Co je na kariéře profesionální tenistky nejlepší?

 

Cestujete po celém světě. Můžete se podívat na různá místa a poznávat je. A také potkat hodně nových lidí. No a úplně nejlepší je, když se vám podaří zvítězit.

 

  • Měla jste teď vynucenou přestávku v tenisové sezóně v důsledku pandemie koronaviru. Jak jste ji trávila?

 

Hodně času jsem trávila s rodinou. A také jsem se snažila vylepšit svoje schopnosti v kuchyni 😁 

 

  • Je podle vás krása s tenisem nějak propojená? 

 

To rozhodně. Krása vám pomůže třeba i přilákat sponzory. Je to takový bonus při vaší prezentaci. 

 

  • Kvůli tenisu trávíte hodně času na cestách. Jaké jsou vaše top 3 kosmetické produkty, bez kterých nikdy nevycestujete? 

 

Do kufru si vždycky zabalím přípravky na vlasy, micelární vodu a denní krém. Dovolím si přidat ještě čtvrtý produkt, a to opalovací krém. Mít ho vždy po ruce se opravdu vyplatí.

 

  • Prozradíte nám váš oblíbený parfém? 

 

Osobně mám moc ráda Twilly d’Hermès.

 

  • Katko, zakončíme to takovou přepadovkou – kdo je Kateřina Siniaková ve 3 vlastnostech?

 

Bojovná, temperamentní a nemluvná.

Fotogalerie k příspěvku

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: