Miss Czech Republic: Jak slavily vítězky a co je čeká?

Lucka  |  18. 2. 2019  |  Přidat komentář

miss czech republic

Finále Miss Czech Republic je za námi! Vítězkou se stala osmnáctiletá studentka Denisa Spergerová z Českých Budějovic. Na druhém místě skončila Maria Boichenko z Prahy a třetí se umístila Andrea Prchalová z Havlíčkova Brodu. Nejoblíbenější finalistkou na sociálních sítích byla zvolena Mirka Pikolová, která rovněž pojede reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž.

V porotě zasedli, kromě samotné ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko, také návrhářka Natali Ruden, programový ředitel TV Óčko Alexandr Guha, vítězka loňského ročníku Kateřina Kasanová a ředitel brand marketingu Notina Oldřich Dostál.

Na stupni vítezek se letos objevily hned čtyři finalistky. Nebo počkejte! Je jich rovnou pět, zapomínat nesmíme ani na vítezku kategorie Miss Notino Hanu Vágnerovou, novou ambasadorku Notina, kterou vyzpovídáme už brzy v našich brněnských kancelářích. Máte se tedy na co těšit!

Denisa Spergerová: Málem mi u poslední přehlídky spadly šaty

1. Jaký je to pocit, probojovat se přes všechna ta postupová kola až k titulu Miss Czech Republic?

Je to nezapomenutelný pocit radosti a veliká odměna za veškerou snahu a úsilí během celé soutěže.

2. Jak bys popsala finálový večer? Byla jsi nervózní, nebo to z Tebe hned spadlo a užila sis to?

Před finálem jsem byla celkem nervózní. Co se týká finálového večera, na který jsem se moc těšila, tak to ze mě rychle spadlo a snažila jsem se si ho užít. Byl překrásný :-)

3. Stalo se během finálového večera něco, co si nečekala (kromě výhry :))?

Během finálového večera se mi u poslední módní přehlídky šatů módní návrhářky Natali Ruden rozbil zip na šatech a šaty mi museli narychlo zašít.

4. Máš nějakou radu pro budoucí finalistky?

Určitě se nebojte jít za svým snem. Naslouchejte radám paní ředitelky Taťány Makarenko, protože je to profesionálka, která to s vámi myslí dobře, chce vás posunout a neuvěřitelně Vás motivuje být co nejlepší. Hlavně se snažte být samy sebou.

5. Co tě čeká v budoucnu a na co se chceš soustředit?

Už v listopadu poletím reprezentovat ČR na světovou soutěž Miss World do Thajska, na kterou bych se chtěla samozřejmě co nejlépe připravit. Potom bych se chtěla věnovat charitativní činnosti zaměřené na pomoc nemocným dětem, udělat maturitu, rozvíjet svou osobnost, věnovat se modelingu, focení, práci v Miss Czech Republic a zlepšovat angličtinu.

Maria Boichenko: Hudba a kreslení je vzduch, který dýchám, nicméně modeling teď bude na prvním místě

1. Gratulujeme ke krásnému titulu I. vicemiss. Jak sis slavnostní večer užila?

Moc děkuji! Slavnostní večer jsem si užila moc! Byl to krásný zážitek plný emocí. Na scéně jsem se cítila výborně, jeden moment jsem však byla docela nervózní, a to když jsem odpovídala na otázku. Nicméně jsem si užívala každou chvilku. 

2. Kdo Tě přišel do Brna osobně podpořit?

Do Brna mě přišli podpořit moji nejbližší kamarádi. Rodina mě podporovala u televizních obrazovek. A hned po vyhlášení už mi psali a volali. :) Já jsem na mobilu nebyla v tu chvíli samozřejmě, takže jsem si pak četla všechny gratulace zpětně. Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří mě podporovali na Instagramu, sdíleli mé fotky a psali tak krásné zprávy! Moc vám všem děkuji!

3. Co tě nejvíc bavilo na tvé cestě k finále MCR?

Spousta nových zážitků a kamarádů. Cestování do Spojených Arabských Emirátů, Chorvatska a po republice. Cesta modelingem: hodně focení, přehlídek, zkušeností. Různé zajímavé spolupráce. V neposlední řadě i spolupráce s Notinem. Moc jsem si to užila a jsem vděčná za tuto příležitost. Věřím, že v tom budeme pokračovat! :)

4. Víme, že se ráda věnuješ hudbě. Plánuješ se do budoucna věnovat spíše zpěvu nebo modelingu?

Dosáhla jsem úspěchu v soutěži krásy a vidím proto velký potenciál v oblasti modelingu. Ve volném čase skládám hodně nové hudby. Jak jsem řekla ve finále: “hudba a kreslení je vzduch, který dýchám”; bez toho se totiž neobejdu. Věnovat se zpěvu naplno zatím nebudu, ale připravím si cestu do budoucna…:) Budu psát nove písničky, učit se novým věcem a rozvíjet dál svůj talent.

Takže můj plán na 2019 ve zkratce – připravit se na světovou soutěž, věnovat se více modelingu a ve volném čase zase hudbě a kreslení. 

5. Řekni nám, co je to hlavní, co si z této soutěže odnášíš?

Cesta k finále byla dlouhá a odnesla jsem si z ní víc, než jsem čekala. Důležité jsou pro mě zkušenosti z oblasti modelingu. Zlepšila jsem se v catwalku, v pózování před kamerou, v mluvení před publikem. Zlepšila jsem se také v další důležité věci – time managementu, jak si správně organizovat vlastní čas. Soutěž mi otevřela dveře do modelingu, do showbyznysu. Poznala jsem tolik skvělých a zajímavých lidí. Děkuji.

Miss

Andrea Prchalová: Pro mě momentálně nic nekončí, ale naopak vše začíná

1. Kolik lidí Ti drželo palce, tedy jak početný byl Tvůj fanklub? Kdo byl Tvůj hlavní fanoušek?

 Jak početný byl můj fanklub nedokážu říci. Samozřejmě mě podporovala rodina, přítel, kamarádi, ale i lidé kteří mě neznali a neznají. Řekla bych, že moje podpora byla ze všech stran a nikdy bych nečekala tolik lidí. Za největšího fanouška bych označila celou svou rodinu.

2. Minule jsme se bavily o tom, že Ti během finále nesmí scházet čokoláda. Nescházela?

Samozřejmě, že mi nescházela! Během finálového večera bylo sice těžké si najít volnou chvíli, ale alespoň kousíček na povzbuzení jsme s holkami měly.

3. V jaké disciplíně ses cítila opravdu silná a která Ti naopak tolik nesedla?

Během finále jsem se snažila nebýt nervózní a vydat ze sebe vše. A to jsem také udělala. V každé disciplíně jsem se cítila stejně silná a snažila jsem se nepoddat stresu. Celý večer utekl tak rychle, že jsem nad tím neměla ani čas přemýšlet.

4. Jak bojuješ s nervozitou? Cítila jsi ji během finále?

Jak už jsem říkala, celý večer utekl doopravdy rychle. I přes moje obavy jsem nakonec nervózní vůbec nebyla a jsem za to vděčná. Řekla bych, že s nervozitou bojuji s úsměvem. Z každé “špatné” věci se dá udělat dobrá a to mi doopravdy pomohlo.

5. Co Ti bude nejvíc scházet z MCR?

Scházet? Pro mě momentálně nic nekončí, ale naopak vše začíná. Můj program bude mnohem více nabitý, než když jsem byla finalistkou. Každopádně nejvíce mi budou chybět ostatní holky, ale také doufám, že se všechny alespoň jednou sejdeme.

Mirka Pikolová: Soutěž mi dala přátele, spoustu zkušeností, spolupráce, plno smíchu a pláče

 

1. Jak sis Mirko užila finálový večer?

Finálový večer jsem si užila naplno. Celý večer byl naprosto nádherný. Dala jsem do toho veškerou energii, kterou jsem měla a budu na to vzpomínat celý život s úsměvem. 

2. Co bys označila jako něco, co si v rámci Miss budeš pamatovat do konce života?

Já si myslím, že si budu pamatovat úplně vše. Celý rok práce. Dalo mi to přátele, spoustu zkušeností, spolupráce, plno smíchu, ale i pláče. Celý rok byl skvělý. Určitě si budu pamatovat semifinále, kde jsem to opravdu prožívala, jelikož se rozhodovalo o TOP 10 a finálový večer, kde jsem se umístila a splnil se mi tak sen.

3. Těšíš se na Miss InterContinental? Kdy a kde Tě budou moct fanoušci opět vidět soutěžit?
 
Ano těším se moc! Světová soutěž byla vždy mým snem. Nemůžu se dočkat, až ji zažiju na vlastní kůži a vyjedu ven reprezentovat Českou republiku. Je to úžasné. Věřím, že mi to otevře oči a ukáže mi to zase něco nového a určitě posune někam dál. Ještě nevím, kde a kdy to přesně bude, ale určitě sledujte můj Instagram, kde se vše včas dozvíte. Žádná další soutěž mě už nečeká. Miss Czech Republic byla má tedy předposlední, tou poslední bude Miss InterContinental.
 
4. Co si z této zkušenosti odnášíš?

Naučila jsem se během soustředění MCR spoustu věcí. Věcí, na kterých musím zapracovat. V čem se zlepšit a co si udržet.
 
5. Jak bys zhodnotila první týden po vyhlášení vítězek? Tak trochu kolotoč co? 😊 Co vše se stihlo odehrát za tu dobu?

Musím říct, že mi přišlo tolik zpráv, že jsem to nečekala! Neuvěřitelná podpora lidí včetně těch, kteří mě ani neznají. Jinak pár nabídek jsem dostala, ale myslím, že teprve vše začne a určitě se otevře spoustu dveří a šancí.

 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

ED SKREIN: ROZHOVOR S FILMOVOU HVĚZDOU A TVÁŘÍ VŮNÍ BAD BOY

ED SKREIN: ROZHOVOR S FILMOVOU HVĚZDOU A TVÁŘÍ VŮNÍ BAD BOY

Seznamte se, Ed Skrein. Hvězda filmů jako jsou Deadpool, Zloba: Královna všeho zla nebo seriálu Hra o trůny je tváří elektrizujících vůní Bad Boy z ...

Celý příspěvek

HUGO MAN: Jděte svou vlastní cestou

HUGO MAN: Jděte svou vlastní cestou

Značka Hugo se vrací ke kořenům a skrz jednu ze svých klasických pánských vůní vstupuje do nové éry. Hned na začátku roku přichází s designem své ...

Celý příspěvek