Miss Czech Republic: Vyzpovídali jsme finalistky těsně před finálovým večerem

notino.cz  |  6. 2. 2019  |  Přidat komentář

miss czech republic

Po roce pilných příprav, tréningu a příjemné dřiny mají finalistky Miss Czech Republic korunky opravdu na dosah. Jaké pocity si odnáší a co se během tohoto významného životního období naučily? Podařilo se nám každou z nich vyzpovídat během generální zkoušky a zjistili jsme spoustu zajímavostí.

Hana Vágnerová

Rodilá Brňačka má se soutěžemi krásy bohaté zkušenosti a má za sebou už několik vítězství.  Miss Czech Republic pro ni představuje jedinečnou příležitost s vysokou úrovní, která dokáže finalistky připravit jak do života, tak do budoucí kariéry. Hanka je parfémovou ambasadorkou Notina, takže nás zajímal její názor na to, která značka je favoritem finalistek a také parfém, který si získal ji.  Jako favoritku většiny, ale i svou osobní, Hanka označila značku Chloé, konkrétně vůni Nomade. A uhádnete, jak velká je její sbírka parfémů? Údajně má doma až 35 vůní! Stejně tak početný by měl být i její fanklub ve finálový večer. Tak uvidíme :)

Miroslava Pikolová

Mirka každého uchvátí hned na první pohled se svou hřívou nádherných dlouhých vlasů. Zajímalo nás proto, jak se o ně stará a jaké produkty k tomu volí. Jak nám prozradila, momentálně ji nejvíc baví produkty Kérastase. Sama by se nebála vlasového experimentu, třeba zářivě červené barvy, ale pouze na krátkou chvíli. Mirka touží po delších vlasech, ale líbí se jí i krátké účesy. Hlavní je, jak sama říká, se cítit krásná ve své kůži.

 

miroslava pikolová

Andrea Prchalová

Andrea se za poslední rok naučila mnohé o kosmetice. Jakou radu má pro všechny, kteří touží po krásné pleti? Pravidelné a důkladné čištění je základ. Její životní filozofie je ke všemu přistupovat pozitivně. Ve finále jí nesmí chybět čokoláda na nervy a rozjasňovač pro krásu. 

Kateřina Zálišová

Krásná Katka věří v sílu relaxace a dobíjení energie před každou velkou událostí. Co jí k tomu pomáhá? Relaxační koupel plná pěny, dobré jídlo, zapálené svíčky. Ve zkratce čas pro sebe. K vytvoření odpočinkové atmosféry ji často pomáhá oblíbená svíčka Yankee Candle, která dlouho vydrží a božsky voní.

Nela Novorytová 

Nela je profesionálkou v oblasti make-upu a kosmetiky, jelikož působí jako Beauty konzultantka pro Lancôme a Yves Saint Laurent. Máloco ji tedy během příprav na finále překvapilo, jelikož se již se spoustou kosmetických postupů setkala. Novinkou pro ni bylo maximálně konturování a cílená aplikace rozjasňovače. Ze své funkce ambasadorky líčení si odnáší lepší znalosti o tom, jak se starat o svoji pleť a několik nových favoritů mezi séry, toniky a krémy. Jejím top produktem je rtěnka Yves Saint Laurent Tatouage Couture.

 

denisa spergerová

Denisa Spergerová

Oslní úsměvem i zářivou pletí, kterou (jak nám prozradila) pravidelně čistí s fenomenálním kartáčkem Foreo UFO. Denisa dává své pleti čas a prostor k odpočinku, a to alespoň hodinku denně. Když má pocit, že je připravená, jde se na líčení. Na tom si dává opravdu záležet, denně jí zabere až hodinu.

Nikol Zimlová

Pro Nikol je účast v soutěží splněný dětský sen a úžasný životní zážitek. Odnáší si krásné vzpomínky na cestování, nová přátelství a přípravy, které si užila. Kromě toho si odnáší i doplněné znalosti make-upu a kosmetiky. Podle svých vlastních slov do soutěže vstupovala jako make-up začátečnice. Teď se dokáže sama perfektně nalíčit a zná dobře produkty, které jí s tím pomůžou.

Nicolle Vymětalová

Za největší výzvu považuje usměvavá brunetka Nicolle svoji dokonalou postavu, na které pilně pracovala celý rok. Dosáhla jí díky kombinaci zdravé stravy a cvičení. Na Miss Czech Republic bude vzpomínat s láskou – nejvíc na soustředění, která probíhala v Čechách, ale i v Dubaji a Chorvatsku.

 

maria boichenko

Maria Boichenko

Maria poznala během Miss nejen partu skvělých lidí, ale také exkluzivní svět niche vůní. Za svou nejoblíbenější považuje Escentric Molecules Molecule 01, bez které momentálně nevyjde z domu. Po finále se plánuje věnovat víc hudbě a kreslení.

Denisa Czervoniaková

Okouzlující blondýnka Denisa se těší na všechny disciplíny, které ji ve finál čekají. Bude vždy ráda vzpomínat na přípravy – daly jí spoustu zkušeností a moc si je užila. A malá zajímavost na konec? Svého úspěšného castingu na Miss se zúčastnila na svoje 18.narozeniny.

Tak která finalistka se vám líbí nejvíc? Která z nich se stane Miss Notino a absolutní vítězkou? To vše se dozvíte zítra v přímém přenosu na TV ÓčkoiDNES.cz ve 20:20.

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

LOOK BELLA 2017 aneb Opravdu krásný večer

LOOK BELLA 2017 aneb Opravdu krásný večer

Look Bella je projekt, který otevírá začínajícím talentovaným modelkám a modelům dveře do světa modelingu. A nás, coby jednoho z beauty partnerů celé ...

Celý příspěvek

Barvy roku 2021: Žlutá a šedá pro váš nový look

Barvy roku 2021: Žlutá a šedá pro váš nový look

Nejvyšší autorita v oblasti určování barevných trendů – Institut Pantone Color – konečně odtajnila barvu roku 2021, udávající tón nejen módě a ...

Celý příspěvek