Vyzpovídali jsme naši novou ambasadorku Hanu Vágnerovou

Lucka  |  20. 2. 2019  |  Přidat komentář

Miss Czech Republic

Hana Vágnerová (24 let) pochází z Brna a soutěž Miss Czech Republic pro ni rozhodně nebyla první soutěží krásy, které se účastnila. Nicméně ta poslední jí otevřela dveře do světa vůní a krásy trošku z jiného pohledu – jakožto Miss Notino se stala naší novou ambasadorkou a bude pro vás v průběhu celého roku testovat nejrůznější kosmetické novinky a vychytávky. Se svými zkušenostmi se samozřejmě podělí, ať už na jejích sociálních sítích nebo na našem blogu, Instagramu a Facebooku. Máte se tedy na co těšit.

Prvním bodem Hančina „Notino“ programu byla návštěva brněnských kanceláří. A co by to bylo za návštěvu, kdybychom Hanku alespoň trochu nevyzpovídali. Zeptali jsme se, jak se jí u nás líbí, jaké produkty si během soutěže nejvíce oblíbila a na co se budete moct v rámci spolupráce těšit.

 

Ahoj Hanko, vítej na naší centrále. Jsi zde na návštěvě už podruhé, poprvé to bylo v rámci příprav na MCR. Jak se Ti u nás líbí?

Strašně moc, líbí se mi, jak je to tu moderně zařízené a přizpůsobené pro potřeby zaměstnanců. Nejvíc se mi líbí vybavení kanceláří a pak samozřejmě chill out zóna. Musí být radost tady pracovat.

(Pozn. redaktora: Veškeré volné pozice v našich krásných kancelářích najdete zde.)

Kdyby ses mohla rozhodnout pro jakoukoli pracovní pozici u nás v Notinu kromě samotného ambasadorství, co by to bylo? Kde se vidíš nejvíce?

Šíleně mě baví psaní článků, takže by to bylo určitě cokoliv ohledně blogu a psaní textů.

Co byla první věc, která ti prolítla hlavou, když si se dozvěděla, že si se stala Miss Notino?

Byla jsem šíleně šťastná. Bylo to moje přání už od první návštěvy Notina. Vzhledem k tomu, že často cestuji, si myslím, že to půjde krásně skloubit se vším. Velké plus vidím i v tom, že jsme všichni brňáci, že jo. :)

Jaká kategorie je Ti kromě parfémů, kde si byla v průběhu soutěže MCR ambasadorkou, nejbližší?

Parfémy jsou pro mě srdcovka a hned po nich bych asi jmenovala produkty péče o tělo. Baví mě zkoušet nejrůznější scruby a masky. Člověk u toho zároveň i relaxuje, což je po náročném dni důležité.

V čem si myslíš, že by Tě mohla spolupráce s Notinem posunout nejvíce?

Určitě v kreativitě, dále v rozšíření znalostí a dovedností v oboru kosmetiky a krásy. Určitě si myslím, že mě spolupráce posune i ve směru profesionality a vystupování, protože jako tvář značky už cítím velkou zodpovědnost. Moc se na to ale těším.

Miss Notino

Jsou nějaké vychtávky, na které si přišla díky spolupráci s Notinem?

Určitě ano. Pro mě to jsou především cestovní miniverze produktů, hlavně pak vůní. A vzhledem k tomu, že často cestuji, tak mi tyto vychytávky hodně usnadňují balení (a zlehčují kufr :)).

Tak a teď upřímně – nakoupila sis něco v Notinu před tím, než ses přihlásila do MCR? Co to bylo?

Ano, mám doklad a klidně vám ho ukážu :D Objednávala jsem si hodně sluneční kosmetiku a samozřejmě pak něco i z dekorativní kosmetiky. Dozvěděla jsem se o Notinu z reklam, tenkrát se to jmenovalo ještě parfums.cz. Je to už spousta let.

Na co se mohou Tví fanoušci a zákazníci v blízké budoucnosti těšit? Už víš nějaké konkrétní aktivity v rámci spolupráce s Notinem?

Ano, můžou se těšit na pravidelné recenze na blogu a na mém Instagramu. A budu moc ráda, když se mnou budou sledovat celou tu roční cestu, jak se zlepšuji a vyvíjím. Budu se snažit jim předávat upřímné recenze, rady a zkušenosti a hlavně – nezklamat je.

Miss Notino

 

Komentáře

V diskuzi je 0 příspěvků

Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:

Podobné příspěvky

Nejlepší samoopalovací krémy na obličej, které vás nezklamou

Nejlepší samoopalovací krémy na obličej, které vás nezklamou

Možná se vám to po několika šedivých měsících nezdá, ale sluneční paprsky už se k nám dostávají čím dál častěji a léto je za chvíli tady! Jestli si ...

Celý příspěvek

Nejlepší sonický zubní kartáček: vybrali jsme pro vás TOP 5!

Nejlepší sonický zubní kartáček: vybrali jsme pro vás TOP 5!

Řekněme si to upřímně: péče o zuby je nezáživná rutina. Že se s tím nedá nic dělat? Zkuste sonický kartáček na zuby – sami uvidíte, že čištění s ním ...

Celý příspěvek