182 CALVIN KLEIN WOMEN: Vůně pro ženy podle žen

notino.cz  |  10. 9. 2018  |  Přidat komentář

parfém

První parfém od Rafa Simonse, CALVIN KLEIN WOMEN, vzdává hold rozmanitosti žen.

Křehkost, ale síla. Smyslnost, ale nevinnost. CALVIN KLEIN WOMEN je dřevitý květový parfém, který zachytil nejrůznější kontrasty vrozené ženskosti.

Tvůrkyně parfémů Honorine Blanc a Annick Menardo vykouzlily vůni, která oslavuje nejen jednu ženu, ale spousty žen - skupinu osobností, z nichž každá má svůj odlišný hlas.  Sebevědomé moderní ženy, čerpající inspiraci z pocitu svobody a nekonečných možností, oslavují každou stránku své ženské duše.

CK Women

Esence něžných okvětních lístků pomeranče a vrstvičky čerstvých eukalyptových plodů odhalují srdce aljašského cedrového dřeva. Stačí lehce stříknout za uši a na zápěstí k navození pocitu ženské smyslnosti, parfém lze používat s lehkostí během dne a dodat další dávku vůně i před večerem.

CK Women

Nejnovější kampaň #IAMWOMEN této značky vypovídá o kolektivní individualitě spojující všechny ženy. Pluralita v kombinaci s individualitou. Oslava mladých ikon Hollywoodu a legendárních žen historie, které jsou inspirací pro další generace.

CK Women

Herečky Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan zde vyprávějí příběhy žen, které je inspirovaly, od nadčasových legend po ženy ve svých rodinách. Položením otázky “Kdo jsou vaše ženy?” rozpoutají globální debatu, v níž ženy vyjadřují svou jedinečnou identitu a vzdávají hold ženám, které pomohly utvářet jejich osobnost do dnešní podoby.

CK Women

Prohlédněte si celou kolekci CALVIN KLEIN WOMEN obsahující parfém, sprchový gel a pleťové mléko.

SOUTĚŽ o tři balíčky obsahující parfém CK Women a originální kosmetickou taštičku Calvin Klein.

Chcete mít parfém, oslavující ženství, doma? Tak si s námi o tuto novinku zasoutěžte a mějte ji jako jedni z prvních doma.

Napište nám do komentářů pod článkem, proč dělá parfém ženu sebevědomější? A která moderní a úspěšná žena je pro vás tou největší inspirací a proč?

Soutěž poběží do středy 19. 9., den poté vyhlásíme tři výherce. Hodně štěstí!

Děkujeme moc za všechny krásné a originální komentáře. Vybrat ty nejlepší byl opravdu oříšek! Tentokrát od nás parfém CK Women a kosmetickou taštičku získávají - Denisa Ďulíková, Gabriela Vincová a Marta Brhelová. Ozveme se jim na uvedený email a ostatním děkujeme za účast a doufáme, že se tu potkáme příští týden u další soutěže, tentokrát o svíčky DW Home. 

 

Související produkty

Komentáře

V diskuzi je 180 příspěvků

Komentáře k příspěvku:
Annika Vanaken  |  1. 4. 2021 6:17:43
Z toho se musíme všichni poučit. můj přítel, její a manžel potřebovali služebnou, tak si našli jednu pro sebe. když s nimi služebná zůstávala, můj přítel si začal všímat vtipného chování. moje přítelkyně si všimla, že její manžel a služebná se spolu mají. služka použila špatné kouzelné kouzlo, aby svázala mou přítelkyni a její manžel, služebná převzala kontrolu nad jejich domovem. protože moje kamarádka potřebovala zastavit všechny nesmysly, které se v jejím domě dějí, požádala o pomoc DR WALE. řekla, že řekla DR WALE všechno a DR WALE jí řekl, že všechno bude v pořádku. řekla, že ji DR WALE požádal, aby zaplatila za duchovní předměty, za které platí. DR WALE ji duchovně kouzlila, aby zahnala služebnou z jejich domu. a její manžel se vrátil k jeho snímání. Poté, co DR WALE odvedl skvělou práci pro mého přítele, kontaktoval ho další z mých přátel a stěžoval si, že ji její manžel vždy bil, byla hořká, ale přesto jí DR WALE pomohla vrátit její úsměv, když připravoval kouzlo, které obnovilo její manželství. dnes oba moji kamarádi žijí znovu šťastně se svým manželem. WhatsApp: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com
odpovědět
Suzette Horn  |  6. 12. 2020 17:29:50
KONTAKT: WHATSAPP: +2347054019402 NEBO DRWALESPELLHOME@GMAIL.COM JE URČITĚ NEJLEPŠÍ KOUZELNÝ KASTER ONLINE A JEHO VÝSLEDEK JE 100% ZÁRUKA Po (8) Osmi letech v manželství s mým manželem začal můj manžel chodit s jinými dámami a ukazovat mi chladnou lásku, při několika příležitostech mi vyhrožoval, že mě vyhodí, když se ho odvážím vyslechnout ohledně jeho poměru s jinými dámami, byl jsem naprosto zdevastovaný a zmatený, dokud mi starý přítel neřekl o kouzelnickém sesilateli na internetu s názvem DR WALE, který pomáhá lidem s jejich vztahem a problémem v manželství mocí lásky Kouzla, zpočátku jsem pochyboval, jestli taková věc vůbec existuje, ale rozhodl jsem se dát zkus to, když kontaktuji DR WALE, řekl mi všechno, co jsem potřeboval udělat, a já jsem mu pomohl seslat kouzlo lásky a do 72 hodin se můj manžel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s dámami a je se mnou v dobrém i v reálném. Kontaktujte tento Wale Spell Caster ohledně vašeho vztahu nebo manželství. Tady je jeho kontakt ... VOLEJTE / WHATSAPP: +2347054019402 EMAIL: drwalespellhome@gmail.com
odpovědět
Elena  |  10. 11. 2020 17:29:52
Toto je svědectví, které každému řeknu, aby ho slyšelo. jsem ženatý 4 roky a v pátém roce mého manželství měla jiná žena kouzlo, které mi vzalo mého milence a můj manžel mě opustil a děti a trpěli jsme 2 roky, dokud jsem nemyslel příspěvek, kde to Muž Dr.Wealthy někomu pomohl a já jsem se rozhodl, že mu zkusím pomoci mi přivést moji lásku Husband domů a věř mi, že mu jen posílám svou fotku a obrázek mého manžela a po 48 hodinách, jak mi řekl, jsem viděl auto vjelo do domu a hle, byl to můj manžel a on přišel ke mně a dětem, a proto jsem rád, že každého z vás v podobných záležitostech potkám s tímto mužem a mám svého milence zpět k sobě e-mail: wealthylovespell@gmail.com nebo ho můžete také kontaktovat nebo ho kontaktovat na tomto +2348105150446 ..... děkuji moc Dr.Wealthy. ...
odpovědět
Lydia  |  3. 7. 2020 22:09:50
JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomezová, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi po dobu jednoho roku Myslela jsem si, že ho znovu neuvidím, až když potkám paní Maria, která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu teď zavolejte: +2349030731985. Dr.Sunny také léčí: 1. HIV / AIDS 2. HERPES 1/2 3. RAKOVINA 4. ALS (Lou Gehrigova nemoc) 5. Hepatitida B? 6. Pokud chcete otěhotnět
odpovědět
Petra Látalová  |  15. 9. 2019 2:03:08
Účes, make-up, oblečení, to vše vypovídá o vašem stylu. Když chcete zapůsobit na první dojem, je také nesmírně důležité, které vůně se kolem vás linou.Vůně ve vás vzbudí všechny vaše smysly a dodá Vám sebevědomí, tím budete automaticky žádoucí a přitažlivá pro své okolí.Muži parfém na ženách milují, hlavně proto, že kolem nich vytvoří neodolatelnou auru. Symbolem úspěšné ženy je pro mě MONICA BELUCCI, její ženskost je výjimečná.
odpovědět
Šárka  |  7. 10. 2018 11:53:31
Žena která krásně voní...je opravdovou ženou...vyzaruje zní sebevědomí...láska...vnitrni krása...osobitost...vyzdvihuje to že je žena....a vůně women...je přesně ono....a muži šílí...
odpovědět
Lucka  |  21. 9. 2018 13:50:25
Z počátku to bylo z důvodu toho, že jsme se prostě chtěli jen líbit. Což jde těžko, když nelibě zapácháte... Dnes už je to společenská povinnost. Takže většina dívek a žen si prostě koupí nejlevnější "voňavku" jenom proto, aby - nějak - voněly. Neřeší to jestli ta vůně podtrhuje jejich osobnost či se k nim prostě hodí. To je špatně. Měli bychom se více zajímat o vůně, které nám prostě "sednou". Takže holky hurá do parfumerie a nechme si třeba i poradit! Vůní je na světě tolik a přeci necheme vonět všichni stejně :)
odpovědět
Petra  |  19. 9. 2018 12:43:26
Je to jedno k druhému :-). Když je žena hezky oblečená, nalíčená, voňavá a je se sebou spokojená, pak je i sebevědomá a pyšná na sebe, na to jaká je :-). Přestože jsem žena, podlehla jsem zcela kouzlu představitelky Jolany z Účastníků zájezdu v podání úžasné Aničky Polívkové :-). Získala si mě tím, že zůstává svá a na nic si nehraje. Zamilovala jsem si ji i proto, že se chová jako jedna z nás, že řeší stejné problémy, jako my ostatní. Dříve bojovala s „rodovým prokletím“ – s velkým nosem a přišla na to, že je zbytečné trápit se na plastice, ale že větší nos je prostě její součástí. Je to část její osobnosti, bez které by to již nebyla ona :-).
odpovědět
Jarmila  |  19. 9. 2018 12:06:44
Už od pravěku se ženy chtěli mužům líbit...a když to ženě sluší a krásně voní, tak se jí zvýší sebevědomí a celkově z ní vyzařuje osobitá krása. Obdivuji princeznu Dianu, ne protože byla krásná, krása jednou pomine, ale protože měla laskavé srdce a to člověku zůstane navždy.
odpovědět
Jakub  |  19. 9. 2018 16:33:11
Souhlasím s paní nebo slečnou Jarmilou.Věřím totiž, že když to ženě sluší a hezky voní, tak je spokojená sama se sebou a má i vyšší sebevědomí. Samozřejmě by si každý měl uvědomit, že krása jednou pomine a proto by měl každý pečovat také o vnitřní krásu. Také obdivuji princeznu Dianu, ta měla srdce na pravém místě.Svou ženu jsem si také vybral hlavně kvůli tomu, že má dobré srdce, když jsem ji poznal, dělala dobrovolnici na Červeném Kříži a momentálně pomáhá v psím útulku opuštěným pejskům.Proto si ji nesmírně vážím! A kdybych náhodou vyhrál, tak parfém věnuji své milované ženě, kterou obdivuji úplně nejvíc.
odpovědět
Marie  |  19. 9. 2018 10:05:13
Je to krásný pocit, když ve vaší blízkosti někdo nahlas pronese: "Kdo tu tak příjemně voní?" Žena se s parfémem cítí být čistá a krásná a to vše nás dělá sebevědomější :-). Vzorem je pro mne Julia Roberts. Vždy upravená, krásná a sebevědomá žena.
odpovědět
Denisa  |  19. 9. 2018 9:41:25
Parfém je vyjádřením naší osobnosti, charakteru, ale i aktuální nálady. Vystihuje individualitu. Vyjadřuje kým jste, anebo kým toužíte být. To jak voníme ovlivní mnoho věcí v našem životě, jelikož díky tomu na nás i lidé nahlíží. Pokud budu krásně vonět, dokážu vytvořit dobrou náladu a atmosféru a lidé ke mě budou přistupovat lépe... Ať už při pohovoru, první schůzce nám výběr a kvalita vůně dokáže velice pomoci....Mým vzorem skrz vůni je moje sestra Šárka Kubicová, která když vejde do místnosti, tak už tím jak voní šíří dobrou náladu a rozjasní den :)
odpovědět
Petra  |  18. 9. 2018 22:00:02
S parfémem se žena cítí krásnější , přitažlivější a tím pádem i sebevědomější . Největším vzorem pro mne vždy byla má maminka , která tu již bohužel s námi není . Vychovávala nás téměř sama a vždy si dokázala poradit i v těch nejsložitějších situacích . Kdybych si měla vybrat mezi osobnostmi , tak by to vyhrála Julina Roberts.
odpovědět
Šárka  |  18. 9. 2018 19:43:50
Parfém dokáže vyjádřit naší osobnost, vytvořit dojem o tom, kým jsme. Ovlivňuje naší náladu a tím zvyšuje naše sebevědomí. Žena se cítí být krásná🌸. Je neodmyslitelnou součástí každé ženy. Tou největší inspirací je pro mne má maminka. Je to ta nejkrásnější a nejúžasnější ženská na světě, která dokázala vychovat 5 dětí a ona jediná tu je vždy pro nás.
odpovědět
Simona  |  18. 9. 2018 14:41:21
Žena bez parfému, je jako kniha bez textu. Každá vůně vypovídá o její osobnosti. Nemám inspiraci v žádné úspěšné a moderní ženě, svým způsobem je každá žena úspěšná.....
odpovědět
Romana Charvátová  |  18. 9. 2018 12:13:54
Parfém prostě k ženě patří, bez vůně jakoby žena neexistovala. Největší inspirací je pro mě Julia Roberts, která na svůj věk vypadá perfektně.
odpovědět
Romana Charvátová  |  18. 9. 2018 12:12:14
Parfém prostě k ženě patří, bez vune
odpovědět
Veronika  |  18. 9. 2018 10:47:35
Parfém je vlastně sám o sobě sebevědomí skryté v krásném flakónku :-) Už jen věta: "Krásně voníš!" dokáže zvednout sebevědomí každé z nás. Inspirací je pro mě Michaela Maurerová, je sebevědomá a svou pozitivní energii dokáže přenést i na své okolí.
odpovědět
DagmarK.  |  18. 9. 2018 9:31:26
Žena je jako květina,každá voní jinak,ale svým typickým způsobem.Ženy mají bonus své vůně během let měnit,tak jako se mění ony samy.Tereza Maxová je ženou,která ví,jak,kdy a proč má danou vůni,našla svou cestu životem i pro Ty,kteří nemají to štěstí svůj život žít tak,jak by si přáli.
odpovědět
Daniel  |  17. 9. 2018 18:24:18
Parfém dělá ženu sebevědomější, dotváří její celistvost a sex-appeal, dává jí pocit, že dokáže, co si usmyslí (což je pravda). S parfémem lépe uspěje u pohovoru, na kávě s kamarádkami a co je hlavní když chce svádět muže. Mou inspirací je Stefani Germanotta (Lady Gaga). Ona kolem sebe rozdává tolik pozitivní energie a laskavosti podtrženou odvahou a kreativností, že to snad není ani možné.
odpovědět
Sluníčko  |  17. 9. 2018 13:06:02
Proč? Protože se s ním cítí krásnější a upravená, provokující a žádoucí, svá a tajemná, prostě úžasná :-) Parfém je originálním podpisem každé ženy. Inspirací je pro mě princezna Diana, obětavá a citlivá, úspěšná a přitom skromná. Čest její památce....
odpovědět
Lenka  |  17. 9. 2018 12:28:32
Parfém je nedílnou součástí mého těla, patří ke mě a bez něj to nejsem já, jako by mě kousek chyběl. Chci být v pohodě a sebevědomá a to mi přináší vůně mého oblíbeného parfémku. Líbí se mi, že po mě zůstává voňavá stopa a když děti přijdou domů poznají, že už je jejich mamča doma. Inspirací a ženou, kterou obdivuji, je moje maminka, stále vitální, aktivní a skvělá. Děkuji, že jsi.
odpovědět
Martina  |  17. 9. 2018 12:13:58
Podle mě je žena díky parfému sebevědomější, parfém, který žena používá ji ve všem vystihuje. Bez parfému si život nedokážu představit. Můj vzor a inspirace je úžasný herečka Dana Morávková, čím je starší, tím je krásnější a přijde mi neuvěřitelně sebevědomá a užívá si život naplno :)
odpovědět
Alexandra  |  17. 9. 2018 9:03:32
Já se se sebevědomněji cítím s vůní, protože podle toho, jakou zrovna vůni použiji, se cítím jinak. Jednou jako samostatná, emancipovaná žena, s jinou vůní se zase dokážu proměnit v něžnou princeznu. A to bych bez parfému nedokázala. Co se týče inspirace - pro mě je každá žena inspirací, protože každá vyniká v něčem jiném, ale jedno máme společné, dokážeme vše. co si usmyslíme :)
odpovědět
Pavel  |  16. 9. 2018 20:41:53
Parfém dělá ženu sebevědomější... asi proto, že vnímáme všemi smysly: nejen, že potřebujeme vidět a slyšet, ale když i cítíme, máme chuť sahat a ochutnávat?.. a pro mě je největší inspirací už po čtvrt století moje žena.
odpovědět
Antonie  |  16. 9. 2018 16:22:08
Parfem vyzdvihuje charakter zeny, tim zvysuje sebevedomi, nemusi spoustu veci o sobe rikat, rekne to jeji parfem. Mym vzorem je Julia Roberts.
odpovědět
NiLitka  |  15. 9. 2018 16:54:44
Asi proto, že když žena příjemně voní tak to bezesporu sebevědomí pozvedne, zvláště pokud okolí chválí a zajímá se, co že tak nádherného se za ní line. Já hledám svou vlastní inspiraci v thajské herečce, zpěvačce, modelce, moderátorce... Yaye Urassaye Sperbund, protože nejen, že nádherně vypadá, ale ona toho má dost i v hlavě.
odpovědět
Rikhsikhon  |  15. 9. 2018 8:29:37
Myslím že, parfém říká o ženě jaká je, 💕 jaký má charakter. 💕 Každý parfém má svou historii 💕 Nemám inspirace z jedné známe ženy💕
odpovědět
Marika Secká  |  14. 9. 2018 21:55:18
Sebevědomí ženy je synonymem pro ženskou krásu, tu vnější i tu vnitřní. A krásu vnímáme jako živí tvorové všemi smysly. Tedy i čichem. Tak jako zvolíme ty správné šaty a cítíme se krásné, oblékneme se i do té pravé vůně a můžeme cítit stejně silný hřejivý pocit. O to větší, když nám ho potvrdí naše okolí. Mou největší inspirací pro mě není jen jediná úspěšná žena, ale hned několik. Obdivuji například úspěšnou Adélu Banášovou, její inteligenci a humor. Fandím Zuzce Klingrové, což je úspěšná jogínka z Pardubic a inspirace pro mou jógovou praxi. Ale mé největší dík patří čtyřem fiktivním postavám z kultovního seriálu Sex ve městě. Jejich životní příběhy mají sílu, ponaučení, povzbuzení, vtip, šarm, zážitky a jsou mi osvědčenou terapií, když balancuji se svým sebevědomým. A ve stejnojmenném filmu zazněla zcela trefně píseň I am strong, I am invincible, I AM WOMAN….
odpovědět
Klára  |  14. 9. 2018 19:34:48
Proč dělá parfém ženu sebevědomější? Například pokud chodí spát jako Marilyn Monroe oblečená jen do pár kapek parfému, tak aby se necítila úplně nahá 😉. A která moderní a úspěšná žena je pro mě největší inspirací? Inspirovala jsem se vždy pokrokovými ženami z minulosti, ty pro mě měly největší kouzlo. Takže z těch moderních a úspěšných jsem to já sama.
odpovědět
Miloslava  |  14. 9. 2018 13:32:42
Parfém a žena k sobě odjakživa patří,mojí inspirací je moje mamča.
odpovědět
Hana  |  14. 9. 2018 12:48:22
Vůně vybraného parfému mluví za ženu - vypovídá o ní vše podstatné- zda je romantička apod. Pokud vůně zaujme okolí tak každé ženě to rozhodně přidá na sebevědomí, je velice milé, když Vám okolí vůni pochválí. Parfém je do jisté míry i ,,ozdobou ,, ženy. Co se týče druhé otázky, vážím si všech maminek, které v dnešní době zvládají pečovat o děti, domácnost a ještě přitom podnikat. Žena nemusí mít slavné, známé jméno ..... Je to spousty žen kolem nás .... jsou úspěšné v podnikání, skvělé mámy a ještě často zvládají o sebe skvěle pečovat .... a třeba .... i krásně voní jedním z Vašich parfémů :) .
odpovědět
Pavel  |  14. 9. 2018 12:29:27
Tak jako je každý parfém jedinečný , tak je i každá žena jedinečná a sebevědomá a k tomu jí pomáhá její vůně která podporuje její sebevědomí při každé příležitosti a výzvě které čelí ať ve dne či večer .Mojí inspirací je Lucie Vondráčková , dokáže být po mnoho let stále svá a stát si za svými cíli a názory.
odpovědět
Olča  |  13. 9. 2018 23:24:50
Parfém je druh šperku , který nosíme...nemusí být drahý ale vhodně zvolený a používaný....obdivuji Aňu Gaislerovou to je pro mě žena s velkým ž... úspěšná, krásná a milá
odpovědět
Sylvia  |  13. 9. 2018 20:21:45
Všichni mají rádi, když hezky voní. Obzvláště ženy, které se dají velmi jednoduše charakterizovat svou vůní. Když okolo někoho projdou a hezky voní, je to známka toho, že se o sebe starají. Vůně dotváří naší osobnost a hlavně.. která žena nemá ráda, když jí její milovaná polovička pochválí vůni a u toho ji políbí na krk, kde si právě vůni dáváme? Ta jemnost a něha vůně ženě přidává na kráse. A nynější inspirací z žen je mi Zoe Sugg, blogerka. Mám hrozně ráda její styl, jak se obléká, její cit pro design a kreativitu :-)
odpovědět
Anna  |  13. 9. 2018 19:09:48
Parfém,nebo obecně vůně , je jen třešnička na dortu,podtrhuje osobnost ženy,její charisma a typ. Nejlepší reklamou na parfém je Julia Roberts.
odpovědět
Gabriela  |  13. 9. 2018 15:49:23
Žena nemusí být krásná, ale musí mít charisma a šmrnc. Musí být zajímavá, a parfém patří do skupiny věcí, které tvoří obraz ženy. Pro mě je velkým vzorem Gabrielle Chanel. Ve své době měla absolutně revoluční nápady, ženy oprostila od korzetů a šila módu pohodlnou a funkční. Ale pořád to byla žena, takže šila věci nejen funkční, ale i krásné a elegantní. Válka ji a její tvorbu velmi poznamenala, zemřel jí přítel, kterého nade vše milovala. Válka zastavila její snahy ovlivňovat módu. Vytvoření parfému bylo takovým logickým vyústěním její tvorby. Byla dámou až do konce. Já nosím stejné jméno a narodila jsem se ve stejném roce, ve kterém ona zemřela.
odpovědět
Dana  |  13. 9. 2018 15:18:07
Cítíme se sebevědomější, protože vůně je naše aura, která vyzařuje do okolí. Stačí, aby jsme jen letmo prošly kolem a lidé si díky vůni zapamatují, že jsme to byly zrovna my, nezapomenou na nás. Moderní a úspěšná žena může být každá z nás. Nemusí být slavná, stačí, že bude spokojená a šťastná se svým životem. To je moderní a úspěšná žena. Proto jsem pro sebe největší inspirací já sama, protože jsem šťastná a spokojená :))
odpovědět
Leona  |  13. 9. 2018 14:38:14
Bez parfému ani ránu. Sebevedomeji se s ním cítím určitě, protože používám více druhů podle nálady. Podkresluje to me vnitřní rozpoložení podle vůně. Mým vzorem je Helena Vondráčková.
odpovědět
Iva  |  13. 9. 2018 14:37:30
Sebevědomí nevychází z toho jestli voním nebo ne. Vychází z toho jak se cítím, jak sama sebe vidím. Jak dobře mi se sebou je. Parfém mi evokuje náladu a pocit. Určitě každá z nás, která našla vůni, která 100% právě v ten moment vystihovala její duši, zažila ten pocit povznesení, najednou jste jako na obláčku, nic není nemožné. O tom je pro mě parfém. Největší inspirací je pro mě moje mamka, proč? Protože mi dala život :o)
odpovědět
Alena  |  13. 9. 2018 13:38:17
Parfém dělá ženu sebevědomější protože dokresluje její momentální rozpoložení a náladu.Dodavá jí šmrnc,smyslnost i sexappeal.Jako ženu inspirativní ženu bych zvolila Daru Rolins,je energická,svěží, dynamická a stále na sobě pracuje.
odpovědět
Eva  |  13. 9. 2018 13:31:44
Pokud si muž nevšimne na první pohled oči ženy tak si určitě všimne jejího parfému který musí zaujmout, a pokud si daný muž všimne tak dané ženě vždy sebevědomí stoupne, a samozřejmě krásně vonět je úžasný start do krásného dne., ❤️❤️❤️ a žen které jsou pro mě vzorem je mnoho, od mé maminky po ANGELINU Jolie a nebo Sandra Priker, která mě denně motivuje ke cviceni 😍❤️
odpovědět
Ilona  |  13. 9. 2018 12:52:25
Pro mě je vzor a osobnost každá žena, která zažila bolest ze ztráty někoho blízkého a dokázala se přezevšechnu bolest znovu postavit na nohy a být zase ta krásná a sebevědomá žena, která dává úsměvy. Už po třetí, jsem si našla svou parfémovou srdcovku, teď je to CK IN 2U je jako mé druhé šaty. Pokud žena najde co hledá, dokáže to podtrhnout její osobnost a ovlivnit v pozitivním smyslu náladu.
odpovědět
Denisa  |  13. 9. 2018 12:25:58
Žena získává sebevědomí svou houževnatostí, přirozenou krásou a dobrotou. Toto všechno žena může famózně podtrhnout výběrem té vhodné vůně, která rovněž přiměje druhé na osobnost ženy zapomenout. Velkou inspirací jsou mi v životě dvě osoby, moje úžasná maminka a má profesorka z vysoké školy. Jsou to jedinečné osobnosti, jež nemají konkurenci.
odpovědět
Daniel  |  13. 9. 2018 11:12:38
Ve svém zaměstnání se dost často setkávám s různými typy žen a musím říct, že ty které jsou hezky navoněné a je vidět, že o sebe pečují s láskou, jsou daleko veselejší a sebevědomější. Vyzařuje z nich křehká ženskost.Jako moderní a úspěšnou ženu obdivuji Aňu Geislerovou, je to skvělá a krásná herečka a nikdy to nepřehání s líčením, je prostě svá.
odpovědět
Veronika  |  13. 9. 2018 10:15:42
Parfém a žena, to k sobě prostě patří a musí být v každé domácnosti, kabelce vždy u sebe, moji inspiraci je moje maminka, která je nejlepší, nejdokonejsi, nejhodnejsi ženou na světě, a ikonou pro mě samotnou.
odpovědět
Zdenka  |  13. 9. 2018 4:50:18
Každá žena touží být krásná.. parfém podtrhne ženskost a je nedílnou součástí každé ženy. Moje inspirace je zpěvačka Adele... pohled na ni... ženskost, křehkost, krása, život...
odpovědět
Klára  |  12. 9. 2018 23:29:06
Každá žena se ráda líbí a myslím si, že kvalitní parfém jí dodá na sebevědomí, podtrhne ženskost, dodá styl a vlastně i trochu o ní prozradí... Mně například stoupne sebevědomí, když jdu někam a lidé mi říkají, že krásně voním 😊 Bez parfému bych si byla opravdu nesvá 🙂 Úplný vzor nemám, myslím si, že každý by měl být sám sebou, ale obdivuji princeznu Dianu, byla opravdu skvělá žena a Vendulu Svobodovou to je silná a sebevědomá žena 😊
odpovědět
Petra  |  12. 9. 2018 23:09:38
Protože ta pravá vůně dokáže učinit ženu psychicky velmi dobře naladěnou a žena šťastná a veselá je i velmi přitažlivá, moje ikona ženskosti, půvabu a krásy je Marylin Monroe
odpovědět
Věrka  |  12. 9. 2018 22:13:03
Parfém prostě patří k ženě 🙄, neumím si představit život bez oblíbených vůní, které dotváří osobnost každé z nás 💜 A mé oblíbené ženské osobnosti??? Vždy jí byla princezna Diana a Tereza Maxova 😍
odpovědět
Hana  |  12. 9. 2018 21:30:54
Vůně parfému je obláček, dotvářející jedinečnost ženy. Obdivuji Janu Fedorčák pro její vyzařování a ženskost.
odpovědět
Denisa  |  12. 9. 2018 20:53:24
Každá žena je něčím výjimečná a specifická. Ženy si vybírají vůni podle toho, jak na ni působí a co v ní vyvolává za pocity. Když tu správnou vůni najdeme, cítíme se v ní krásné, ženské, někdy i rošťácky a hlavně nás dělá sebevědomou, usměvavou a dokáže nás vždy hodit do pohody. Každá vůně je něčím kouzelná a dokáže v nás vyvolat mnoho☺️Podle toho, jak chceme působit, si také vybíráme vůni. Elegance, vášeň, jemnost,... To vše a víc o nás může prozradit vůně. Je to však velmi individuální, na světě je spoustu odlišných vůní a spoustu odlišných žen a je na každé z nich, která vůně je udělá šťastnými a sebevědomými a zvýrazní její rozmanitost 🌺 inspirací je pro mě moje babička.. 👵💖Je to statečná a veselá žena, která vždy krásně voní, je veselá a krásná a její úžasná sladká vůně ji dělá ještě krásnější ❣️
odpovědět
Dita  |  12. 9. 2018 20:21:49
Parfém podtrhuje náladu, roční období a spoustu jiných věcí. Žena tím může dát najevo, jak se zrovna cítí, a jaká je hlavně ona sama. Parfém je součástí každé z nás a vůně kterou máme rádi o nás lecos prozrazuje :-) Inspiruje mě Dara Rolins :-)
odpovědět
Lucie  |  12. 9. 2018 19:33:12
Ženu dělá krásnou láska. VEdomí, že je někým milovana a laska k sobě samotné. Krasna je pro mne Sofie Loren Eliška Balcerova....
odpovědět
Monika  |  12. 9. 2018 19:27:44
Žádné dámě by neměl v kabelce chybět její oblíbený parfém, i když se žena nestíhá úplně upravit podle svých představ, tak na parfém by nikdy zapomenout neměla, protože vůně je první věc, které si na Vás lidé všimnou, díky vůni se můžete někomu i vrýt na dlouho do jeho paměti.Proto když se navoním krásným parfémem, hned se cítím jako sebevědomá žena. Obdivuji Jenifer Aniston, protože je to krásná žena, která stárne do krásy a daruje milióny dolarů na charitu.
odpovědět
Edita  |  12. 9. 2018 19:09:32
Jen málo co o ženě prozradí tolik, jako vůně parfému, který používá, správně zvolený parfém ženě dodá šmrnc a cítí se pak skvěle. S tím souvisí i vyšší sebevědomí. Někde jsem kdysi četla, že Coco Chanel prohlašovala, že by si žena měla nanášet parfém na ta místa, kde chce být líbána.Možná na tom něco pravdy bude:-) Jako ženu obdivuji Terezu Maxovou i když je to světoznámá modelka, stále se drží nohama na zemi a pomáhá opuštěným dětem.
odpovědět
Jaruš  |  12. 9. 2018 18:52:26
Protože každá jsme originál a na každé z nás voní každá vůně jinak.Podtrhuje naše momentální pocity situaci lásku pocity štěstí....bez parfému nejsme dotaženy do konce 😊inspirací je pro mě každá žena, která umí mít sebevědomí a váží si sama sebe v každém období a věku 😉
odpovědět
Zuzana  |  12. 9. 2018 18:46:41
Vůně vzbuzuje v ženě sebevědomí. Tím pádem je usměvavější, krásnější a šťatnější. Alespoň tak parfém funguje na mě. Julia Roberts je určitě tou správnou volbou . Šíří z ní elegance, dobrá nálada i sebevědomost. Tohle by mělo číšit z každé ženy.
odpovědět
Hana  |  12. 9. 2018 17:31:51
Žena má být upravená milá viňavá a tím pádem i sebevědomá. Mně osobně napadá třeba Hana Heřmánková ale naštěstí je jich i dost které potkáme třeba na ulici.
odpovědět
Anna  |  12. 9. 2018 17:24:30
Jsem jako vánek, mám duši motýla. Nese mě barevná aura vůně, jenž ke mně patří... Jako úsměv, jako slza... jako dech Jsem to já, je to žena... Jako každá žena , silná, všeobjímající, emancipovaná, energická, milující... můj vzor.
odpovědět
Kateřina  |  12. 9. 2018 16:44:50
Parfém je součást denní rutiny každé ženy. Dodává ji sebevědomí a je to součást osobnosti. Můj vzor je Angelina Jolie.
odpovědět
Zdeňka  |  12. 9. 2018 15:52:12
Parfém je pro mě důležitou součástí každého. Já si třeba pamatuji lidi i hodně podle jejich parfému. ( Parfém i hodně o člověku napoví.. jemná neno kořenitá vůně atp) =) mým vzorem je Eva Longoria =)
odpovědět
P.  |  12. 9. 2018 15:41:35
Pokaždé, když žena vstoupí do místnosti i po té co ji opusti a zanechá po sobě nejen příjemný dojem ze setkání, ale také nádech dokonale zvoleným parfémem, skvěle tím podtrhne svou ženskost, možná i svou jedinečnost. Samozřejmě mluvím o dámě s lehkou grácií a jsem ráda, že jsou mezi námi. Jsou vždy k rozeznání a netřeba je jmenovat.....máme jich mezi sebou spousty a to je dobře.
odpovědět
Zdena  |  12. 9. 2018 15:20:19
Dobrý den, parfém obsahuje směs vůní, díky kterým se nám můžou vybavit nejrůznější vzpomínky a ty pozitivní rozhodně dokážou vehnat motivaci a sebevědomí. Princezna Diana pro mě bude vždy největší inspirací, dokázala změnit mínění obrovské masy lidí v důležitých problematikách světa, byla skvělá.
odpovědět
Veru  |  12. 9. 2018 15:06:25
Nelze asi říct "každá žena", ale podle mě alespoň 99% žen se cítí lépe, když se hezky obléknou, učešou a zahalí se do vůně svého oblíbeného parfému. Pro mě je parfém tou nejlepší třešničkou, která uzavře cestu k tomu, cítit se svá a taky určitě alespoň trošku žádaná. Miluju, když během dne cítím svůj parfém, ať už při svlékání svetru, prohrábnutím se ve vlasech, nebo když zafouká vítr. Nikdy nezapomenu na to, jak mě potěšil kolega v práci, když procházel chodbou, kde visela má bunda a prohlásil "Ježíš, co tady tak krásně voní." Hloupost, ale cítila jsem se tehdy opravdu dobře. Inspirací mi asi žádná konkrétní žena není, ale svou krásou mi učarovala Angelina Jolie a Gal Gadot.
odpovědět
Pavla  |  12. 9. 2018 14:59:45
Každá žena která krásně voní a je upravená se cítí sebevědomě 🤩 Inspirující pro je pro mě moje mamka je to velice silná žena a s každou situaci si umí poradit... Vzdy vypadá skvěle 😏
odpovědět
Pavla  |  12. 9. 2018 14:59:34
Každá žena která krásně voní a je upravená se cítí sebevědomě 🤩 Inspirující pro je pro mě moje mamka je to velice silná žena a s každou situaci si umí poradit... Vzdy vypadá skvěle 😏
odpovědět
Petra  |  12. 9. 2018 13:34:10
Asi každá žena zažila ten absolutně úžasný pocit použít nádherný parfém, cítit je jako bohyně, slýchat jak krásně voní. Stačí pár kapiček na ta správná místa a sebevědomí letí nahoru raketovou rychlostí. Proto parfém je to na čem nikdy nešetřím, chci ten pro mě nejlepší, protože jsem žena a zasloužím si to - stejně jako my všechny. A která žena je mi velikou inspirací - je to paní Vendula Pizingerová, dříve Svobodová. To co tato nádherná a velmi silná žena dokázala je skutečně hodna velké poklony. Zažila to nejhorší co se matce může stát a přesto dokázala založit a velmi úspěšně stát v čele nadaci Kapka naděje, která pomáhá dětem a rodinám, které postihlo právě to co přímo paní Vendulu. Dělá pro ně strašně moc, dělá s veškerou láskou a ženskostí. Já sama jsem mezi takto nemocnými dětmi prožila rok v rámci praxe a viděla jsem kolik pro ně pomoc Kapky naději znamená. Od té doby je paní Vendula mojí velkou inspirací a tento pocit ještě zesílil, když jsem se sama stala maminkou a dovedu si představit jak hrozné je vidět svoje dítě trpět a jak moc je cenná Kapka naděje.
odpovědět
Sofia  |  12. 9. 2018 12:37:17
Každá žena má své osobité kouzlo svůdnosti. A každá si najde ten svůj parfém, který to její kouzlo podtrhne. Já osobně parfemy ráda střídám. Přes zimu vice silnější a přes léto svěží. Ovšem musí byt pro mě sladké a květinové. Má ženská inspirace je momentálně řecká zpěvačka Eleni Fouireira. Dokáže to na svém vystoupení pořádně rozjet a vypadá skvěle za jakýkoliv okolností.
odpovědět
Klára  |  12. 9. 2018 12:15:06
Ono je to i trochu obráceně - sebevědomé ženy si vybírají osobitější, výraznější vůně. Ty méně sebevědomé se smiřují s parfémovým "popíkem" = nějaká lehčí toaletka, co se s ní voněly ještě když chodily na střední. A ženy, které sebevědomí k životu nepotřebují, se už nevoní vůbec:-)
odpovědět
Petra  |  12. 9. 2018 12:04:04
Parfém k ženě neodmyslitelně patří,podtrhuje její krásu,ženskost a určitě i seběvedomí. Když žena krásně voní všimne si to nejeden muž,který ji to ná najevo. Mojí inspirací je půvabná a velmi krásná žena s nádherným úsměvem,vkusem a elegancí,je to Julia Roberts.
odpovědět
Dominika  |  12. 9. 2018 10:15:43
Každý parfém je jiní tak jako osobnost a charisma každej ženy. Každá žena má svůj vkus a líbi se jí něco jiné co ji odlišuje od ostatních žen. A to se dá hezky vyjádřit jak stylem oblékáni, zařízení domácnosti a spoustu jiných věcí. To přesne platí na parfém, který symbolizuje její pocity a jak chce aby ji svět vnímal a to ji dodáva sebevědomí. A co se týče současních inspiratívnich žen tak myslim že je ich dost a přímo nemám tú "nejoblíbenejší". Totižto mojí inspirací je hlavne moje maminka a taky další skvělý ženy které mám tu čest znát. :)
odpovědět
Růžena  |  12. 9. 2018 8:52:08
Protože je příjemné hezky vonět, a když se navoním kvalitním parfémem co vydrží je lichotive poslouchat od blízkých hezky vonís pak mám lepší náladu a sní i sebevědomí 😊😍❤️❤️ moderní úspěšná žena která je mou inspiraci? Žádná jsem inspiraci sama sobě a mám přání a po Něčem toužím takže si chci žít zivot sama podle sebe a ne podle známé ženy obdiv mají spousty žen to ano ale Žádná není inspiraci ani v oblékání ani v chování ani v jiných věcech.
odpovědět
Tereza  |  12. 9. 2018 8:26:57
Vhodně zvolený parfém, rozpoznatelný mezi ostatními je jako jednoznačná identifikace, která se vám chtě nechtě vrývá do paměti, jako správný argument na důležité schůzce. Každá úspěšná sebevědomá žena jej potřebuje. Mým vzorem je Monica Bellucci.
odpovědět
Jana  |  12. 9. 2018 7:58:16
Parfém ve mě vyvolá vnitřní pohodu. Inspirací je pro mě každá žena,která o sebe pečuje
odpovědět
Olga  |  12. 9. 2018 7:48:33
Bez parfému se cítím neoblečená. Je součástí mé osobnosti a podtrhuje mé sebevědomí a ženskost. Cítím se s ním víc já 😊. Jako ženu obdivuji Marylin Monroe, byla krásná, sexy a navždy bude ikonou mnoha žen a touhou mnoha mužů ❤️
odpovědět
Daniela  |  12. 9. 2018 7:22:30
Parfém dělá , "osobnost" .. nemusíte vypadát světově,aby jste zaujala,..hlavně že druhým vonite,ta vůně nemusí nikomu jen tak sednout..ale už je tam vnuknuto to, že jste někdo.. milují když někdo kolem mě projde a za ním dá line Oder vůně...
odpovědět
Monika  |  12. 9. 2018 7:07:32
Vůne dělá z ženy tu sebevedomou ženu kterou vždy chtela být. Citi se nesmírně sexy a moc jí to baví ;-) Mou inspirací je Dagmar Havlová nebo Kate Middleton.
odpovědět
Pavlína  |  12. 9. 2018 5:12:40
Parfémy pro mně znamenají čistotu lepší pocit jak někdo krásně voní hned si toho lidi všimnou. Parfém patří do každé kabelky jak ženské tak i mužské. Mím vzorem je Lucie Bílá s ní vyzařuje ženkost
odpovědět
Brigita  |  12. 9. 2018 4:38:58
parfem dělá ženu sebevědomnější nejvíce se mi líbí Lucie Borohyová která má přirozenou krásu
odpovědět
Dita  |  12. 9. 2018 0:37:22
Ano ano každá dáma tu píše že vůně dėla ženu a tak dále a tak dále mě se dokonce stalo že si ode me odsedly ženy v metru jak hodně jsem voněla ale pánové mě opravdu vždy osloví čím to voním a to je milé tak,a to je fajn musím také upřímně napsat že jsem nikdy nic nevyhrála tak možná už budu mít štěstí a můj vzor asi moje babička byla báječná
odpovědět
Dita  |  12. 9. 2018 0:33:28
Ano ano každá dáma tu píše že vůně dėla ženu a tak dále a tak dále mě se dokonce stalo že si ode me odsedly ženy v metru jak hodně jsem voněla ale pánové mě opravdu vždy osloví čím to voním a to je milé tak,a to je fajn musím také upřímně napsat že jsem nikdy nic nevyhrála tak možná už budu mít štěstí a můj vzor asi moje babička byla báječná
odpovědět
Didi  |  12. 9. 2018 0:30:18
Kazda zena se citi sebevedomeji kdyz krasne voni, muzi se otaceji za jeji vuni, jine zeny ji chvali vyber vune a my jsme rady, ze krasne vonime a je nas citit. Velkou inspiraci je pro mne zpevacka Adele. Ktera ma uzasny hlas, dokaze prodaf sve plne tvary.je prekrasna a uspesna. ❤
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 23:07:55
Pokud má žena ten správný parfém, tak se cítit vždy sebevědomá. Protože co se nám líbí a máme na sobě, to se pak odráží i v naší náladě. Pokud tedy pěkně voníme, cítíme se i přitažlivějšími. Pro mě je velkým vzorem moje kamarádka, je moderní a úspěšná. Dělá věci které ji baví, je z ní food blogerka a pomalu se stává slavnou. Je svá a taková i zůstane. 😘
odpovědět
Eva  |  11. 9. 2018 22:27:33
Já si myslím, že parfém a žena k sobě neodmyslitelně patří a příjemná vůně dámu jenom podtrhuje. Já osobně si díky dobrému parfému připadám výjimečně, sebevědomě a to nemám sebevědomí veliké. Ikonou je pro mne Julia Roberts. Je neskonale krásná, hlavně přirozená a sympatická. :)
odpovědět
Martina  |  11. 9. 2018 21:37:21
Parfém mě nedělá sebevědomější, spíš spokojenější. Mám z toho dobrý pocit a o ten jde především. Super je vůně, kterou v okolí nemá každá druhá. A stejně originální je Lucka Bílá, první dáma české hudební scény.
odpovědět
Zuzana  |  11. 9. 2018 20:54:01
Parfém je pro mě asi normální každodenní záležitost. Myslím, že když krásně voníte a cítíte se super a sebevědomě tak je to příjemné. A moji největší inspiraci je krásná Irina Shayk, protože je přirozená a krásná i bez makeupu.
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 20:46:17
Audrey Hepburn.....neznám ženu, která by pro mne znamenala výraznější symbol. Byla krásná, inteligentní, moderní. Byla úžasná. Byla a je ikonou. Její půvab, přívětivost a povaha, její tvář, vlasy a vůně.....nadčasovost. Nicméně odpověď na otázku mne zavádí ke Coco Chanel a jejím slovům - žena, která nepoužívá parfém, nemá budoucnost. Takže asi tak. ..k tomu opravdu není co dodat. Btw....ta novinka je úžasná 😍
odpovědět
Jana  |  11. 9. 2018 20:22:34
Parfém v dnešní době je nezbytnou součástí každé ženy, bez něj to zkrátka nejde, naše druhé JÁ.Vzorem úspěšné ženy je Vendula Svobodová-Pizingerová, která se po životních tragédiích stále snaží pomáhat nemocným dėtem-VELKÉ SRDCE NA PRAVÉM MÍSTĚ.
odpovědět
Pavla K.  |  11. 9. 2018 20:21:53
Každá žena má ihned větší sebevědomí, když je navoněna příjemnou vůní, která druhým lidem vyrazí dech a i se za ní otočí (v dobrém slova smyslu). Navíc vyvolává různé vzpomínky. Pro mne je největším vzorem má maminka, jelikož toho v životě hodně ustála a nikdy neztratila svůj osobitý šarm a eleganci. Navíc její vkus a moderní pohled na věc by jí mohli závidět i mnohem mladší slečny.
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 19:41:23
Protože parfém ženu dělá ženou.Parfém je ta třešnička na dortu jak se říká.Asi každá žena,která o sebe dbá.Nemusí mít oblečení za tisíce,stačí milý úsměv...
odpovědět
Ivana  |  11. 9. 2018 19:32:48
Spo­leč­ně s ob­le­če­ním je vů­ně tím pr­vot­ním, če­ho si na nás na­še oko­lí všim­ne. Když zvo­lí­te správ­ný parfém, do­dá vám sí­lu, ener­gii, se­be­jis­to­tu, a tím se cítíme sebevědomé.. Pro mne je největší inspiraci Darina Ermisová majitelka a zakladatelka ručně šitych kabelek Dara Bags, začala podnikat na mateřské a já vlastně obdivuji všechny ženy, které se dokáží realizovat a začít podnikat právě na mateřské..
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 19:31:28
Příjemná vůně parfémů připomene každé ženě jak je krásná, úžasná a že každý den bude o kapsičku lepší. Mou inspiraci je vždy krásná a dokonalá Monica Bellucci.
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 19:30:22
Příjemná vůně parfémů připomene každé ženě jak je krásná, úžasná a že každý den bude o kapsičku lepší. Mou inspiraci je vždy krásná a dokonalá Monica Bellucci.
odpovědět
Jana  |  11. 9. 2018 19:11:37
Když ma žena na sobě parfém, ví, že když dobiha ráno tramvaj a může se spolehnout na to, že pořád bude hezky vonět, lidi si ji vsimnou. Parfém je módní doplněk a pomáhá nam se cítit líp. Obdivuji Angelinu Jolie, vždy je tak elegantně upravena a hlavně se snaží svými penězi pomoci potřebným. To u celebrity oceňuji.
odpovědět
Monika  |  11. 9. 2018 18:53:44
Parfém by měl být součástí každé ženy, každá žena by měla by měla mít svoji osobitou vůni, podle které si ji bude každý pamatovat. Když někdo krásně voní, tak se každý za ním otočí a je to lidem okolo příjemné, hezká vůně také zakreje ostatní nedostatky a nedokonalosti, každá žena si s příjemným parfémem připadá vyjímečná a neodolatelná a to jí přidává na sebevědomí. Pro mě je vzorem rozhodně Julia Roberts, ve všech ohledech je to osobnost a top ženský vzor🖤
odpovědět
Monika  |  11. 9. 2018 18:13:36
Správný parfém podtrhe ženskost, smyslnost, eleganci, sebevědomí, jemnost a vše co k ženě neodmyslitelně patří. Jedním z mých vzorů je Julia Roberts nebo naše Monička Absolonová 😉💝
odpovědět
Barča  |  11. 9. 2018 17:49:17
mým vzorem celý život vždycky je a bude moje nejmilovanější babička s mamčou a důvod? je to jednoduché vždy mě vedly k tomu,ať se prezentuji jako dáma není to o drahé obuvi nebo oblečení,ale např,charakter a zbytek? to se dá doladit i s vůní.🤗😇😍 ke každé z nás ten jakýsi parfém patří! každá žena by měla vonět miluji parfémy a milivat je budu,holt jsem ten typ co si raději koupí parfém než makeup nebo paletku očníčh stínů... <3 novinka od CK nemá chybu splňuje co má .myslím,že letošní Vánoce ve voce domácnostech jsou jasné.😇
odpovědět
Barbora  |  11. 9. 2018 17:42:23
Parfém dodá ženě smyslnost,náladu,styl.Herečka Simona Stašová
odpovědět
Lucie  |  11. 9. 2018 17:36:14
Miluji vůně, mj hlavně vůně značky Calvin Klein a myslím si, že žena má vonět, lehounce, nikoho tím nesmí obtěžovat ale přesto když projde, zůstane po ní taková lehká stopa příjemné vůně. Na vůni je poznat jak "kvalitní", zda je tuctová a nebo jestli si nositelka dává záležet čím voní a zda na ní parfém voní. Vůně určitě podtrhuje seběvědomí a je to taková poslední tečka kterou doladím svůj ranní make-up, oblečení, před odchodem do práce. Z osobností je pro mě největším vzorem moje maminka, z celebrit mám ráda Elišku Balzerovou - protože umí stárnout s grácií a je to vynikající herečka anebo Julii Roberts.
odpovědět
Lenka  |  11. 9. 2018 17:32:09
Parfem je soucasti zeny. Bez parfemu bych nemohla existovat. Kazdy si udela usudek o zene zda je vonava a cista bo neprijemne zapacha :-( Muj vzor je okouzlujici Julia Roberts.
odpovědět
Věra  |  11. 9. 2018 17:20:22
Nebudu se dlouho rozepisovat Ale každá žena by měla krásně vonět ale decentně Ne že kolem vás projde jako kdyby prošla parfémovou sprchou
odpovědět
Marta  |  11. 9. 2018 17:11:07
Každý parfém podtrhne přirozenou krásu ženy a dodá jí sílu a odvahu. Každá žena má právo být krásná a mít šťastný život. Všechny jsme výjimečné,nezáleží proto na tom,zda jsme tlusté či hubené,zda nám byla dána do vínku krása nebo jakou máme barvu pleti. Tato vůně přesně o tomto je. Na světě stále žije spoustu žen,které jsou týrané,mučené,nebo se jen nedokáží prosadit a trpí depresemi kvůli zbytečnostem. Proč stále existuje tento problém? Proč se stále ještě v některých zemích považují ženy za podřadné? Ženy mají mnohem těžší život než muži,ale jsou odhodlané,silné,statečné a velmi zdatné. Dokáží všechno. Jsem ráda,že tento parfém vznikl. Je oslavou všech žen. Buďme své a odhoďme zábrany! Užívejme si života a dělejme to,co nás baví :) Žijeme jen jednou,tak proč trávit celý svůj život v samotě a depresi. Díky této vůni mohu konečně po dlouhých letech i já vylézt ze svého stínu. Dlouhá léta trpím,i přes svůj mladý věk depresemi. A konečně s tím chci něco udělat. Mým vzorem je Coco Chanel,která poprvé proslavila parfém jako součást každé ženy. Navíc číslo 5 je jeden z nejslavnějších parfémů světa a je to vstupenka do nové,krásné éry. Coco měla těžké dětství a mládí,ale přesto si stála za svým,dokázala se prosadit a splnila si své sny. Stala se z ní úspěšná žena. I já bych chtěla být jako ona.
odpovědět
Kateřina  |  11. 9. 2018 17:01:34
Vůně jsou součástí našeho každodenního života. Parfémy, jídla, květiny, knihy, naši malí mazlíčci a další vůně, které můžeme vnímat kolem nás. Osobně si myslím, že podle vůně můžeme poznat člověka. Proč parfém dělá ženu sebevědomější? Asi... protože každé ženě voní parfémy jinak a každá má svůj parfém, který jí připadal něčím zvláštní. Když se nám líbí, tak proč by jsme nemohli být sebevědomější? Každý má svou vůni a styl. Můj vzor je moje máma, i když jsem někdy náladová a pořádně ji rozlobím, tak b mě nikdy nedokázala nenávidět. Myslím si, že pro mě je nejlepším a nejdůležitějším vzorem♥♥♥
odpovědět
Lucie  |  11. 9. 2018 16:59:08
Já osobně vůně všeobecně miluju,protože žena bez parfému v kabelce je jako dítě bez hračky v ruce...Jako každá žena instinktivně sahám po vůni podle nálady a podle toho,co a jak jsem si oblékla...Calvin Clain je moje nejoblíbenější značka nejen parfému,ale i oblečení...a můj vzor je určitě herečka Kate Winslet..
odpovědět
Kateřina  |  11. 9. 2018 16:55:33
Parfém - odvede pozornost od všech možných nedokonalostí, když krásně voníte, ledasco vám projde, je snad s vám navázat kontakt a vy sama se cítíte okouzlující - a to v člověku roste sebevědomí tak nějak samo. Platí to samozřejmě i pro skvěle vonící muže. Vzorem? Asi je to Megan Markle - i když jde z jednoho velkého světa do druhého (zcela jiného), je stále krásná, sebevědomá, okouzlující, uznávaná a svá.
odpovědět
Radmila  |  11. 9. 2018 13:54:34
Jak je každému jasné, tak člověk vnímá všemi smysly a proto si myslím, že je parfém důležitou součástí. Já osobně mám parfémů více a přizpůsobuji je momentální náladě i tomu, co mám zrovna na sobě. Často si osobu zapamatujete i díky vůni. Kolikrát se Vám stalo, že kolem Vás prošla nějaká dáma a otočili jste se za vůní. Parfém je tedy za mě nedílnou součástí každé ženy, stejně jako to jak se líčí, případně obléká. Parfémy se částečně vyjadřují i naši osobnost :) A mým vzorem a žena mého obdivu byla princezna Diana ... již nežije, ale v srdcích mnoha lidí stále žije!
odpovědět
Ivana  |  11. 9. 2018 13:28:36
Jak je každému jasné, tak člověk vnímá všemi smysly a proto si myslím, že je parfém důležitou součástí. Já osobně mám parfémů více a přizpůsobuji je momentální náladě i tomu, co mám zrovna na sobě. Často si osobu zapamatujete i díky vůni. Kolikrát se Vám stalo, že kolem Vás prošla nějaká dáma a otočili jste se za vůní. Parfém je tedy za mě nedílnou součástí každé ženy, stejně jako to jak se líčí, případně obléká. Parfémy se částečně vyjadřují i naši osobnost :)
odpovědět
Simona  |  11. 9. 2018 12:51:04
Parfém je v dnešní době snad "povinná vybava" každé ženy. Ten pocit když jde po ulici a line se za ní krásná vůně, která podtrhne ženskost a otáčí se za ní nejen muži, ale i ženy. To určitě sebevědomí zvedne ;) můj vzor je v současné době Taťána Gregor (Kuchařová). Nejen, že je krásná, ale dokázala i velké věci. Další úžasná žena z České republiky :)
odpovědět
Šárka  |  11. 9. 2018 12:26:07
Parfém ze mne neudělá nic co nejsem. Je to celkem těžká otázka 🤔 Mám ráda vůně, spíš mi pomáhají doladit náladu, ve které se cítím, kam jdu...do zaměstnání, sport, kultura, večer s manželem.... Mým vzorem jsou ženy, které obdivuji jako např.Serena Maria Auñón-Chancellor (M.D., M.P.H.) je to astronaut NASA, lékařka, inženýr...a docela by mne zajímalo, co používala na ISS.
odpovědět
Anna Novotná  |  11. 9. 2018 11:25:50
Já si den bez parfému ani nedokážu představit, voním se zcela automaticky. Vůně mě doprovází všude a parfém ženě podtrhává osobnost jen v tom pozitivním světle. Mám s každou vůní spojenou nějakou událost, takže parfém pro mě znamená vzpomínky. Pamatuji na vůni sprej Impuls. Neznám ženu, která by ten sprej neznala a nepoužívala ho. Kdykoli ho cítím, tak si vzpomenu na dětství u babičky a dědy. Sice jsem ho už šest let necítila, ani nevím, jestli se ještě prodává, ale je to moje největší vzpomínková vůně. Parfém Chanel 5 ve mě zase vyvolává historii. A to z toho důvodu, že je to ikonická vůně, kterou znají také všechny ženy na světě. Zvláštní ale je, že jsem ho nikdy neměla, jen si ho vždy očichám v parfumerii. A proto moc obdivuji Coco Chanel. Mám doma knihu, která vypovídá o jejím životě. Mám ji v angličtině, takže se zdokonaluji nejen v angličtině, ale taky se dozvídám o životních událostech své ikony, která se dostala na špici opravdu jen vlastní pílí. Parfém pro mě představuje takovou zdravou "opilost", protože ženu rázem změní. Hned mám veselejší náladu a lépe se soustředím. Je to prostě závislost :)
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 11:20:52
Protože se svým parfémem se cítí "svá", že voní tak jak chce jak je jí to příjemné a největší inspirací pro mě byla vždy herečka Angelina Jolie za to jak vypadala a vypadá vždy upravené celkově ať už s líčením nebo oblečením a chováním....
odpovědět
Lucie Smolová  |  11. 9. 2018 11:04:57
Sebevědomější parfém dělá ženu, protože podtrhuje její krásu a ženství. Ze své zkušenosti vím, že parfém dokáže opravdu hodně. Když jsem jela vlakem do školy, použila jsem svůj obvyklý parfém. Do kupé si za mnou přisedla mladá žena a stále na mě koukala, dokud se mě nezeptala, jaký mám parfém. Odpověděla jsem jí, že Light Blue a ona se začala smát, že ji poznala hned, ale jen tak se zeptala. Celou cestu jsme si povídaly o parfémech a obě jsem se shodly, že Light blue DG je naše oblíbená vůně. Je opravdu zajímavé, jak parfém dokáže sblížit lidi. I když jsme se už nikdy nepotkaly, ani nevím kam jela, ani nevím jméno, ale bylo to dost příjemné. Já stydlivá jsem se až divila, jak dokážu komunikovat s cizím člověkem. A moje úspěšná ikona? Mám moc ráda Celine Dion. I když není tak často v časopisech ani televizi, mám k ní velké sympatie. Je to tím, že se dokáže zviditelnit jen samými pozitivy a nemusí dělat skandály. Podle mě je to správná žena a zaslouží si můj obdiv.
odpovědět
JANA  |  11. 9. 2018 11:03:57
Každá žena,která se ustrojí a k tomu krásně voní se hned stane sebevědomější.Velkou a nezapomenutelnou osobností je pro mě moje babička,vždy byla upravená a vonavá,nejen např.do divadla,ale i když šla vynést odpadky.Její slova nikdy nezapomenu,říkala,že člověk se musí cítit dobře nejen na veřejnosti,ale i doma.Prostě ta je a bude pro mě největší osobností.
odpovědět
Blanka  |  11. 9. 2018 10:52:33
Podle mého se každá žena cítí sebevědomá, když krásně voní. Správný parfém, dokáže dle mého názoru udělat více, než hezké oblečení. Pokud se žena cítí svěží a čistá, sebevědomí určitě stoupá, ať má na sobě drahé šaty nebo rifle a tričko :). Inspirací je pro mně Yvetta Blanarovičová, je nádherná, obdivuji její krásu i chování!
odpovědět
Martina  |  11. 9. 2018 9:14:01
Jedno rčení říká, že "šaty dělají člověka", stejně tak i parfém podtrhuje osobnost. Správně zvolený parfém, makeup a dobře padnoucí oděv dotváří image ženy. Atraktivita a krása je založená na detailech a čistou eleganci pomůže zvýraznit jemná vůně parfému. Vévodkyně Kate je krásná a elegantní zároveň.
odpovědět
Martina  |  11. 9. 2018 9:12:49
Jedno rčení říká, že "šaty dělají člověka", stejně tak i parfém podtrhuje osobnost. Správně zvolený parfém, makeup a dobře padnoucí oděv dotváří image ženy. Atraktivita a krása je založená na detailech a čistou eleganci pomůže zvýraznit jemná vůně parfému. Vévodkyně Kate je krásná a elegantní zároveň.
odpovědět
Karel  |  11. 9. 2018 9:12:18
Když je žena hezky upravená a krásně voní, cítí se dobře, tak jí to určitě dodá sebevědomí.Do dnešní doby stále obdivuji princeznu Dianu, byla to statečná a krásná žena, která pomáhala lidem, co to potřebují... kdyby takových žen bylo na světě více, hned je svět krásnější. Myslím, že každý by měl alespoň pomáhat lidem ve svém okolí, pokud je to v jeho silách.Žijeme jen jednou a proto bychom si měli vážit svých blízkých a i toho mála co máme.
odpovědět
Pavla  |  11. 9. 2018 8:44:48
Správný parfém u ženy vyzdvihne její šarm a pozvedne vnímání její osobnost druhými na úplně jinou úroveň. Parfémem vyjadřuje každá žena svou osobitost a nezávislost. Může být pro druhé neodolatelným magnetem, někdy opakem. Všichni se s takovými lidmi setkáváme denně, někdo nám voní a jiný prostě ne. :) Z moderních žen mě asi nikdo konkrétní bohužel nenapadne. :) Ale myslím si, že svůj obdiv si zaslouží každá žena, která se z dnešního uspěchaného a hektického světa nezblázní a zůstane prostě svá bez přetvářky :)
odpovědět
Markéta  |  11. 9. 2018 8:42:21
Parfém dodá ženě určitě více sebevědomí (alespoň mě dodává). Je příjemny pocit pro ženu,když se za ní nějaký ten muž na ulici otočí právě kulí vůni. Neumím si představit svět bez vůně,o co vše by jsme přišli! :) Velkou osobnosti je pro mě Angelina Jolie.
odpovědět
Zdena  |  11. 9. 2018 8:24:36
Příjemný parfém vzbuzuje v ženě pocit radosti a optimismu, které ji činí atraktivni, a proto sebevědomou. Já osobně obdivuji vévodkyni Kate, která je velmi přirozená a lidská se vším, co k této vlastnosti patří.
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 8:11:03
Parfém dotváří mne, já nosím v kabelce běžně tři parfémy a jsem úplný blázen do parfémů, skoro každý měsíc si nějaký objednám. Bez parfému nemůže začít můj den, cítím se jak nahá. Můj den končí parfémem, kdy chci vonět manželovi. Pro mě je a byla inspirací Edith Piaf, Coco Chanel, modelka Twiggy, zkrátka všechny ženy, které byli něčím vyjímečné a po kterých tu zůstala nesmazatelná stopa, ať už v hudbě, modelingu, či parfémech
odpovědět
Petra  |  11. 9. 2018 7:14:12
Spravne zvoleny parfem dokaze podtrhnout charakterni rysy, zvysit zene intuitivni vnimani a rict svetu prostrednictvim vune mnoho o sve nositelce a tim k ni pritahnout podobne typy lidi. Inspirativnim typem zeny je napr. Salma Hayek, zena, ktera se neboji starnout, nezakryva sve vrasky a presto, nebo mozna prave proto je obdivovana napric generacemi.
odpovědět
Žaneta  |  11. 9. 2018 6:58:16
Pocit , že jsem svobodná žena , která má nekonečně mnoho možností . Přesně to cítím pokud mám parfém , který mě dělá sebevědomější .... Musím se do něj zamilovat ... Inspirací a vzorem je atraktivni , silná a krásná žena Kateřina Kaira Hrachovcová . Životem neproplouvá, ale žije ho !
odpovědět
Daniela  |  11. 9. 2018 5:52:17
Parfém dělá ženu sebevědomější, protože se s ním žena cítí dobře a příjemně. Inspirací je pro mě Dagmar Havlová, protože jak jsem měla možnost poznat, je to velice milá, příjemná, úspěšná elegantní dáma.
odpovědět
Olča  |  11. 9. 2018 2:19:31
Díky parfému mám ze sebe nejen dobrý pocit, ale zlepší mi náladu. Parfém je důležitou součástí každé ženy, ať je to vůně květinová či ovocná nebo orient. Nevím jakou vůni používá Julia Roberts, ale od uvedení této pohádky pro dospělé je pro mě osobnost č. 1
odpovědět
Renata  |  11. 9. 2018 1:51:19
Parfém je velmi důležitou součástí každé moderní ženy, někdy zvýší sebevědomí, ale když nemáme šťastnou ruku dokáže nám sebevědomí pěkně srazit. Společně s oblečením je vůně tím prvním, čeho si na nás okolí všimne, proto by si každá žena měla dát při výběru záležet. Jako ženu obdivuji Danu Morávkovou, je to skvělá herečka a vždy jí to moc sluší.
odpovědět
Jakub  |  11. 9. 2018 1:40:26
Myslím si, že každé ženě zvedne sebevědomí, když jí to sluší a pěkně voní. Navíc vůně v nás zanechává vzpomínky, když ucítíte parfém, který jste používali např. před pěti lety, hned si vzpomenete na toto období, alespoň mě se to občas stává a je to příjemné si občas zavzpomínat na pěkné chvíle. Jinak obdivuji Jenifer Aniston, sice ji neznám osobně:-) ale je to velmi sympatická a stále usměvavá žena je jí kolem 50let a užívá si života, takže dámy tím chci říct, že věk je jen číslo důležité je, jak se cítíte vy a když je žena veselá a cítí se dobře dodá jí to vlastně sebevědomí a když k tomu přidáte pěkný parfém, muži se pak mohou zbláznit :-)
odpovědět
Alena  |  10. 9. 2018 23:40:34
Díky parfému se cítím sebevědomější, mám ze sebe dobrý pocit a dobrý parfém mi zlepší náladu hned po ránu. Inspirací pro mě je vévodkyně Kate. Přes všechny nařízení a zákazy vypadá šťastně a umí se krásně oblékat. Všechno jí díky její úsměvu sluší.
odpovědět
Olga  |  10. 9. 2018 23:33:50
Krásný parfém zdobí ženu jako nádherný šperk, neodolatená vůně za kterou se všichni otáčejí a chtějí ji také , žena se cítí sebevědomě když ho má.... Inspirací pro moderní ženu jsou všechny dnešní ženy.... u každé se můžeme inspirovat něčím jiným....
odpovědět
Monika  |  10. 9. 2018 22:26:31
Ženě parfém může dát spoustu věcí a tou hlavní je i dodání sebevědomí.Ke každé ženě patří určitá vůně a ta práva pro ní ta která zvýraznění její osobnost.Parfém dělá ženu přitažlivou,vášnivou,sexy.Čím víc ženě muži i ženy chválí její parfém ti víc se žena cítí sebevědomě a šťastně. Mou velkou inspirací je zpěvačka Rihanna a proč?Protože má podle mě vše co jsi každá žena přeje je úspěšná,krásná,sexy a hlavně sebevedoma.
odpovědět
Lucie  |  10. 9. 2018 22:20:35
Smyslná vůně, smyslná žena. Jsem inspirací sama sobě, ale v poslední době obdivuji vynikající spisovatelkou Alenu Mornštajnovou.
odpovědět
Hana  |  10. 9. 2018 22:18:18
Vhodně zvolený parfém dotváří osobnost ženy, její sexapeall, podporuje její sebevědomí, zlepšuje její náladu a taky ji činí příjemnou vůči okolí. Nedá se říct, že by mne inspirovala jedna žena, ale půvabná mi připadá Tereza Maxová a obdivuji Alžbětu II.
odpovědět
Šárka  |  10. 9. 2018 21:56:41
Parfém je přitažlivost! Někdo se otočí už za vůní ženy. Každá je jiná, právě jako žena. Nemusíte být top modelka, ale vůně s vás udělá přitažlivou ženu. A i sebevědomou! Takovou, jako je třeba Julia Roberts. Krásná, jemná a určitě voňavá i v reklamě na punčochy.
odpovědět
Anouk  |  10. 9. 2018 21:56:27
Parfém o ženě prozradí víc než tisíc slov... Jestli je sebevědomá, vášnivá, jestli chce zaujmout, ... Dobře zvolený parfém pomáhá udělat dobrý nebo dokonce výjimečný dojem. Jednou z úspěšných žen, které obdivuji, je americká zakladatelka kosmetické společnosti Estée Lauder, která prohlásila: “když jsem měla pocit, že už nemůžu, nutila jsem se sama, že musím. Můj úspěch je o vytrvalosti, ne o štěstí.” A tím se řídím...
odpovědět
Ivana  |  10. 9. 2018 21:41:50
Žena na sobě nemusí mít drahé oblečení, ani být středem pozornosti ve společnosti. Stačí jí parfém, protože to je to, co po ní v místnosti ještě dlouho zůstane. A to každá žena, která si je vědoma toho, jakou sílu, parfém může mít, ví. Každý časem zapomene, co nosívala, jaký měla smích nebo která slova často užívala, To, co si vždy budeme pamatovat, je její vůně. Taková vůně, která v sobě míchá něžnost, čistotu a nevtíravou erotiku, dokáže sebevědomí vykouzlit u každé ženy. A přesně takový vždy hledám, protože každá z nás chce být tou nezapomenutelnou femme fatale :-). Ty, co jsou pro mě vzorem svou sílou osobnosti, krásou a životním příběhem, jsou dnes už dámy v letech, ale jsou to takové ikony, které budou vždy platit za krásné a moderní ženy. Claudia Cardinale a Sophia Loren.....lety nemizící půvab...
odpovědět
Michaela  |  10. 9. 2018 21:17:07
Každá žena chce být svůdná a oslnujici. Někdo používá výrazne líčení, další zřetelne parfémy, které podtrhnout její osobnost. Jiné zvolí obe varianty. Pro mě je na vrcholu Audrey Hepburn. Nejkrásnější, nejoslnivejsi žena dějin. Nikdo na ni díky jejímu já nezapomene. At je to její líčení , parfém nebo postava. 🍀💫
odpovědět
Jana  |  10. 9. 2018 20:54:59
Každá žena se chce cítit dobře a zároveň se i líbit svému okolí. Je to prostě v naší povaze. Příjemná a dobře zvolená vůně může podpořit sebedůvěru ženy, a tím také ovlivnit to, jak působí na ostatní. Vzorem je pro mě maminka mého manžela, která neměla lehký život, zůstala sama na 2 děti, musela mít jeden čas i tři práce, aby finančně vyšli, do toho se přidaly nemalé zdravotní problémy. Navzdory tomu a ani navzdory ubíhajícím rokům neztratila nic ze svého elánu, ráda cestuje, je neskutečně vitální a podnikavá, až se občas divím, kde tu energii bere. Umí si zkrátka užívat života, neztrácí úsměv a pozitivní myšlení. A to ji znám už 12 let. Za její přístup k životu si jí moc vážím. Navíc skvěle vychovala svého syna - mého manžela. A takového muže, jakého mám já, bych přála každé ženě 🙂
odpovědět
Petra Němcová  |  10. 9. 2018 20:46:01
Žena bez parfému je jako hrnek bez ucha, prostě k ženě parfém patří, každá má ráda jiné tóny vůně, každá je jedinečná a parfém podtrhuje její osobnost. Když žena krásně voní a cítí se dobře, cítí se i sebevědomě. Můj vzor je Patricie Solaříková, mám jí hrozně ráda jako herečku a to co dělá pro opuštěné pejsky v útulcích je skvěle. Je mladá, krásná a hlavně přirozená..❤️🍀
odpovědět
Jana  |  10. 9. 2018 20:16:50
Parfém je jako šperk, krásná třešnička na dortu. Vzor je pro mě moje teta. Je jí 85 let, je stále upravená, nepatrně nalíčená, hlavní je pro ni rtěnka a krásně voňavá. Na parfém si vždy našetří. Chtěla bych mít takovou vůli a chuť do života.
odpovědět
Silvie  |  10. 9. 2018 20:01:43
Proč dělá ženu parfém sebevědomější? Podle mě vyvolávají u lidí různé pocity a touhy či podtrhnout módní charaketer nositele. Zároveň se žena cítí skvěle a to ji dodá svůdné sebevědomí. Moji inspirací je Rihanna, krásně se obléká, maluje a její parfém Rebelle je neuvěřitelně sexy, už jen díky ovocné, květinové skladbě jejích intezita a pikantní tóny vám vezmu dech. Po něm se cítím jako královna především v chladnějších dnech v noci.
odpovědět
Veronika  |  10. 9. 2018 19:54:59
Pokud si žena vybere ten správný parfém, zahali ji nejen příjemná vůně, ale i velká dávka sebevědomí. Není nad To, když muž ženu pochvali, že krásně voní. Vyjít z domu bez parfemu, je v dnesni dobe, jako jít naha. Parfém je prostě součástí ženy a každá žena by měla krásně vonět. Mým vzorem je, mimo jiné, Angelina Jolie. Nejen, že je to krásná žena a super herečka, ale i přesto, že na první pohled vypadá jako křehká žena, je silná a bojuje za lidská práva, pomáhá dětem po celem světě. Je jako parfém...křehky skleněný flakon a uvnitř silná intenzivni vune. Takových žen by mělo být více.
odpovědět
Lucie Pelantová  |  10. 9. 2018 19:54:38
Protoze kazdou zenu jeji oblibeny parfem zvyrazni. A perfektne ji doplnuje a dava jakousi tresnicku na dortu. Jednou jsem potkala krasne upravenou zenu, mela natocene vlasy, pekny makeup, sukni, halenku, proste ji to z dalky sluselo, to jsem musela uznat i ja :-D ale jakmile kolem me prosla, oder potu se za ni pekne tahnul a parfem jsem take necitila zadny. To muselo odradit kazdeho chlapa. Takze krasne damy, vonte se :-) at si pak takhle nepokazite. A moje oblibenkyne je zarucene Julia Roberts :-)
odpovědět
Blanka  |  10. 9. 2018 19:34:29
Žena působí žensky-sebevědomě a vůní o sobě hodně říká.Obdivuji Lucii Bílou zato jak se obětovává pro druhé,je sama sebou a nijak přehnaně nalíčená. Je milá osůbka se srdcem na dlani.
odpovědět
Blanchet  |  10. 9. 2018 19:09:59
Módní ikona Cocco Chanel jednou prohlásila, že žena která nepoužívá parfém, nemá budoucnost. Musím souhlasit s tím, že by si každá žena měla najít jedinečnou vůní, která se stane jejím ,, Poznávacím znamením" a bude jí provázet celým životem. Mimochdem byl to v mých 18 nácti letech můj první parfém zakoupený v Tuzexu a stala jsem se otrokyni parfému.
odpovědět
Gabriela  |  10. 9. 2018 19:03:55
Každá žena umí svým parfémem zvýraznit svoji krásu a ženskost aniž by ji někdo viděl a proto jí vždy dodá sebevědomí. A velkým vzorem je moje mamka, protože i když je jí 66 let, tak stále pracuje, drží trendy s mladými lidmi, ať už se jedná o IT technologie nebo trendy v módě. A umí si vybrat ten správný parfém, který vystihuje její sebevědomou osobnost.
odpovědět
Mirka  |  10. 9. 2018 18:36:05
Parfém je mé druhé já, moje "druhá kůže". S parfémem je den hned hezčí. Inspirací v životě mám víc, nevím kterou vybrat jako jednu jedinou.
odpovědět
Monika  |  10. 9. 2018 17:56:37
Parfém je součást každé moderní ženy dneška, bez parfému si připadám polonahá. Inspirací pro mě osobně není žádná celebrita, ale všechny krásné a upravené vonící ženy, které potkávám každý den kolem sebe.
odpovědět
Jitka  |  10. 9. 2018 17:10:23
Parfém dotváří osobnost každé ženy i muže , zvyšuje sebevědomí člověka . Nemám žádnou konkrétní osobnost , která by mě inspirovala ,neboť takových lidí je mezi námi spousta ……….a těžko zvolit pouze jedinou.
odpovědět
Dita  |  10. 9. 2018 16:56:41
Parfém je něco jako symbol-vizitka každé ženy. Zároveň o ní mnohé prozrazuje. Ta, která má ráda lehké, sportovní vůně , dává i v životě přednost pohybu, volnosti a lehkosti. Sebevědomé a ctižádostivé ženy mají rády těžší a exklusivnější vůně. Vůně by měla být příjemná a zajímavá pro okolí.... Nemám žádný vzor, ale vždy mě zaujme neobvyklá vůně, která je zvláštní nebo navodí příjemnou náladu, pocit radosti....
odpovědět
Michaela  |  10. 9. 2018 15:54:29
Správně zvolený parfém ženě dotváří auru osobnosti, která se se ženou nese jakoby mimochodem. De facto si auru parfému okolí nemusí vůbec uvědomovat. Okolí ze ženy cítí, že je krásná, sebevědomá, silná a elegantní zároveň. Mým vzorem je Karolína Kurková, která se, navzdory předsudkům v dětství a nesnadným začátkům, dokázala vypracovat velmi daleko a je ukázkou toho, že když člověk tvrdě a poctivě "dře", život Vám nakonec ukáže i tu svoji hezkou stránku :-)
odpovědět
Lýdie  |  10. 9. 2018 14:20:22
Parfém podporuje zdravé sebevědomí..když se žena krásně oblékne, namaluje, tak parfém je třešnička na dortu, která tomu dodá ten správný šmrnc! Žena se tak tedy cítí krásnější, tím pádem sebevědomější a to je ohromně sexy. Samozřejmě dokonalost je, když je parfém natolik unášející, že se za vámi otočí nejeden muž - i žena! :D Moje naprosto dokonalá a úspěšná ikona světových měřítek je krásná italka Chiara Feragni, modní návrhářka, veleúspěšná podnikatelka, která je inspirací nejedné ženy - z jednoho důvodu - je zářným příkladem toho, že žena dokáže opravdu cokoliv si zamane..
odpovědět
dagmar  |  10. 9. 2018 13:45:07
Dobře zvolený parfém učiní z každé byť i méně krásné ženy ženu krásnější. Krásná žena rovná se sebevědomější žena. Když se žena cítí krásná JE krásná. Pro mě osobně je inspirací každá žena,která ve svém oboru dokáže být přínosem pro dnešní dobu.
odpovědět
Hana  |  10. 9. 2018 13:34:03
u mě je složité najít nějaký parfém, který by na mě voněl, ale jeden jsem našla a to značku Calvin Klein a mou oblíbenkyní je Calvin Sandra Bullock .
odpovědět
Ala  |  10. 9. 2018 12:50:13
Parfém či toaletní voda patří ke každé ženě. Nemusí být zrovna hvězda večírku, středem společnosti... každá žena by měla mít svoji vůni, která o ní bude všem kolem vyprávět příběh...příběh beze slov... Vůně není o sebevědomí, ale o pocitu jistoty a pozitivních pocitů... Miluji svůj parfém a jsem vděčná, že jsme se našli... Mým vzorem ženskosti, sebejistoty a šarmu je herečka Helen Mirren.
odpovědět
Vlasta  |  10. 9. 2018 12:31:48
Parfém je završením upravené a sebevědomé ženy. Vyjít ráno bez kapky parfému, připadala bych si jako nahá. Obduvuji spoustu žen, ale jako první mě napadla Tereza Maxová. Je nejen krásná a upravená, ale má srdce na pravém místě
odpovědět
Renáta  |  10. 9. 2018 12:26:44
Většina žen chce svému okolí, partnerovi a sama sobě vonět. Pokud se dobře cítím a k tomu voním, mám příjemný pocit a rozdávám úsměvy do okolí. Určitě zpocená a bez vůně nebudu sebevědomá. Ale ani parfém bez toho, že budu se sebou spokojená, mi sám o sobě sebevědomí nedodá. Je to souhra všech smyslů, které dělají ženu ženou. Mým vzorem je má maminka, která vždy dobře vypadá a voní.
odpovědět
Sasa  |  10. 9. 2018 12:14:44
Parfém je vhodný pro ženy, které dávají přednost klasickému a elegantní stylu. Dava žene šarm, atraktivitu a jedinečnost . Dokonale vybrany parfémem doda ženam chodne úsměvů, štěstí a svobody.Moderní a úspěšnou ženou je pro mne Veronika Žilková.Je skvela ,úspěšná, sebevědomá .
odpovědět
Renata  |  10. 9. 2018 12:01:32
Parfémem dokáže žena odkrýt svou jedinečnost, náladu a pocity. Každé životní období si můžeme opět připomenout parfémem, který jsme v té době používaly. Sebevědomí je alchymie parfémů. Každá úspěšná žena, která si v moderním světě, dokáže jít hrdě za svým je pro mě inspirací.
odpovědět
Milada  |  10. 9. 2018 11:47:38
Proč dělá parfém ženu sebevědomější? Je to jako s oblečením. Krásné a padnoucí oblečení dělá ženu sebevědomější a přesně to samé nám dopřeje parfém. Parfém který nám "padne" zvýší naše seběvědomí a žena se cítí krásná bez ohledu na věk. Obdivuji herečku Andreu Růžičkovou, působí na mne skromně a přesto dokonalým dojmem.
odpovědět
Jitka  |  10. 9. 2018 11:26:02
Mě osobně dělá parfém sebevědomější asi kvůli tomu, že se za mnou občas někdo otočí nebo mi parfém někdo pochválí - je to sice možná drobnost, ale určitě to vždy potěší. Osobností, která je mým vzorem už delší dobu je právě Angelina Jolie.
odpovědět
Ivana  |  10. 9. 2018 11:25:49
"Ujíždím " na parfémech. Nedovedu si představit den bez vůně. Cítím se sebevědomá, žádoucí a vůně mi dodává pocit čistoty. Vždy jsem obdivovala Zlatu Adamovskou, jako ženu i jako herečku. Nyní jsem se v tom utvrdila, když jsem ji zažila osobně. Byla s Martinem Štěpánkem na benefiční besedě v Kryštofově Údolí. Vtipná, milá, bezprostřední dáma, která si dokáže dělat legraci i ze sebe.
odpovědět
Bára  |  10. 9. 2018 11:23:03
Vůně ovlivňuje naši mysl,naši náladu ...uz i Coco Chanel se halila jenom do parfému😊 Zbožňuji objevovat nové vůně a když mam nějakou novou ,cítím se naprosto skvěle😊Mou inspirací je Tereza Maxová ,uz tím jaká je,co dělá .....úžasná žena.
odpovědět
Kateřina  |  10. 9. 2018 11:21:16
Parfém je součást našeho každodenního outfitu. Podle mě je to jakási jeho neviditelná samostatná vrstva, která vyzdvihuje přednosti ženy, charakterizuje nás a tím nás dělá sebevědomější. Každé ráno každá z nás přemýšlí, co si vezme na sebe, aby se cítila dobře, protože když budeme spokojené s tím jak vypadáme, bude působit sebevědoměji i na své okolí. Stejné je to právě i s parfémem. Vybíráme si vůně, které se nám líbí, protože díky nim si přijdeme atraktivnější a to zvyšuje naše sebevědomí. Moderní a úspěšnou ženou je pro mě každá, která si v dnešním shonu dokáže najít na sebe čas a vybrat si třeba takový parfém, které ji vystihne a podtrhne její osobitý styl. Taková žena, která věří sama sobě, působí sebevědomě na své okolí a je vzorem pro další ženy.
odpovědět
Karolína  |  10. 9. 2018 11:18:26
Parfém dělá ženu, sebevědomější tím jak vyzdvyhne její krásu, půvab a lehkost. Každá žena je jiná a má svůj jedinečný parfém a to je na tom to krásné. Když vám kolegině, partner, řekne, že krásně voníte je to krásný pocit, který by měla zažít každá žena. Můj vzor osobnosti je moje babička, jelikož ta mě vždy a při všem dokáže rozesmát a podržet.
odpovědět
Anet  |  10. 9. 2018 11:17:09
Krasny parfem by mel byt soucasti kazde moderni zeny, ktera se chce citit dobre, svěže a chce zanechat po sobe dojem a vánek prijemne vune. Mym vzorem a oblibenou osobnosti je Jitka Cvancarova, ktera je nejen krasna zena, ale je take velmi mila, prijemna a charizmaticka.
odpovědět
Táňa  |  10. 9. 2018 10:49:02
Parfém po ránu mi dodáva chuť do života, nabíjí mě pozitivní energii a zlepšuje náladu. Za každou ženou by měl zůstat "svěží vánek". Úspěšná žena jako vzor je pro mě Dara Rolins - pořád na sobě pracuje a zůstává normální (až na jeden úlet s Rytmusem, ale ten už naštěstí skončil).
odpovědět
Anna  |  10. 9. 2018 10:47:35
Parfém vyjadřuje ženinu osobnost a její styl a skvěle doplňuje celkový vzhled a líčení. Ať už se jedná o květinové, ovocné nebo orientální vůně, každá svým způsobem ukazuje jaká žena je a tím jí pomáhá k vytvoření její jedinečnosti. Já jsem velice obdivolala princeznu Dianu, její nezištnou pomoc všem potřebným, lásku, kterou dokázala předávat a také její decentní vzhled a vystupování.
odpovědět
Michaela  |  10. 9. 2018 10:41:24
Parfém, který si vybírám, odráží přesně mou osobnost a neumím si představit, že bych bez něj vyšla ven. Cítím se s ním sexy, příjemně a sebevědomně. Největší inspirací je má kamarádka, která je úspěšnou podnikatelkou, skvělou matkou, manželkou a hlavně úžasnou a všestrannou sportovkyní. Ač je velmi vytížená, zvládá vše s přehledem a úsměvem a pokaždé mě dokáže pozitivně motivovat.
odpovědět
Olga  |  10. 9. 2018 10:41:19
Určitě pro to, že žena, která se zahalí do své oblíbené vůně, se cítí přitažlivá, silná a energická a skvěle to doplní i její momentální náladu a vnitřní pocit. Pro mě je tou osobností herečka Meryl Streep, která dokázala vychovat 3 děti a při tom dělat i kariréru, je přitažlivá, sebevědomá a působí velice žensky.
odpovědět
Věra  |  10. 9. 2018 10:41:05
Parfém dotváří mou osobnost, působí na ostatní a je skvělým doplňkem. Já vůně přímo zbožňuji. A kdo je mou inspirací? Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Mým vzorem a mojí inspirací je moje maminka. Přes pokročilý věk stále aktivní, energická, se zájmem o své okolí, o sebe sama. Taková bych i já v jejím věku chtěla být.
odpovědět
Eva  |  10. 9. 2018 10:35:01
Parfém dělá ženu sebevědomější , protože se díky ní může cítit dobře a její pocity se odráží na druhé lidi. Moderní a úspěšnou ženou může být dnes kdokoli, nemusí to být žádná ikona ani celebrita, vidím kolem sebe hodně takových žen, které si na nic nehrají a jsou moderní a úspěšné v tom, co dělají.
odpovědět
Lída  |  10. 9. 2018 10:34:45
Parfém je určitě důležitou součástí každé ženy... každého rána před odchodem do práce :-) mám ráda když jde kolem člověk a za ním vůně... ať už žena nebo muž … nevím jestli největší inspirací ale mám ráda Alici Bendovou :-)
odpovědět
Dana  |  10. 9. 2018 10:34:30
Protože parfém posiluje v ženě její vlastní "já". To, co je na každé to jedinečné, nezaměnitelné. To, proč se každá z nás dobře cítí, proč je vlastní osobností, individualitou, ne , pouze část nějaké skupiny, šedi. Ukazuje přesně - podívejte se, toto jsem já. Moderních a úspěšných žen je mnoho. Otázka zní, kdo je moderní a úspěšný , Zaleží i na úhlu pohledu, zadání apod. Já velice oceňuji všechny ženy, které jsou přínosem naší doby. Ať to jsou lékařky, vědkyně, herečky či jiné ženy. Každá je jiná a jinak úspěšná a moderní a já se snažím se inspirovat tím, čím mě osloví, co je důležité pro mě, moji rodinu, okolí.
odpovědět
Lenka  |  10. 9. 2018 10:25:17
Myslím si,ze sebevedomejsi žena je když se navoni svým oblíbeným parfemem a otočí se za ni jak muž tak žena.Inspiraci nemám v žádné konkretni moderní a uspesne ženě.Jsou to všechny,které něco dokázaly a umějí o.sebe pečovat v každém věku.Jako třeba moje maminka.
odpovědět
Jana  |  10. 9. 2018 10:18:03
Parfém má žena nosit stále, protože si zaslouží pozornost od rána do večera. A pozornost okolí jí jistě zvedne sebevědomí. Za úspěšnou ženu považuji Margaret Thatcher, která je takovým prototypem zásadovosti ,neúplatnosti , hrdosti a sebevědomí a dokázala se prosadit ve světě můžů .
odpovědět
Lucie  |  10. 9. 2018 10:07:47
Parfém dělá ženu sebevědomější, protože ja jako takový neviditený závoj, za který se může každá z nás schovat a podle toho jakou vůni si vybereme se cítíme a tak i vystupujeme, proto i většina z nás používá jiný parfém přes den a jiný na večer:) Nemám inspiraci ve známé ženě, ale mám ve svém okolí spousty moderních žen , které mne inspirují k tomu být svá a užívat života sama za sebe:)
odpovědět
Marcela  |  10. 9. 2018 10:04:46
protože parfém k ženě patří ,už od dávných dob,vůně růží, ambry i jiných věcí, třeba květ ve vlasech.Dara Rolins , stále krásná a normální, úspěšná, sebevědomá a stále na sobě pracující.
odpovědět
Lea  |  10. 9. 2018 10:04:01
Parfémy pro mě a určitě i ostatní ženy jsou neodmyslitelnou součástí ženy ,součástí image,osobnosti,dělají ženy sebevědomějš,bez parfému který je součástí me osobnosti si den nedokáží představit.Muj vzor a osobnost je Julia Roberts 🤩
odpovědět
Lidmila  |  10. 9. 2018 9:55:39
Parfém je dnes součástí každé moderní ženy.Bez parfému, který dotváří image prostě něco chybí.Mojí inspirací je eurokomisařka Věra Jourová.Tato žena dokáže být úžasná za každých okolností.
odpovědět
Okomentujte článek
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Jméno: Váš email (nebude zveřejněn):
Komentář: